ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260015746
NAT260015746 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

შესაფუთი მასალები (მუყაოს კუთხეები)

შპს "საქართველოს ფოსტა" 269 tenders 2.2 avg bidders 56 failed 486 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 63% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 22900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260015746
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველიშპს "საქართველოს ფოსტა"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია22900000-სხვადასხვა ნაბეჭდი მასალა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება394.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი30.07.2026 16:16
წინადადებების მიღება იწყება08.08.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება10.08.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი5.00 GEL
გარანტიის ოდენობა4 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 30.07.2026 16:16 Announced
  • 08.08.2026 00:08 Bidding opens
  • 10.08.2026 12:00 Bidding closes
  • 23.08.2026 22:40 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შესაფუთი მასალები (მუყაოს კუთხეები)
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ტვირთის შესაფუთი მუყაოს დამცავი კუთხეები: რაოდენობა 1000 ცალი. 1. მასალა მრავალფენიანი, მყარი მუყაო; 2. გვერდების სიმაღლე -35 მმ-დან 45 მმ-მდე, სიგრძე 1 მ; 3. ფენების რაოდენობა არანაკლებ 9 ფენა; 4. ფერი ბუნებრივი/ყავისფერი შენიშვნა 1: ტვირთის შესაფუთი მუყაოს დამცავი კუთხეები გამოიყენება პალეტზე განთავსებული ტვირთის დაცვისა და გამაგრების მიზნით. მუყაოს კუთხეები უნდა უზრუნველყოფდეს: ტვირთის კუთხეების დაცვას დაზიანებისა და დეფორმაციისგან, სტრეპინგ ლენტის დაჭიმვის ძალის თანაბარ გადანაწილებას, ტვირთის სტაბილურობას ტრანსპორტირებისა და დასაწყობების პროცესში, პალეტზე განთავსებული ტვირთის უსაფრთხო ფიქსაციას. შესყიდვის ობიექტი უნდა იყოს ახალი და ექსპლუატაციაში არმყოფი. შენიშვნა 2: პრეტენდენტმა დანართი №2-ის შესაბამისად უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლების (პარამეტრების), შესახებ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის ხარჯით მისამართზე: ქ. თბილისი, შოთა რუსთაველის სახელობის საერთაშორისო აეროპორტი, საქართველოს ფოსტის საავიაციო ტერმინალი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
3.1.1.1. შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდეგ პრეტენდენტი ვალდებულია, წარმოადგინოს ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის ნიმუში, ტექნიკური დავალებით განსაზღვრული მოთხოვნების შესაბამისი მახასიათებლებით. 3.1.1.2. პრეტენდენტის მიერ ნიმუშის წარმოუდგენლობა ან მისი შეუსაბამობა სატენდერო განცხადების ან/და სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან, ან სისტემის მეშვეობით პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი შესყიდვის ობიექტის ნიმუში დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის ხარჯით მისამართზე: ქ. თბილისი, შოთა რუსთაველის სახელობის საერთაშორისო აეროპორტი, საქართველოს ფოსტის საავიაციო ტერმინალი.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით არის დაბალი შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია დასაბუთდეს სერტიფიცირებული ექსპერტის/აუდიტორის/საშემფასებლო კომპანიის მიერ გაცემული დასკვნით (დასკვნას თან უნდა ახლდეს დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/სერტიფიცირების დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც დაადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების/ მიწოდებული საქონლის შესაბამისად. ანგარიშსწორების საფუძველია მხარეების უფლებამოსილი პირების მიერ მიწოდებულ საქონელზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტი. 7.2.2 დაფინანსების წყარო: 2026 წლის სახსრები.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მხარეთა შორის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნინო რამაზაშვილი, 595220177, n.ramazashvili@gpost.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. პრეტენდენტი ვალდებულია სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დოკუმენტაციის ატვირთვისას იხელმძღვანელოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და 10.1 პუნქტში ატვირთული სახელმწიფო შესყიდვების განხორციელებისას, დოკუმენტებზე კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის შესრულების ან/და დოკუმენტების კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით დამოწმების თაობაზე სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს სახელმძღვანელო ინსტრუქციის შესაბამისად. 10.1.4. პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.5. პრეტენდენტი, რომელიც მონაწილეობას მიიღებს აღნიშნულ ტენდერში, ავტომატურად ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ ყველა მოთხოვნას. 10.1.6. ყველგან თუკი სადმე მითითებულია კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი იგულისხმება "მსგავსი“ ან "ექვივალენტური".
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008288 01.05.2025 contract signed same category

საარქივო საქმიანობისთვის, თანდართული მახასიათებლების მუყაოს ყდების სახელმწიფო შესყიდვა

საქართველოს ეროვნული არქივი 22900000სხვადასხვა ნაბეჭდი მასალა → შპს ედესი ჯგუფი 1 bidder 17,060 ₾
SPA260000400 28.04.2026 contract signed same category

უნივერსიტეტის გამომცემლობისათვის , ფოტომგრძნობიარე, თერმული ქაღალდის და მუყაოს შეძენა

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტ… 22900000სხვადასხვა ნაბეჭდი მასალა → შპს ედესი ჯგუფი 1 bidder 41,570 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ეგო
შპს სითიტექ
LYNX SYSTEMS
შპს ჯი ეს ეი გრუპ
შპს ინფინიტი 2024