1. საჯიჯაოს ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ ზენში სკვერის მოწყობის (მეორე ეტაპი) სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენა 2. ქ. ხობში კონსტანტინე გამსახურდიას ქუჩაზე ტრენაჟორების მოწყობის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260016148 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | მიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება |
| შემსყიდველი | ხობის მუნიციპალიტეტის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 6`760.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.08.2026 15:25 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 10.08.2026 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 12.08.2026 16:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 68.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 68 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (10)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ჯი-ემ ინვესტ ჯორჯია | 6,760 | 5,995 | won |
| NAT260016148_ხობი სკვერი და ტრენაჟორები-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.08.2026 15:25 Announced
- 10.08.2026 00:00 Bidding opens
- 12.08.2026 14:30 First bid placed (1 bidders in total)
- 12.08.2026 14:33 Last bid activity
- 12.08.2026 16:00 Bidding closes
- 13.08.2026 15:44 Buyer published: NAT260016148_ოქმი2 16148.pdf
- 17.08.2026 21:28 Buyer published: NAT260016148_ფასების ცხრილი ტრენაჟ დაზუსტ-signed.pdf
- 17.08.2026 21:28 Buyer published: NAT260016148_შეთანხმება-signed (4)-signed.pdf
- 17.08.2026 21:28 Buyer published: NAT260016148_ანკეტa-signed.pdf
- 17.08.2026 21:28 Buyer published: NAT260016148_მურმანი გოგია-1.pdf
- 17.08.2026 21:29 Buyer published: NAT260016148_გამოცდილება-signed.pdf
- 17.08.2026 21:29 Buyer published: NAT260016148_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარება დაგი ამწოვი კარადა.pdf
- 17.08.2026 21:29 Buyer published: NAT260016148_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარება დაგი გათბობა.pdf
- 17.08.2026 21:29 Buyer published: NAT260016148_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარება დაგი იატაკი.pdf
- 18.08.2026 15:38 Buyer published: NAT260016148_ოქმი3 16148.pdf
- 23.08.2026 22:59 Current status: contract prep
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
1. ხეთის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ წინაგოლაში (რუსთაველის ქუჩა) მინი სპორტული მოედ…
1. ახალი ხიბულის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ ზუბში სანიაღვრე არხის ამოწმენდის სამუშა…
1. ახალი ხიბულის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ ზუბში სანიაღვრე არხის ამოწმენდის სამუშა…
1. ახალი ხიბულის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ ზუბში სანიაღვრე არხის ამოწმენდის სამუშა…
1. პატარა ფოთის ადმინისტრაციული შენობის რეაბილიტაციის სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პირველი მაისის ადმინისტრაციულ ერთეულში მდინარე მუნჩიას კალაპოტის გასწორხაზებისა და ნაპი…
პირველი მაისის ადმინისტრაციულ ერთეულში მდინარე მუნჩიას კალაპოტის გასწორხაზებისა და ნაპი…
1.ქვემო ქვალონის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფელ გიმოზგონჯილის N1 ქუჩაზე გარე განათების …
ხობის მუნიციპალიტეტის შემოსასვლელებში, სენაკისა და ფოთის მუნიციპალიტეტების საზღვრებთან,…
ხობის მუნიციპალიტეტის პირველ მაისის ადმინისტრაციულ ერთეულში ,,მაჩხომერის" და ,,ჯახუთის"…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს შარა-გზამშენი პირველი | 14× |
| ტოტალ | 12× |
| ზვიად გოგოლაძე | 9× |
| შპს სამოქალაქო სამშენებლო კომპანია | 7× |
| შპს მილენიუმ ჯორჯია | 7× |