ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA260000618
SPA260000618 SPA · რევერსული აუქციონი not held On procurement.gov.ge ↗

შპრიცის ფილტრები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 42900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA260000618
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველიგიორგი ელიავას სახელობის ბაქტერიოფაგიის, მიკრობიოლოგიისა და ვირუსოლოგიის ინსტიტუტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია42900000-სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება1`200.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილე სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი02.07.2026 13:22
წინადადებების მიღება იწყება08.07.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება10.07.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი15.00 GEL
გარანტიის ოდენობა12 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულებს გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 02.07.2026 13:22 Announced
  • 08.07.2026 00:05 Bidding opens
  • 10.07.2026 14:00 Bidding closes
  • 23.08.2026 22:51 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შპრიცის ფილტრები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შპრიცის სტერილური მემბრანული ფილტრები - 25მმ, 0,45 µm Polyethersulfone -ის (PES), ინდივიდუალურად შეფუთული - 200 ცალი; შპრიცის სტერილური მემბრანული ფილტრები - 25 მმ, 0,22 µm Polyethersulfone -ის (PES), ინდივიდუალურად შეფუთული - 200 ცალი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღე
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ლ. გოთუას N3
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილის შესაბამისად უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია: * შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის -- მწარმოებელი ქვეყანა, მწარმოებელი ან/და ბრენდი ან/და სასაქონლო ნიშანი, და მოდელი. * თუ შესყიდვის ობიექტს არ გააჩნია მოდელი, პრეტენდენტმა შესაბამის გრაფაში უნდა მიუთითოს ,,მოდელი არ გააჩნია'', წინააღმდეგ შემთხვევაში იგი დისკვალიფიცირებული იქნება სატენდერო პროცედურებიდან. * თუ შემსყიდველი მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი ინფორმაციის შესაბამისად ვერ დაადგენს შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის მახასიათებლების, მოთხოვნილ ტექნიკურ პარამეტრებთან შესაბამისობას. შესმყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად მიმწოდბელმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავზებული შესყიდვის ობიექტ(ებ)ის მწარმოებლის ოფიციალური ინფორმაცია ტექნიკური მახასიათბლების შესახებ (მწარმოებლის ვებ.გვერდი, მწარმოებლის წერილი, ტექნიკური პასპორტი და ა.შ).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდაი იქნას „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, დასკვნაზე/ანგარიშზე ხელმომწერი პირის, ქონების შემფასებლის მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ის ასლი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ეროვნულ ვალუტაში. - ანგარიშსწორება ,,შემსყიდველსა’’ და ,,მიმწოდებელს’’ შორის განხორციელდება საქონლის მოწოდებიდან შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე, დოკუმენტის სრულყოფილი სახით წარმოდგენის (გაფორმების) შემდეგ 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
აკაკი ქოპილაშვილი, 595222525, a.kopilashvili@pha.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1.პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტაცია ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე საჭიროებს კვალიფიციურ ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და კვალიფიციურ ელექტრონულ შტამპის დასმას. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტრონული სისტემის საშუალებით უნდა წარმოადგინოს: ,,ფასების ცხრილი'' დანართი #1-ის შესაბამისად. 10.1.4. წინადადების წარდგენის დროს „ფასების ცხრილი - დანართი N1“ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს Excel-ის ფორმატის ცხრილის სახით. ამავდროულად, „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანების თანახმად, პრეტენდენტის მიერ Excel-ის ცხრილის სახით წარსადგენი დოკუმენტი არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260017012 13.08.2026 announced same category · similar size

მცურავი საშუალებებისათვის ფილტრების შესყიდვა

შინაგან საქმეთა სამინისტროს საქვეუწყე… 42900000სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები 0 bidders 1,550 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ალფალაბი
შპს ლაბჰაუსი
შპს ეი-ბი ემ
შპს მედიქალ ბიოს ჯორჯია
შპს უნივერსალი