ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260014310
NAT260014310 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ ქალაქ ბათუმის N21 საჯარო სკოლისთვის ბიბლიოთეკის ავეჯის შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N20 running 125 days remaining Contract PDF ↗
26,870 ₾ contract amount no payments recorded yet 04.08.2026 – 31.12.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260014310
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისსიპ ქალაქ ბათუმის N21 საჯარო სკოლა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39100000-ავეჯი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება34`939.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ დანართი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი10.07.2026 11:14
წინადადებების მიღება იწყება22.07.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება24.07.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი350.00 GEL
გარანტიის ოდენობა349 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (8)

NAT260014310_ოქმი 3-3-2026.pdf.pdf მარიკა ვაშაყმაძე 24.07.2026 17:00
NAT260014310_ხელწერილი.pdf.pdf მარიკა ვაშაყმაძე 24.07.2026 17:00
NAT260014310_ოქმი 3-4-2026.pdf.pdf მარიკა ვაშაყმაძე 29.07.2026 16:28

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ბათუმი ლაივი 2 26,870 26,870 won
NAT260014310_N21 სკოლის ავეჯის ხარჯთაღრიცხვა-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 10.07.2026 11:14 Announced
  • 22.07.2026 00:01 Bidding opens
  • 24.07.2026 12:06 First bid placed (1 bidders in total)
  • 24.07.2026 12:06 Last bid activity
  • 24.07.2026 12:30 Bidding closes
  • 24.07.2026 17:00 Buyer published: NAT260014310_ოქმი 3-3-2026.pdf
  • 24.07.2026 17:00 Buyer published: NAT260014310_ხელწერილი.pdf
  • 27.07.2026 13:15 Buyer published: NAT260014310_დანართი N2 ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed-signed.pdf
  • 27.07.2026 13:34 Buyer published: NAT260014310_საგარანტიო ბათუმი ლაივი2-signed-signed.pdf (27/07/2026 01:07)
  • 27.07.2026 13:58 Buyer published: NAT260014310_საგარანტიო ბათუმი ლაივი2-signed-signed-signed.pdf
  • 27.07.2026 14:02 Buyer published: NAT260014310_N21 სკოლის ავეჯის ხარჯთაღრიცხვა-signed.pdf
  • 27.07.2026 18:26 Buyer published: NAT260014310_NAT260014310 შპს ბათუმი ლაივი 2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 29.07.2026 16:28 Buyer published: NAT260014310_ოქმი 3-4-2026.pdf
  • 04.08.2026 00:00 Contract signed: N20 — 26,870 ₾
  • 21.08.2026 15:33 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ ქალაქ ბათუმის N21 საჯარო სკოლისთვის ბიბლიოთეკის ავეჯის შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ დანართი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქართველო, ქალაქი ბათუმი დემეტრე თავდადებულის ქუჩა N61.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
პრეტენდენტმა შემოთავაზებულ საქონელზე, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან უნდა გაავრცელოს არანაკლებ 2 (ორი) წლიანი გარანტია, სწორი ექსპლუატაციის პირობებში. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მის მიერ გაცემული შესაბამისი წერილობითი დოკუმენტი/ინფორმაცია. საგარანტიო პერიოდში, საქონლის დაზიანების ან ქარხნული წუნის აღმოჩენის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია, საკუთარი ხარჯებით, შემსყიდველი ორგანიზაციის შესაბამისი მიმართვის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) კალენდარული დღის განმავლობაში, უზრუნველყოს წუნდებული ან დაზიანებული საქონლის ან მისი ნაწილის შეცვლა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელი ქვეყნის, მწარმოებელი კომპანიისა და მოდელის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესახებ. შენიშვნა: პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელი ქვეყნის, მწარმოებლის და მოდელის (არსებობის შემთხვევაში) დასახელების მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ა) პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს 2023 წლის 1 იანვრიდან წინამდებარე ტენდერის გამოცხადებამდე პერიოდში უნდა ჰქონდეს მსგავსი საქონლის მიწოდების ჯამური გამოცდილება 15 000 ლარის ოდენობით. ბ) ამასთან აღნიშნული მიწოდების თაობაზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მიწოდების დამადასტურებელი დოკუმენტები (ხელშეკრულება და მიღება-ჩაბარების აქტი) დოკუმენტებს უნდა ახლდეს თანხის გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტები (საგადახდო დავალება და ა.შ.). გ) მიწოდება, გამოცდილებად ჩაითვლება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ გაფორმებულია საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტი, ან ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონელი სრულად არის მიწოდებული. დ) იმ შემთხვევაში თუ, საქონლის შესყიდვა განხორციელებულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენებით (w.w.w. http://procurement.gov.ge/) და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტი დამკვეთის (შემსყიდველი) მიერ ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, შესაძლებელია წარმოდგენილი იყოს მხოლოდ დოკუმენტაცია/ინფორმაცია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემის საშუალებით ჩატარებული შესყიდვის საშუალების ნომრის (SPA, DAP; NAT, DEP; MEP; TEP; GEO: CMR ან სხვა არსებობის შემთხვევაში) შესახებ.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
აუდიტის მიერ გაცემული დასკვნა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ლარში, მიღება-ჩაბარების აქტის შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარიკა ვაშაყმაძე, 595220896, Batumi21@mes.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს: ა) სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული დოკუმენტების ატვირთვა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, კერძოდ: -ფასების ცხრილი; -ინფორმაცია/დოკუმენტაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ; - ინფორმაცია/დოკუმენტაცია საგარანტიო ვადასთან დაკავშირებით. ა) სატენდერო დოკუმენტაციის იმ ნაწილში (ტექნიკური პირობები, ხარჯთაღრიცხვა, დანართი და სხვა) სადაც მოცემული იქნება შესასყიდი საქონლის სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი, იგულისხმება „მსგავსი“ ან „ეკვივალენტური“. ბ) დოკუმენტაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში თან უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. შენიშვნა: Excel-ის ცხრილის სახით წარსადგენი დოკუმენტი არ საჭიროებს ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260011700 04.06.2026 contract signed same category · 40% title match · same buyer · similar size

სსიპ ქალაქ ბათუმის N21 საჯარო სკოლის გამართული ფუნქციონირებისათვის საოფისე ავეჯის შესყი…

სსიპ ქალაქ ბათუმის N21 საჯარო სკოლა 39100000ავეჯი → ნიკო ლონდარიძე 4 bidders 19,756 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბათუმი ლაივი 2
ნოვი სტილი ჯორჯია
ნიკო ლონდარიძე