ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260016570
NAT260016570 NAT · აუქციონის გარეშე evaluation On procurement.gov.ge ↗

პური ხორბლის, ორცხობილა, მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, საფუარი, საჭმელი სოდა, საფანელი, ძმარი

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.2 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Incumbent შპს სახანძრო ტექნიკი has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15800000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016570
შესყიდვის სტატუსიშერჩევა/შეფასება
შემსყიდველიმარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული ბაგა -ბაღების გაერთიანება (სკოლამდელი აღზრდის ცენტრი)
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15800000-სხვადასხვა საკვები პროდუქტი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება40`390.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი07.08.2026 16:36
წინადადებების მიღება იწყება16.08.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება18.08.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი165.00 GEL
გარანტიის ოდენობა404 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წელს ხელშეკრულების გაფორმებიდან ეტაპობრივად, 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს გ და ა კომპანი 40,390 40,390
NAT260016570_ფასთა ნუსხა_158-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 07.08.2026 16:36 Announced
  • 16.08.2026 00:05 Bidding opens
  • 16.08.2026 12:13 First bid placed (1 bidders in total)
  • 16.08.2026 12:13 Last bid activity
  • 18.08.2026 14:00 Bidding closes
  • 19.08.2026 19:03 Buyer published: NAT260016570_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი_ოქმი N2 -158-signed-signed.pdf
  • 19.08.2026 19:04 Buyer published: NAT260016570_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ_ხელწერილი -158-signed-signed.pdf
  • 23.08.2026 22:56 Current status: evaluation

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
პური ხორბლის, ორცხობილა, მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, საფუარი, საჭმელი სოდა, საფანელი, ძმარი
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. 15811100 - პური. პური ხორბლის - 9560 კგ. - ქარხნული წარმოების, ახლად გამომცხვარი, დამზადებული პირველი ხარისხის ხორბლის ფქვილისაგან– ფერი, სუნი და გემო - დამახასიათებელი წარმოდგენილი ნიმუშისათვის, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს, მოუზელავ ნაწილაკებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს. კარგად გამომშრალი გულით, დაჭრილი და ინდივიდუალურად შეფუთული და ეტიკეტირებული , ვარგისიანობის ვადის მითითებით და შესაბამისი მარკირებით. უნდა შეესაბამებოდეს ამ სფეროში არსებულ სტანდარტებს და ტექნიკურ ნორმებს. ტრანსპორტირებისას დაცული უნდა იყოს სანიტარულ– ჰიგიენური პირობები 2. 15821150 - ორცხობილა. ორცხობილა - 200 კგ. - "ახალი, უმაღლესი ხარისხის ხორბლის ფქვილისგან დამზადებული, ნატურალურის იდენტური არომატიზატორით, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ და აკრძალულ საკვებ დანამატებს, კრემის, ჯემისა და კონცენტრატების გარეშე, ერთი ცალის წონა - 20 გრ. +/- 3გრ. ტრანსპორტირებისას დაცული უნდა იყოს სანიტარულ–ჰიგიენური პირობები. 3. 15831000 - შაქარი. შაქარი - 1422 კგ. - მშრალი, უმაღლესი ხარისხის, ეტიკეტით, შესაბამისი მინიშნებით საქონლის გამოშვების თარიღისა და ვარგისიანობის ვადის შესახებ თეთრი ან მოყვითალო ფერის. მშრალი, კრისტალისებური, ფხვიერი. სუფთა, უცხო მინარევების და უცხო გემოს გარეშე. სინესტის გარეშე. საქაროზის მასური წილი (მშრალ ნივთიერებაზე გადაანგარიშებით) არანაკლებ 99%. 4. 15872400 - მარილი. მარილი - 226 კგ. - კრისტალური, იოდიზირებული, მშრალი, უცხო გემოს გარეშე, ფერი დამახასიათებელი, დაფასოებული. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის 60% . 1 კგ -იანი მუყაოს შეფუთვით. ეტიკეტით, შესაბამისი მინიშნებით საქონლის გამოშვების თარიღისა და ვარგისიანობის ვადის შესახებ 5. 15898000 - საფუარი. საფუარი - 20 კგ. - კულინარიული დანიშნულების, პურის ცხობისთვის გამოსაყენებელი, ფხვიერ მდგომარეობაში 50-100 გრ. დაფასოებით, ეტიკეტირებული და შეფუთული. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის 40% 6. 15893000 - მშრალი პროდუქტები. საჭმელი სოდა - 20 კგ. - ნატრიუმის ჰიდროკარბონატი (ნატრიუმის ბიკარბონატი) საკვები დანამატი. არ შეიცავს გმო-ს. გამოიყენება საკვებ პროდუქტებში როგორც მჟავიანობის რეგულატორი, გამაფხვიერებელი აგენტი. არაუმეტეს 0,5 კგ-იანი შეფუთვა მუყაოს კოლოფში, შესაბამისი ეტიკეტირებით 7. 15899000 - საცხობი ფხვნილი. საფანელი - 491 კგ. - უნდა შედგებოდეს ბუნებრივი მარცვლეულისაგან-შესაძლებელია იყოს ხორბლის, შვრიის, ჭვავის ან ქერის საფანელი. არ უნდა შეიცავდეს ხელოვნურ დანამატებს, კონსერვანტებს ან ფერად ნივთიერებებს.უნდა ჰქონდეს ბუნებრივი მარცვლეულის სუნი და გემო. უცხო სუნისა და გემოს გარეშე. ფერით უნდა იყოს ღია- ნაცრისფერი ან ღია -ყავისფერი, ერთგვაროვანი. კარგად დაფქვილი ან მსუბუქად დაქუცმაცებული.შეფუთვა: სუფთა, მშრალი, ფერმეტულად დახურული შფუთვა-შსაბამისის საკვები პრიდუქტებისთვის დაშვებული მასალისაგან. 100გრ.-დან 200 გრ-მდე შეფუთვაში. შფუთვაში უნდა იყოს მითითბული წარმოების თარიღი, ვარგისიანობის ვადა და მწარმოებელი.პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს საკვების უნუვნებლობისადა საბავშო კვების სტანდარტებს, შესაბამისი კანონმდებლობის მოთხოვნების მიხედვით. 8. 15871110 - ძმარი ან ეკვივალენტი. ძმარი - 30 ლიტრი - ღვინის ძმარი, ნატურალური, დაფასოებული მინის ქილაში. 9. სურსათი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს. მათ შორის: 9.1 - სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებსა და მოქმედ სტანდარტებს. 9.2 - დაფასოებული უნდა იყოს ქარხნული წესით და სათანადოდ ეტიკეტირებული საქართველოს მთავრობის 2016 წლის პირველი ივლისის №301 დადგენილებით დამტკიცებული მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის შესაბამისად. 9.3 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 9 ნოემბრის №567 დადგენილებით დამტკიცებული „სურსათში ზოგიერთი დამაბინძურებლის (კონტამინანტის) მაქსიმალურად დასაშვები ზღვრის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ ნორმებს. 9.4 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის №72 დადგენილებით დამტკიცებული "სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს, სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. 9.5 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს №301/ნ ბრძანებით დამტკიცებული „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს, საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში –საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). 9.6 - დაცული უნდა იქნეს „პროდუქტის უსაფრთხოებისა და თავისუფალი მიმოქცევის“ კოდექსით განსაზღვრული მოთხოვნები. 9.7 - მიწოდებული სურსათის ყოველი პარტია უნდა აკმაყოფილებდეს კანონმდებლობით დასაშვებ და პროდუქტისათვის დამახასიათებელ მაჩვენებლებს პოტენციურად საშიში ქიმიური ნაერთებისა და ბიოლოგიური ობიექტების შემცველობით. 9.8 - საკმაზ-სანელებლები უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოს მთავრობის 2018 წლის 7 თებერვლის №73 დადგენილებას „სუნელებისა დასანელებლების წარმოებასთან, გადამუშავებასა და ბაზარზე განთავსებასთან დაკავშირებით რისკის მართვის დროებითი ზომების მიღების შესახებ“. 9.9 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 25 ივნისის №173 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათის/ცხოველისსაკვების ჰიგიენის ზოგადი წესისა“ და ,,სურსათის/ცხოველის საკვები ჰიგიენის გამარტივებული წესის“ შესახებ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, სურსათის/ცხოველის საკვების წარმოების მათ შორის პირველადი წარმოების, გადამუშავებისა და დისტრიბუციის ყველა ეტაპზე. 9.10 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2018 წლის 5 ივნისის №317 დადგენილებით დამტკიცებულ "მოთხოვნები სურსათთან შეხებისათვის განკუთვნილი მასალებისა და საგნების მიმართ" განსაზღვრულ მოთხოვნებს. 9.11. უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2020 წლის 13 აგვისტოს №497 დადგენილებით დამტკიცებულ "სურსათში/სურსათზე გამოსაყენებელი არომატიზატორებისა და არომატიზატორის თვისებ(ებ)ის მქონე სურსათის ინგრედიენტების შესახებ" ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს. 10. მისაწოდებელი საქონლის რაოდენობები წარმოადგენს საორიენტაციო ციფრს, რომლის ფარგლებშიც და საჭიროების მიხედვით მოხდება შემსყიდველის მიერ მიმწოდებლისათვის შეკვეთის წარდგენა. შესაბამისად, შესყიდველი ვალდებული არ არის სრულად აითვისოს ტენდერით გათვალისწინებული საქონლის რაოდენობა.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონელი მიწოდებული უნდა იყოს ეტაპობრივად ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის სექტემბრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. შეტყობინების მიღებიდან მომდევნო სამუშაო დღეს.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელმა საკუთარი სახსრებით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება მარნეულის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულების საბავშვო ბაღებში შემდეგ მისამართებზე. 1. #1 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული ერეკლე მეორის ქ. #21; 2. #3 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული მაისის ქ. #26; 3. #4 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული რუსთაველის ქ. #77; 4. სოფ. წერეთლის საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. წერეთელი 5. სოფ. საიმერლოს საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეულის, სოფ. საიმერლო; 6. სოფ. ყიზილაჯლოს საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. ყიზილაჯლო ; 7. სოფ. თამარისის საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. თამარისი; 8. შაუმიანის სომხური საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შაუმიანი; 9. შაუმიანის ახალი საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შაუმიანი; 10. შულავრის ბაგა-ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შულავერი 11. ხიხანის საბავშვო ბაღი მარნეული, სოფ. ხიხანი. 12. სოფელ კაპანახჩის საბავშვო ბაღი. მარნეული, სოფ. კაპანახჩი 13. სოფელ ალგეთის საბავშვო ბაღი, მარნეული, სოფ. ალგეთი 14. სოფელ სადახლოს საბავშვო ბაღი, მარნეული, სოფ. სადახლო, საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს სამუშაო დღეებში, დღის სამუშაო საათებში (10:00 - 18:00 საათებში). ფილიალების მიხედვით მიწოდებული საქონლის მიღება განხორციელდება სასაქონლო ზედნადებებისა და მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების საფუძველზე. ამასთან მიმწოდებელი ვალდებულია, პროდუქტის ყველა მიწოდების ფაქტზე კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის/ელექტრონული შტამპით დამოწმებული ნაერთი მიღება-ჩაბარების აქტი გადმოაგზავნოს ორგანიზაციის მეილზე, რომელიც მითითებული იქნება ხელშეკრულებაში.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიმწოდებელი ფასების ცხრილზე ხელმოწერით ეთანხმება საგარანტიო პირობებს.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ინფორმაცია მწარმოებლისა და მწარმოებელი ქვეყნის შესახებ უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილის შესაბამისად.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
1. პრეტენდენტი და ასევე, მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელი, რეგისტრირებული უნდა იყოს ეკონომიკურ საქმიანობათა რეესტრში, ან განაცხადი უნდა ჰქონდეს გაკეთებული აღნიშნულ რეესტრში რეგისტრაციის ან/და რეგისტრაციის ვადის გაგრძელების მიზნით, საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით. სადაც, „გამოყენებული ეკონომიკური საქმიანობის სახეების ცნობარში"/საქმიანობის აღწერაში მითითებული იქნება შესყიდვის ობიექტის შესაბამისი საქმიანობის სახე/სახეები. აღნიშნული გადამოწმებული იქნება სატენდერო კომისიის მიერ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს ვებ-გვერდზე. 2. თუ შემოთავაზებული პროდუქტი იმპორტირებულია მაშინ პირველი პუნქტის მოთხოვნები არ ვრცელდება მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელზე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ დოკუმენტებზე და ინფორმაციებზე სავალდებულოა შესრულდეს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმდებული იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. სატენდერო დოკუმენტაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მას უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შერჩევა-შეფასების ეტაპზე პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ უნდა იქნას მისაწოდებელი საქონლის ნიმუშები
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. მარნეული, აღმაშენებლის ქ. N27
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). პრეტენდენტმა აღნიშნული დასკვნის ღირებულება უნდა დაფაროს საკუთარი ხარჯებით და უნდა უზრუნველყოს მისი წარმოდგენა ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების წარუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას . ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული წესის 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მ-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორების ფორმა იქნება: უნაღდო ანგარიშსწორება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, საქონლის მიწოდების შემდეგ მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და სასაქონლო ზედდებული ან/და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის (საჭიროებისამებრ) წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ზაურ კარამოვი, 593366661, zaur.karamov@gmail.com სოფიო დევდარიანი ტელ: 598 580 520
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება; 2. სატენდერო წინადადების ღირებულება უნდა მოიცავდეს ამ ტენდერით გათვალისწინებული საქონლისა და მიწოდებასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯსა და კანონით გათვალისწინებულ გადასახადებს. ხარჯები, რომლებიც სატენდერო წინადადების ფასში არ იქნება გათვალისწინებული, არ დაექვემდებარება ანაზღაურებას. 3. სატენდერო წინადადების ღირებულება წარმოდგენილი უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში 4. პრეტენდენტმა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ელექტრონულად დამოწმებული შემდეგი დოკუმენტ(ებ)ი: ა) ფასების ცხრილი, დანართი N1-ის მიხედვით; (დანართი N1-ში მოცემული ველების შევსება სავალდებულოა)
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250013006 21.07.2025 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

პური ხორბლის, ორცხობილა, მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, საფუარი, საჭმელი სოდა, სა…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი 0 bidders 47,480 ₾
NAT250014633 12.08.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

პური ხორბლის, ორცხობილა, მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, საფუარი, საჭმელი სოდა, სა…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს სახანძრო ტექნიკი 1 bidder 50,990 ₾
NAT250024002 23.12.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

პური ხორბლის, ორცხობილა, მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, საფუარი, საჭმელი სოდა, სა…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → გიორგი გიორგაძე 2 bidders 75,160 ₾
NAT250002460 06.02.2025 contract signed same category · 61% title match · same buyer

პური ხორბლის, ორცხობილა (პეჩენია), შაქარი, კაკაო, ვერმიშელი, მაკარონი, ჩაი, მარილი, საფ…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს სახანძრო ტექნიკი 3 bidders 80,883 ₾
NAT250016066 02.09.2025 contract signed same category · 54% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია: მაკარონი და ვერმიშელი, მარილი, საფუარი, შაქარი, ჩაი ხილის, საფანელი…

გორის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრ… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს გ და ა კომპანი 2 bidders 48,074 ₾
NAT250011699 01.07.2025 no result same category · 54% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია: მაკარონი და ვერმიშელი, მარილი, საფუარი, შაქარი, ჩაი ხილის, საფანელი…

გორის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრ… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი 2 bidders 57,673 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს სახანძრო ტექნიკი
გიორგი გიორგაძე
შპს ბი.ჯი.ემ. 1
მარიკა კაჭკაჭაშვილი
შპს ალიანს ლოჯისტიკ ჯორჯია პლიუსი