ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული მსუბუქი ავტომანქანების სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა, შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 15,544.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 04.08.2026 |
| 6,440.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 14.08.2026 |
| 7,444.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260014199 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული მსუბუქი ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 09.07.2026 11:36 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 15.07.2026 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 17.07.2026 15:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 405.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 350 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 101`230.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 35`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| მარიამ დოღონაძე ავტო პლიუსი | 80,984 | 80,984 | won |
| NAT260014199_ფასების ცხრილი 2026 პატარა მანქანები-signed.pdf.pdf · NAT260014199_დანართი #3-signed.pdf.pdf · NAT260014199_ijara.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 09.07.2026 11:36 Announced
- 15.07.2026 00:08 Bidding opens
- 17.07.2026 14:37 First bid placed (1 bidders in total)
- 17.07.2026 14:37 Last bid activity
- 17.07.2026 15:30 Bidding closes
- 20.07.2026 13:43 Buyer published: NAT260014199_oqmi #2.pdf
- 20.07.2026 13:43 Buyer published: NAT260014199_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf (20/07/2026 01:07)
- 20.07.2026 14:40 Buyer published: NAT260014199_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 22.07.2026 15:41 Buyer published: NAT260014199_დაზუსტებულიფასების ცხრილი 2026 პატარა მანქანები-signed.pdf
- 24.07.2026 11:07 Buyer published: NAT260014199_ოქმი #3.pdf
- 30.07.2026 00:00 Contract signed: N48 — 35,000 ₾
- 21.08.2026 15:48 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების სათადარიგო…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების (ნაგავმზიდ…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული მსუბუქი ავტომანქანების სა…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა …
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ბულდოზერების სათადარიგო ნ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ბულდოზერების სათადარიგო ნ…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ბულდოზერების სათადარიგო ნ…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ბულდოზერების სათადარიგო ნ…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული მსუბუქი ავტომანქანების სა…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების (ნაგავმზიდ…
This buyer usually awards to
across all categories
| მარიამ დოღონაძე ავტო პლიუსი | 3× |
| ჟუჟუნა გოგოლაძე | 3× |
| შპს ორიენტი | 3× |
| შპს სუპერ მოტორსი | 2× |
| ინდივიდუალური მეწარმე ნოდარი ლელაშვილი | 2× |