სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ERASMUS-EDU-2024-CBHE პროგრამის ფარგლებში დაფინანსებული პროექტის „საქართველოს უნივერსიტეტებში ადრეული განათლების საგანმანათლებლო პროგრამების შემუშავება“ Development of Early Childhood Educational Programs in Georgian Universities, (კოორდინატორი გ. შაბაშვილი) საიდენტიფიკაციო ნომრით 101179491 დაფინანსებთ ინტეგრირებული ღია საგანმანათლებლო ეკოსისტემის - „ბაღი“ დანერგვა და კონფიგურაცია CPV72260000 სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 24% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 68% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
- Category fit 72200000: 0 wins from 1 bids.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260016252 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | მიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება |
| შემსყიდველი | ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 72200000-პროგრამული უზრუნველყოფის შემუშავება და საკონსულტაციო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 10`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.08.2026 11:47 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.08.2026 00:03 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 14.08.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 105.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 105 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 8 კვირა |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპსაითი აკადემია სტეპ | 9,800 | 9,800 | won |
| NAT260016252_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი დანართი N1.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.08.2026 11:47 Announced
- 12.08.2026 00:03 Bidding opens
- 13.08.2026 14:40 First bid placed (1 bidders in total)
- 13.08.2026 14:40 Last bid activity
- 14.08.2026 12:00 Bidding closes
- 17.08.2026 13:01 Buyer published: NAT260016252_ოქმი N2 განხილვა და მოწვევა.pdf
- 23.08.2026 22:58 Current status: contract prep
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს სსიპ-დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის ბალანსზე არს…
საქართველოს პარლამენტის აპარატის მიერ, ვიდეოკონფერენციების უზრუნველსაყოფად პროგრამული უ…
LIMS-ლაბორატორიული ინფორმაციის მენეჯმენტის სისტემის პროგრამული უზრუნველყოფის შესყიდვა
LIMS-ლაბორატორიული ინფორმაციის მენეჯმენტის სისტემის პროგრამული უზრუნველყოფის შესყიდვა
საქართველოს საგარეო საქმეთა სამინისტროს საკუთრებაში არსებული დისკური მასივისთვის Dell E…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| პისიშოპ.ჯი | 18× |
| შპს უნივერსალი | 16× |
| "პოლიგრაფი" | 9× |
| შპს გარდენლენდი | 9× |
| შპს სითიტექ | 9× |