ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260012887
NAT260012887 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების საჯარო დაწესებულებებისათვის (ისნის, სამგორის და ჩუღურეთის რაიონებში მდებარე საბავშვო ბაგა-ბაღებისთვის) საჭირო ხეების გადაბელვის, გამხმარი ხეების ჭრის, ხის ძირების ამოძირკვის, ბალახის გათიბვისა და შენობების სახურავებზე წყალშემკრები ღარების, წყალმიმღები ძაბრების გაწმენდის სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.0 bidders, 64% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 77200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N94 running 157 days remaining 1 amendment Contract PDF ↗
71,360 ₾ contract amount no payments recorded yet 16.07.2026 – 01.02.2027

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260012887
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია77200000-სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება71`360.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი23.06.2026 20:21
წინადადებების მიღება იწყება30.06.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება02.07.2026 18:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი714.00 GEL
გარანტიის ოდენობა714 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT260012887_ოქმი N2-CPV77200000-SIGNED.pdf.pdf ეკატერინე დავლაძე 03.07.2026 18:38
NAT260012887_გამოცდილება.pdf.pdf მირიან მდივანი 07.07.2026 13:35
NAT260012887_daskvna tenderze (barebi 887) -2026 w --signed.pdf.pdf მირიან მდივანი 08.07.2026 09:22
NAT260012887_ოქმი 3 NAT260012887-SIGNED.pdf.pdf ეკატერინე დავლაძე 09.07.2026 19:02

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს "მწვანე სახლი" 71,360 71,360 won
NAT260012887_დანართი N2 ფასების ცხრილი ისანი-სამგორი-ჩუღურეთი.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 23.06.2026 20:21 Announced
  • 30.06.2026 00:01 Bidding opens
  • 02.07.2026 10:02 First bid placed (1 bidders in total)
  • 02.07.2026 10:02 Last bid activity
  • 02.07.2026 18:00 Bidding closes
  • 03.07.2026 18:38 Buyer published: NAT260012887_ოქმი N2-CPV77200000-SIGNED.pdf
  • 07.07.2026 13:35 Buyer published: NAT260012887_დანართი N2 ფასების ცხრილი ისანი-სამგორი-ჩუღურეთი .pdf
  • 07.07.2026 13:35 Buyer published: NAT260012887_გამოცდილება.pdf
  • 08.07.2026 09:22 Buyer published: NAT260012887_daskvna tenderze (barebi 887) -2026 w --signed.pdf
  • 09.07.2026 19:02 Buyer published: NAT260012887_ოქმი 3 NAT260012887-SIGNED.pdf
  • 16.07.2026 00:00 Contract signed: N94 — 71,360 ₾
  • 21.08.2026 16:12 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების საჯარო დაწესებულებებისათვის (ისნის, სამგორის და ჩუღურეთის რაიონებში მდებარე საბავშვო ბაგა-ბაღებისთვის) საჭირო ხეების გადაბელვის, გამხმარი ხეების ჭრის, ხის ძირების ამოძირკვის, ბალახის გათიბვისა და შენობების სახურავებზე წყალშემკრები ღარების, წყალმიმღები ძაბრების გაწმენდის სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების საჯარო დაწესებულებებისათვის (ისნის, სამგორის და ჩუღურეთის რაიონებში მდებარე საბავშვო ბაგა-ბაღებისთვის) გასაწევი მომსახურების ჩამონათვალი და სავარაუდო რაოდენობები განსაზღვრულია სატენდერო დოკუმენტაციის ხარჯთაღრიცხვაში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბერის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების საჯარო დაწესებულებების (ისნის, სამგორის და ჩუღურეთის რაიონებში მდებარე საბავშვო ბაგა-ბაღებისთვის) ტერიტორიაზე. - აგრო ღონისძიებები - ხეების ჭრა, თიბვა - გაცემული დავალებიდან 72 (სამოცდათორმეტი) საათის განმავლობაში; - ბალახის გათიბვა - მინიმუმ 1- ჯერ თვეში, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად; - დამატებითი სამუშაოები - შემსყიდველის დავალების შესაბამისად; - სამუშაოებს განახორციელების პერიოდია 9:00 საათიდან 18:00 საათამდე; - მიმწოდებელი ვალდებულია შაბათ-კვირას და დასვენების დღეებში უზრუნველყოს მორიგე ბრიგადით მომსახურება (საჭიროების შემთხვევაში); -მიმწოდებელი ვალდებულია საჭიროების შემთხვევაში უზრუნველყოს ობიექტზე დამცავი ბარიერების მოწყობა; - ყოველ კონკრეტულ ობიექტზე სამუშაო ადგილი უნდა შემოიფარგლოს თვალსაჩინო ნიშნებით (ზოლიანი ლენტით), მომსახურების დასრულების შემდეგ მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი სახსრებით, ერთი დღის ვადაში, გაათავისუფლოს სამუშაო ადგილი მომსახურების შედეგად წარმოქმნილი ნარჩენებისაგან; - საჭიროების შემთხვევაში, შემსყიდველი უფლებამოსილია მოსაჭრელ ხეზე მოითხოვოს უფლებამოსილი ორგანოს (გარემოს დაცვის საქალაქო სამსახური) მიერ გაცემული ნებართვა, მწვანე ნარგავის ჭრის დაშვების შესახებ მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს მოჭრილი (მოტეხილი/მოთხრილი) ხეების დაჭრა კოტრებად (ზომით არაუმეტეს 40-50 სმ) და წარმოქნილი საშეშე მერქნის გადატანა შემსყიდველის მიერ მითითებულ მისამართებზე საკუთარი ხარჯით, რაზეც გაფორმდება შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტი; - მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს კონტროლის (ინსპექტირების) შედეგად გამოვლენილი ყველა დეფექტის ან ნაკლის აღმოფხვრა და წუნდებით გაწეული მომსახურების ხელახალი შესრულება; - მიმწოდებელი ვალდებულია მომუშავე ყველა პირი საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს სპეც. ტანსაცმლით; - ბალახის სიმაღლე მოთიბვის შემდეგ უნდა არ უნდა აღემატებოდეს 5-7 სმ; - ტერიტორია თანაბრად უნდა იყოს გათიბული გამოტოვებების გარეშე; - რთულ მისადგომ ადგილებში (ბორდიურები, ღობეები, ხეების გარშემო) გამოყენებულ იქნას ტრიმერი; - დაუშვებელია თიბვის დროს ინსფრასტრუქტურის, მიწის, ხეების, ბუჩქების დაზიანება; - გათიბული ბალახი უნდა შეგროვდეს და გატანილ იქნას ტერიტორიიდან . დაუშვებელია ბალახის ადგილზე დატოვება ან/და დაწვა. ტრანსპოტირების დროს ბალახი არ უნადა დაიყაროს გზაში; - ობიექტები უნდა დაიყოს ზონებად: სათამაშო მოედნები, გაზონები, ხეების გარშემო. თითოეულ ზონაზე უზრუნვეყოფილი უნდა იყოს განსხვავებული მიდგომა; სათამაშო ზონა უნდა იყოს მაქსიმალურად სუფთა და მაქსიმალურად დაბალი ბალახი; - გამოყენებული საწვავი/ზეთი არ უნდა მოხვდეს ნიადაგში; - მტვრის/ალერგენების მინიმიზაციციის მიზნით საჭიროების შემთხვევაში ბალახის უნდა დასველდეს წინასწარ; - იმ შემთხვევაში, თუ 2-3 დღეში ტერიტორია უხარისხო თიბვის გამო ცუდ მდგომარეობაში იქნება, შემსრულებელი ვალდებულია თავიდან უფასოდ გათიბოს. - ფორს–მაჟორის შემთხვევაში, ხელშეკრულების პირობებით გათვალისწინებული ვალდებულებები დროებით ჩერდება.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1 ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს 2023 წლის 01 იანვრიდან წინამდებარე ტენდერის გამოცხადების დღემდე უნდა არანაკლებ 100 000 ლარის ღირებულების შესრულებული მომსახურების (ხეების მოჭრის, სხვლა-ფორმირების, ხეების კუნძების ამოძირკვის, დამუშავების და გატანის) გამოცდილება. 2.2.1.2. გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია და ამავე დოკუმენტაციის წარმოდგენის პირობები: ა) იმ შემთხვევაში, თუ შესყიდვა განხორციელებულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენებით, საკმარისია სატენდერო განცხადების ან CMR ნომრების შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა. ბ) იმ შემთხვევაში, თუ შესყიდვა განხორციელებულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენების გარეშე, წარმოდგენილი უნდა იყოს შესაბამისი ხელშეკრულებ(ები)ა და ამავე ხელშეკრულებ(ებ)ის ფარგლებში გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი, რაც დაადასტურებს პრეტენდენტის გამოცდილების შესაბამისობას სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1.1. პუნქტით განსაზღვრულ მოთხოვნებთან. 2.2.1.3. იმ შემთხვევაში, თუ არ არსებობს შესაბამისი ხელშეკრულებ(ები)ა და მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი, შესაძლებელია წარმოდგენილი იყოს დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურ(ები)ა ან სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნა ან/და შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე აუდიტის მიერ გაცემული აუდიტორული დასკვნა ან/და აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნა (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი).
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
პრეტენდენტს საკუთრებაში ან იჯარით უნდა გააჩნდეს დანართ N3-ის ცხრილის პოზიციებზე მითითებული სატრანსპორტო საშუალებები და მუშა იარაღები (შესაბამისი ოდენობებით), რაზეც წარმოდგენილი უნდა იქნეს აუდიტის დასკვნა, სადაც დადასტურებული იქნება პრეტენდენტის მიერ შესაბამისი რაოდენობის და ტექნიკური მახასიათებლების სატრანსპორტო საშუალებების და მუშა იარაღების საკუთრების უფლებით ან/და იჯარით ფლობა; აუდიტის დასკვნა გაცემული უნდა იყოს ამ ტენდერის გამოცხადების შემდეგ პერიოდში - სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან/და შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე აუდიტის მიერ (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი); იჯარის შემთხვევაში, პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის ფლობის შესახებ მეიჯარესთან/მეიჯარეებთან გაფორმებული ხელშეკრულების/ხელშეკრულებების დასრულების ვადა უნდა იყოს არანაკლებ 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. მანქანა-მექანიზმები მუდმივად უნდა იყოს გამართულ მდგომარეობაში, დაზიანების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყოვნებლივ შეაკეთოს მანქანა-იარაღი ან ჩაანაცვლოს ახლით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. შემოთავაზებული მომსახურების ფასი უნდა შეიცავდეს მიმწოდებლის ყველა ხარჯს, მათ შორის ტრანსპორტირების ხარჯსა და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ ყველა გადასახადს, დაკავშირებულს საქონლის მიწოდებასთან და შემსყიდველის საკუთრებაში გადაცემასთან. 2.9.2. მომსახურების საერთო და ერთეულის ფასების წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. 2.9.3. თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე, ერთეულის ღირებულებები განისაზღვრება მრავალნიშნა ათწილადის სახით, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულებები შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე (თეთრების სიზუსტით), შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც. 2.9.4. „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე პრეტენდენტები ვალდებულები არიან სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 2.9.5. პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს ხელმძღვანელის ან უფლებამოსილი პირის მიერ (ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უფლებამოსილი პირის მიერ ხელმოწერილი დოკუმენტების ატვირთვის შემთხვევაში ასევე ატვირთულ უნდა იქნეს მისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი შესაბამისი დოკუმენტ(ებ)ი). 2.9.6. პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. 2.9.7. ხეების ჭრის, გადაბელვის და ბალახის მოთიბვის სამუშაოების შესრულების შედეგად გამოწვეული ნებისმიერი სახის დაზიანების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყოვნებლივ აცნობოს შემსყიდველ ორგანიზაციას. 2.9.8. მომსახურების გაწევისას მიმწოდებელი უნდა გაუფრთხილდეს შემსყიდველის ქონებას. მომსახურების გაწევის პერიოდში მიმწოდებლის ბრალეულობით შემსყიდველის ან/და მესამე პირის ქონების, ასევე სხვა რაიმე სახის დაზიანების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი სახსრებით უზრუნველყოს ზიანის შედეგად გამოწვეული ზარალის ანაზღაურება. 2.9.10 მიმწოდებელს უნდა გააჩნდეს მინიმუმ ოთხი დამოუკიდებელი ჯგუფი, თითოეულ ჯგუფი არანაკლებ 5 კაცის შემადგენლობით. 2.9.11. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოების წარმოების პროცესში მექანიკურად დაზიანებული მცენარეები საკუთარი ხარჯებით ჩაანაცვლოს, არსებულის იდენტური მცენარით და უზრუნველყოს მათი 100%-იანი გახარება დარგვიდან ერთი წლის განმავლობაში.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ ვადაში. დასაბუთება შესაძლებელია განხორციელდეს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით ან/და შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე აუდიტის მიერ გაცემული აუდიტორული დასკვნით ან/და აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც დაადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად დასადები ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. შენიშვნა: - ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით; - იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნა წარმოდგენილი ან წარმოდგენილი დასაბუთება შემსყიდველის მიერ არ ჩაითვლება დამაკმაყოფილებლად, მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია; - პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, მიმწოდებლის მიერ საგადასახადო დოკუმენტის გამოწერისა და მიღება-ჩაბარების აქტზე ხელმოწერის შემდგომ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, მიმწოდებლის მიერ საგადასახადო დოკუმენტის გამოწერის დღიდან და მიღება-ჩაბარების აქტის ხელმოწერიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ეკატერინე დავლაძე, 577960044, e.davladze@kids.org.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260012990 24.06.2026 not held same category · 86% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…

თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვი… 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები 0 bidders 67,080 ₾
NAT260014423 10.07.2026 not held same category · 86% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…

თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვი… 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები 0 bidders 67,080 ₾
NAT260012247 12.06.2026 not held same category · 87% title match · same buyer

ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…

თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვი… 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები 0 bidders 146,338 ₾
NAT260012871 23.06.2026 contract signed same category · 87% title match · same buyer

ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…

თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვი… 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს "მწვანე სახლი" 1 bidder 146,338 ₾
NAT260010391 19.05.2026 contract signed same category · similar size

საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებული საჯარო სკოლებისათვის ხეების სხვლა-ფორმირების (დ…

საბურთალოს რაიონის გამგეობა 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ემ ენ ბილდინგ 1 bidder 52,023 ₾
NAT250017790 01.10.2025 contract signed same category · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის გლდანის რაიონის ტერიტორიაზე ხმელი, ზეხმელი და ავარიული ხეებ…

ქ. თბილისის გლდანის რაიონის გამგეობა 77200000სატყეო მეურნეობასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს მწვანე გზა 1 bidder 59,979 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ელრაპ
შპს რემონტი2
შპს ჰიგეა
შპს ჩიკა
შპს ელ შოპი