ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT260015580
NAT260015580 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავშვო ბაღში სამუშაო დღეებში, აღსაზრდელთა გადასაყვანად ტრანსპორტით მომსახურება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 60100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260015580
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველიადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება3`737.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.07.2026 17:37
წინადადებების მიღება იწყება03.08.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება05.08.2026 15:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი20.00 GEL
გარანტიის ოდენობა37 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადასაბავშვო ბაღებში სასწავლო-სააღმზრდელო პროცესის განახლებიდან,2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 28.07.2026 17:37 Announced
  • 03.08.2026 00:03 Bidding opens
  • 05.08.2026 15:30 Bidding closes
  • 23.08.2026 22:41 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავშვო ბაღში სამუშაო დღეებში, აღსაზრდელთა გადასაყვანად ტრანსპორტით მომსახურება,
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
საბავშვო ბაღის აღსაზრდელთა ავტოსატრანსპორტო საშუალებით გადაყვანის მომსახურება უნდა განხორციელდეს წინასწარ დადგენილი მარშრუტების მიხედვით ტექნიკურად გამართული, შესაბამისი მოცულობის ავტოსატრანსპორტო საშუალებით. დაცული უნდა იყოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისი უსაფრთხო გადაადგილების ყველა ნორმა. ტრანსპორტირებისას უზრუნველყოფილი უნდა იყოს ისეთი პირობები, რომელიც გამორიცხავს აღსაზრდელთა ჯანმრთელობის ზიანს. ასევე, აღსაზრდელთა ტრანსპორტირებისას ავტოსტრანსპორტო საშუალება აღჭურვილი უნდა იყოს სპეციალური ნიშნით, რომელიც მიუთითებს, რომ ხორციელდება ბავშვების გადაყვანა. ავტოსანტრანსპორტო საშუალებაში დაცული უნდა იყოს სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმები და პერიოდულად უნდა ხდებოდეს დეზინფიცირება . ავტოსატრანსპორტო საშუალებებს უნდა მართავდეს შესაბამისი მართვის უფლების მქონე მძღოლი. ავტოსანტრანსპორტო საშუალებას გავლილი უნდა ჰქონდეს ტექ.დათვალიერება და შესაბამისად წარმოდგენილი უნდა იყოს პერიოდული ტექნიკური ინსპექტირების ანგარიში. ავტოსატრანსპორტო საშუალებაში ადგილების რაოდენობა უნდა შეადგენდეს არანაკლებ 8 ადგილს
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საბავშვო ბაღებში სასწავლო-სააღმზრდელო პროცესის განახლებიდან, 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფლები: კეხოვანი-მოხე მოხე-კეხოვანი მიმწოდებელმა ყველა სამუშაო დღის მომსახურების პერიოდში უნდა აწარმოოს სპეციალური ყოველდღიური მომსახურების შესრულების უწყისი.(ტაბელი)
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
შესყიდვაში მონაწილეობის მსურველ პირს ტენდერით გათვალისწინებული სამუშაოების შესასრულებლად უნდა გააჩნდეს საკუთარი ან საქართველის სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ან აუკრძალავი ნებართვის ფორმით (ქირა, თხოვება და ა.შ.) თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების ავტოტრანსპორტი. ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი №2-ის შესაბამისად. აგრეთვე წარმოდგენილი უნდა იყოს ავტომანქანების (როგორც საკუთარზე, ასევე იჯარით აღებულზე) ტექნიკური პასპორტების, ან/და საკუთრების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტის ასლები. იჯარის შემთხვევაში დამატებით წარმოდგენილი უნდა უყოს აგრეთვე შესაბამისი საიჯარო ხელშეკრულება და სამგზავრო ტრანსპორტის შესაბამისი კატეგორიის მართვის მოწმობები, საიჯარო ხელშეკრულების მოქმედების ვადა 30 კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მომსახურების ვადას
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტებმა ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით სისტემაში უნდა ატვირთონ შემდეგი დოკუმენტები და ინფორმაცია: - ფასების ცხრილი (დანართი N1), რომლის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. -ინფორმაცია სატრანსპორტო საშუალების ფლობის და მდგომარეობის შესახებ (დანართი N2). - ავტოტრანსპორტის შესაბამისი კატეგორიის მართვის მოწმობები და ტექნიკური პასპორტები; - იჯარის შემთხვევაში დამატებით წარმოდგენილი უნდა უყოს აგრეთვე შესაბამისი საიჯარო ხელშეკრულება, რომლის მოქმედების ვადა 30 კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მომსახურების ვადას. მძღოლის - წარმოდგენილი დოკუმენტაცია უნდა იყოს დადასტურებული კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით უფლებამოსილი პირის მიერ
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, ეროვნულ ვალუტაში (ლარში) უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით. ხელშეკრულებით გათვალისწინებლი შესრულებული სამუშაოს მოცულობის მიხედვით, მიღება-ჩაბარების აქტის და ტაბელის საფუძველზე
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, ეროვნულ ვალუტაში (ლარში) უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით. ხელშეკრულებით გათვალისწინებლი შესრულებული სამუშაოს მოცულობის მიხედვით, მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე 10 სამუშაო დღის განმავლობაში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანა მამულაშვილი, 551430304, skolamdeliagzrda1@gmail.com AdigeniBagi@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სატენდერო წინადადების ფასი სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონულ სისტემაში მითითებული უნდა იქნას დღგ–ს გარეშე (იმის მიუხედავად არის თუ არა პრეტენდენტი დღგ–ს გადამხდელად რეგისტრირებული). თუ გამარჯვებული პრეტენდენტი ხელშეკრულების დადებისას იქნება რეგისტრირებული დღგ-ს გადამხდელად დღგ-ს ოდენობა გათვალისწინებული იქნება ხელშეკრულების ღირებულებაში
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260016994 13.08.2026 evaluation same category · 100% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 1 bidder 3,737 ₾
NAT260015462 27.07.2026 not held same category · 96% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.უდის საბავშ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 0 bidders 3,737 ₾
NAT260016991 13.08.2026 not held same category · 96% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.უდის საბავშ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 0 bidders 3,737 ₾
NAT250014898 15.08.2025 not held same category · 90% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 0 bidders 3,788 ₾
NAT250016020 02.09.2025 not held same category · 90% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 0 bidders 3,788 ₾
NAT260015459 27.07.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ა(ა)იპ ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულების დაქვემდებარებაში მყოფი სოფ.მოხის საბავ…

ადიგენის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ნუგზარ ბერიძე 1 bidder 7,475 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი 11×
გიორგი შავაძე
ფრიდონ აბულაძე
ნუგზარ ბერიძე
შპს ნება