ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA260000701
SPA260000701 SPA · რევერსული აუქციონი contract prep On procurement.gov.ge ↗

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ნაგავშემკრები კონტეინერები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 36% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 44600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA260000701
შესყიდვის სტატუსიმიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება
შემსყიდველიმარტვილის მუნიციპალიტეტის მერია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია44600000-ავზები, რეზერვუარები და კონტეინერები; ცენტრალური გათბობის რადიატორები და ბოილერები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება24`700.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.07.2026 14:03
წინადადებების მიღება იწყება01.08.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება03.08.2026 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი490.00 GEL
გარანტიის ოდენობა247 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 45 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

SPA260000701_ოქმი 2 ნიმუშის წარმოდგენა.pdf.pdf ალექსანდრე წოწორია 06.08.2026 15:00
SPA260000701_წერილი SPA260000692-signed.pdf.pdf ზაალი ხიდაშელი 13.08.2026 17:37
SPA260000701_ნიმუშის წერილი SPA260000701-signed.pdf.pdf ზაალი ხიდაშელი 13.08.2026 17:38
SPA260000701_ოქმი 3 ნიმუშის განხილვა.pdf.pdf ალექსანდრე წოწორია 18.08.2026 17:44

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ლიკო-1 24,700 24,700 won
SPA260000701_დანართი N1 ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · SPA260000701_დანართი N1 ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.07.2026 14:03 Announced
  • 01.08.2026 00:00 Bidding opens
  • 03.08.2026 12:25 First bid placed (1 bidders in total)
  • 03.08.2026 12:25 Last bid activity
  • 03.08.2026 15:00 Bidding closes
  • 06.08.2026 15:00 Buyer published: SPA260000701_ოქმი 2 ნიმუშის წარმოდგენა.pdf
  • 13.08.2026 17:37 Buyer published: SPA260000701_წერილი SPA260000692-signed.pdf
  • 13.08.2026 17:38 Buyer published: SPA260000701_ნიმუშის წერილი SPA260000701-signed.pdf
  • 18.08.2026 17:44 Buyer published: SPA260000701_ოქმი 3 ნიმუშის განხილვა.pdf
  • 23.08.2026 22:42 Current status: contract prep

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ნაგავშემკრები კონტეინერები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ა) სანაგვე ურნა - 50 ცალი სანაგვე ურნა 40x40 მმ-ზე მილკვადრატი, სისქით - 2 მმ, ლოგო: ფურცლოვანა 2მმ, ლოგოს ზომა - 25x20სმ. ორ გვერდზე ხის მასალა უნდა იყოს ესკიზის შესაბამისად, ზომით 460/40/16მმ. სათლი მოთუთიებული ლითონის ფურცლოვანა სისქით არანაკლებ 0.4მმ კარკასის შესაბამისად. ლითონი შეღებილი უნდა იყოს ელექტროსტატიკური მეთოდით (შიგნით და გარეთ) გარდა სათლისა. ბ) სანაგვე ურნა(ღია ნაცრისფერი საკეტით) მასალა 2მმ ლითნი, დამზადებული უნდა იყოს ლაზერული ჭრის მეთოდით – 16 ცალი. ლოგო: 2 მმ ფურცლოვანა, ლოგოს ზომა 130x120მმ. ლოგოების დამზადება უნდა განხორციელდეს ლაზერული ჭრის მეთოდით. ლითონი შეღებილი უნდა იყოს ელექტროსტატიკური მეთოდით(შიგნით და გარეთ) გარდა სათლისა. სათლი დამზადებული უნდა იყოს მოთუთიებული ლითონის ფურცლოვანით, სისქე არანაკლებ 0,40 მმ სათლის ზომა 330*330*450მმ გ) ბეტონის ფილა (ურნის ძირზე დასადები) 330*330*30მმ 16 ცალი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან 45 კალენდარული დღე
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილი- ქ. მარტვილი თავისუფლების 10
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
პრეტენდენტმა შემოთავაზებულ საქონელზე, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან უნდა გაავრცელოს არანაკლებ 1 (ერთი) წლიანი გარანტია, სწორი ექსპლუატაციის პირობებში. საგარანტიო პერიოდში, საქონლის დაზიანების ან ქარხნული წუნის აღმოჩენის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია, საკუთარი ხარჯებით, შემსყიდველი ორგანიზაციის შესაბამისი მიმართვის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში, უზრუნველყოს წუნდებული ან დაზიანებული საქონლის შეცვლა ან შეკეთება. საგარანტიო პირობების შესახებ პრეტენდენტმა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყნის, მწარმოებელი კომპანიისა და მოდელის შესახებ უნდა წარმოადგინოს 1.3-ში წარმოდგენილი ფასების ცხრილის (დანართი 1-ის) შესაბამისად. ფასების ცხრილის წარმოდგენა წარმოშობის ქვეყნის, მწარმოებელი კომპანიისა და მოდელის დასახელების (არსებობის შემთხვევაში) მითითების გარეშე, დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. შენიშვნა: მოდელის არ არსებობის შემთხვევაში მისი მიუთითებლობა ფასების ცხრილში, არ გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, თუ "მოდელის"გრაფაში გაკეთებულია ჩანაწერი ,,მოდელი არ გააჩნია"
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
1 პრეტენდენტი ვალდებულია უზრუნველყოს ერთი ცალი შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის შემსყიდველისთვის წარმოდგენა. წარმოდგენილი ნიმუში სრულად უნდა აკმაყოფილებდეს ტექნიკურ მოთხოვნებს. 2 პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი შესყიდვის ობიექტის ნიმუში დაზუსტებას არ ექვემდებარება. 3 წარმოდგენილი ნიმუში პრეტენდენტს დაუბრუნდება მოთხოვნიდან გონივრულ ვადაში
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილი- ქ. მარტვილი თავისუფლების 12
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენა, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებ(ებ)ა, ზედნადებ(ებ)ი, ანგარიშფაქტურ(ებ)ი ან/და ინვოის(ებ)ი, რომელიც დაადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება ერთიანად ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული დოკემენტაციის შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ალექსანდრე წოწორია, 551136299, aleksandre.tsotsoria@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
ა) ყველა დოკუმენტი ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ. დოკუმენტაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში თან უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დოკუმენტთან დაკავშირებული სადავო საკითხ(ებ)ის გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; ბ) ფასების ცხრილი - (პუნქტი 1.3) - სასურველია პრეტენდენტის მიერ განფასება წარმოდგენილ იქნას „MS Excel“ ფორმატით; გ) ტენდერში მონაწილეობის მიღებით, პრეტენდენტი ადასტურებს მის თანხმობას ამ სატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემული პირობების შესრულებაზე, იმის მიუხედავად, შეიცავს თუ არა მისი სატენდერო წინადადება ასეთ თანხმობას/დადასტურებას. ამის საწინააღმდეგო ნებისმიერი დათქმა თუ ჩანაწერი პრეტენდენტის სატენდერო წინადადებაში ბათილია; შენიშვნა: 1) სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი,ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ,,ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, სავალდებულოა დამოწმებული/დადასტურებული იყოს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით. ამასთანავე, ხელმოწერა უნდა განხორციელდეს შესაბამისი უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). გარდა იმ შემთხვევისა, როდესაც სატენდერო დოკუმენტაციის 10,1 პუნქტის ბ) ქვეპუნქტით მოთხოვნილი ფასების ცხრილი, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში წარმდგენილი იქნება „MS Excel“-ის ფორმატში.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250016092 02.09.2025 contract signed same category · 40% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს 25 ცალი 1100 ლიტრიანი ლითონის ნაგავშემკრები კონტეინერის შ…

NAT250022067 02.12.2025 contract signed same category · 39% title match

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს 77 ცალი 1100 ლიტრიანი პლასტმასის ნაგავშემკრები კონტეინერი

NAT260002515 12.02.2026 contract signed same category · similar size

და 120 ლიტრიანი ნაგავშემკრები კონტეინერების შესყიდვა

NAT260016656 10.08.2026 evaluation same category · 30% title match · similar size

1.1.1. შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ამავე სატენდერო დოკუმენტაციითა და დანართი №1-ით გა…

NAT260000472 16.01.2026 contract signed same category · similar size

ა.(ა)იპ „ბაღდათის კეთილმოწყობის, დასუფთავებისა და მუნიციპალური სერვისების გაერთიანებას …

ბაღდათის კეთილმოწყობის, დასუფთავებისა… 44600000ავზები, რეზერვუარები და კონტეინერები; ცენტრალური გათბობის რადიატორები და ბოილერები → შპს ორიენტი 2 bidders 30,000 ₾
NAT260007653 16.04.2026 no result same category · 30% title match

1.1.1. შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ამავე სატენდერო დოკუმენტაციითა და დანართი №1-ით გა…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

კირილე ჯახუა 43×
ინდივიდუალური მეწარმე გიმზერ ბართია 28×
კაპიტონ კაკულია 16×
რეზო კვესელავა 13×
შპს ჯთ ნიუ როად 10×