ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260016318
NAT260016318 NAT · აუქციონის გარეშე evaluation On procurement.gov.ge ↗

კარტოფილი, კომბოსტო თავი, ჭარხალი, სტაფილო, ხახვი, ქერი, ბრინჯი, წიწიბურა, ნიორი, ვაშლი, ბანანი, მწვანილი (ქინძი, ოხრახუში, კამა),ბულგარული წიწაკა,ყვავილოვანი კომბოსტო,ლიმონი, ბროკოლი,ვაშლატამა,ფეტვის ბურღული, მუხუდო, ლობიო, ბარდა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 03200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016318
შესყიდვის სტატუსიშერჩევა/შეფასება
შემსყიდველიმარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული ბაგა -ბაღების გაერთიანება (სკოლამდელი აღზრდის ცენტრი)
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია03200000-ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება130`230.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი05.08.2026 16:18
წინადადებების მიღება იწყება12.08.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება14.08.2026 16:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი530.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`302 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წელს ხელშეკრულების გამორმებიდან ეტაპობრივად, 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT260016318_წერილი_ნიმუშები_NAT260016318-signed.pdf.pdf თამაზ შაინიძე 21.08.2026 13:52

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს არგინეთი 87,312 87,312
NAT260016318_ბოსტნელი მარნეული-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 05.08.2026 16:18 Announced
  • 12.08.2026 00:03 Bidding opens
  • 13.08.2026 18:34 First bid placed (1 bidders in total)
  • 13.08.2026 18:34 Last bid activity
  • 14.08.2026 16:00 Bidding closes
  • 18.08.2026 18:03 Buyer published: NAT260016318_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი_ოქმი N2 -032-signed-signed-signed.pdf (18/08/2026 11:08)
  • 18.08.2026 18:04 Buyer published: NAT260016318_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ_ხელწერილი - 032-signed-signed-signed.pdf (18/08/2026 11:08)
  • 19.08.2026 19:02 Buyer published: NAT260016318_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი_ოქმი N2 -032-signed-signed.pdf
  • 19.08.2026 19:02 Buyer published: NAT260016318_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ_ხელწერილი - 032-signed-signed.pdf
  • 20.08.2026 20:51 Buyer published: NAT260016318_NAT260016318 შპს არგინეთი საშემფასებლო დასკვნა.pdf
  • 21.08.2026 13:52 Buyer published: NAT260016318_წერილი_ნიმუშები_NAT260016318-signed.pdf
  • 23.08.2026 22:58 Current status: evaluation

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კარტოფილი, კომბოსტო თავი, ჭარხალი, სტაფილო, ხახვი, ქერი, ბრინჯი, წიწიბურა, ნიორი, ვაშლი, ბანანი, მწვანილი (ქინძი, ოხრახუში, კამა),ბულგარული წიწაკა,ყვავილოვანი კომბოსტო,ლიმონი, ბროკოლი,ვაშლატამა,ფეტვის ბურღული, მუხუდო, ლობიო, ბარდა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. 03212100 - კარტოფილი -11912 კგ .- კარტოფილი_უმაღლესი ხარისხის. მშრალი, ჯანსაღი, კონსტიტენცია მკვრივი, საღი, ღვივის გარეშე, არ უნდა აღენიშნებოდეს გულის სიდამპლე, სხვადასხვა მავნებლებისაგან მიყენებული დაზიანებები, არ უნდა იყოს მოყინული და მომწვანო შეფერილობის. მიწის შემცვლელობის გარეშე, თითოეული კარტოფილის საშუალო წონა უნდა იყოს 150-დან 200 გრამამდე, დიამეტრის ზომა ყველაზე ვიწრო ადგილზე უნდა იყოს არანაკლებ 5 სმ. 2.03221410 - კომბოსტო- 2062კგ .კომბოსტო თავი "თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს თხელფოთლიანი, საღი როგორც გარედან ასევე შიგნითაც, სუფთა, მშრალი, მკვრივი, მოყინვის და შავი წერტილების გარეშე . არ უნდა აღენიშნებოდეს მექანიკური, ბაქტერიოლოგიური და მავნებლებისაგან მიყენებული დაზიანებები. დიამეტრი არანაკლებ 15 სმ. დაფასოებული ბადე-ტომრებში. არარ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს. 3. 03221100 - ბოლქვიანი და გორგლიანი ბოსტნეული -1111 კგ. - ჭარხალი_უმაღლესი ხარისხის , მრგვალი ან მოგრძო ფორმის. მკვრივი; საღი, სუფთა, ღვივის გარეშე, ფმშრალი კონსტიტენცია მკვრივი, პრიალა ზედაპირით, ნაკლებადძარღვიანი, დაზიანებების გარეშე, მუქი წითელი , მიწის შემცველობის გარეშე არ უნდა აღენიშნებოდეს მექანიკური დაზიანება . სოკოვანი და ბაქტეროლოგიური დაავადებები, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს. ბოლქვის დიამეტრი 6 სმ.-მდე 4. 03221112 - სტაფილო-4235 კგ.- სტაფილო "მაღალი ხარისხის, მშრალი, საღი, სუფთა, დაზიანების გარეშე, მკვრივი კონსტიტენცია, მოყინვის გარეშე, ღვივის გარეშე, არ უნდა აღენიშნებოდეს მექანიკური დაზიანება .სოკოვანი და ბაქტეროლოგიური დაავადებები. არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს. ფერი ყვითელი. მიწის შემცველობის გარეშე.სიგრძე 12-დან 16 სმ, 5. 03221113 - ხახვი ხახვი- 1672 კგ. "ხახვი_საშუალო ზომის, თხელფოთლიანი, საღი, სუფთა, მშრალი, ღვივის და მოყინვის გარეშე, კონსტიტენცია მკვრივი, ფერი ყვითელი. არ უნდა აღენიშნებოდეს მექანიკური დაზიანება, სოკოვანი და ბაქტეროლოგიური დაავადებები. ხახვის ბოლქვის ზომა არანაკლებ 6 სანტიმეტრი.არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს. 6. 03211400 - ქერი-220 კგ. ქერი უმაღლესი ხარისხის, პროდუქტისთვის დამახასიათებელი სასიამოვნო სუნის მქონე, არ უნდა დაჰკრავდეს მძაღე, მჟავე, ობის, სუნი ან გემო; უცხო სხეულების და მავნებლების გარეშე, ქერი არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს; შეფუთული ქარხნული წესით, ეტიკეტით, შესაბამისი მინიშნებული დამზადებისა და ვარგისიანობის ვადით 7.03211300 - ბრინჯი -1101კგ.- ბრინჯი _უმაღლესი ხარისხის, ფერი თეთრი /მოყვითალო შეფერილობით. სუნი- სასიამოვნო (ობისა და ნესტის გარეშე) მთელი მარცვლების წილობრივი მასა უნდა შეადგენდეს არანაკლებ 97-98%-ს. უცხო მინარევების გარეშე. არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს, დაფასოებული ქარხნული წესით 1- დან 5-მდე კილოგრამიან შეფუთვაში, შესაბამისი მარკირებით, ვარგისიანობის ვადის მითითებით. 8.03221213 - წითელი ლობიო - 351კგ.- ლობიო ლობიო_თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს უმაღლესი ხარისხის, მალე ხარშვადი, ობის სუნის გარეშე, ფორმა მოგრძო ან მრგვალი, მთელი მარცვლების წილობრივი მასა უნდა შეადგენდეს 100%–ს, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს დარჩეული– მინარევების გარეშე; დაფასოებული 1 კგ. -დან 5 კილოგრამმდე შეფუთვაში შესაბამისი მარკირებით, ვარგისიანობის ვადის მითითებით. 9. 03211000 - ბურღულეული -501 კგ . წიწიბურა- "წიწიბურა-უმაღლესი ხარისხის, ღია ჩალისფერი, ობისა და სინესტის გარეშე.საშუალო ზომის, დაზიანებების გარეშე,მარცვალი სუფთა,უცხო მინარევების გარეშე, (ობისა და ნესტის გარეშე). არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს. მთელი მარცვლების წილობრივი მასა არანაკლებ 97-99%. , დაფასოებული ქარხნული წესით 1კგ-დან 5 კგ-მდე შეფუთვაში, შესაბამისი მარკირებით, ვარგისიანობის ვადის მითითებით. 10. 03221110 - ბოლქვიანი ბოსტნეული- 210 კგ . ნიორი- "ნიორი_საშუალო ზომის, საღი, სუფთა, მშრალი, კონსტიტენცია მკვრივი, ღვივის გარეშე, დაზიანების გარეშე. ფერი თეთრი– მოვარდისფრო, არ უნდა აღენიშნებოდეს მექანიკური დაზიანება , სოკოვანი და ბაქტეროლოგიური დაავადებები. არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისთვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს. 11.03222321 - ვაშლი 7408 კგ. - მაღლესი ან პირველი ხარისხის, არანაკლებ საშუალო ზომისა, სახეობის შესაბამისად, მკვრივი, საღი, მწიფე, ჭკნობის ნიშნების, მავნებლების, მექანიკური და ბაქტერიოლოგიური დაზიანებების გარეშე ვაშლის დიამეტრი უნდა იყოს არანაკლებ 7 სანტიმეტრი. 12.03222111 - ბანანი - 3604 კგ. ბანანი- საღი, სუფთა, მკვრივი, მშრალი, პრიალა, გლუვზედაპირიანი; არ უნდა იყოს დამპალი (არც გარედან და არც - გული) და მექანიკური დაზიანებების მქონე (გაჭრილი, დაჟეჟილი და სხვა); არ უნდა ემჩნეოდეს გადამწიფებისგან გამოწვეული შავი ლაქები; არ უნდა აღენიშნებოდეს სოკოვანი, ბაქტერიოლოგიური და სხვადასხვა მავნებლებისაგან მიყენებული დაზიანებები. გემო უნდა იყოს სახეობისთვის დამახასიათებელი; შეფერილობა - ყვითელი; თითოეულის სიგრძე უნდა იყოს არანაკლებ 15 სმ; პროდუქტი დაფასოებული უნდა იყოს მუყაოს ყუთებში. 13. 03221300 - ფოთლოვანი ბოსტნეული- 841კგ.- მწვანილი (ქინძი, ოხრახუში, კამა) მწვანილი (ქინძი, ოხრახუში, კამა - ცალცალკე დაფასოებული მოთხოვნის შესაბამისად) - საღი, მექანიკური და ბაქტეროლოგიური დაზიანების გარეშე, ახალი, მწვანე ფოთლებით არ უნდა იყოს სველი, გამხმარი, დამპალი და/ან გაყვითლებული. ფესვების გარეშე. ცივი დამუშავების დანაკარგი არაუმეტეს 15%, ფესვების და დაზიანების გარეშე. მიწის შემცველობის გარეშე 14.03221230 - წიწაკა- 2152კგ. - ბულგარული წიწაკა მკვრივი , მშრალი, წითელი, საღი, მექანიკური, ბაქტერიოლოგიური დაზიანებების და მავნებლების გარეშე, სიგრძე არ უნდა იყოს 10 სმ-ზე ნაკლები 15.03221420 - ყვავილოვანი კომბოსტო - 3103კგ. ყვავილოვანი კომბოსტო მაღალი ხარისხის, თეთრი შეფერილობის, საშუალო ზომის, საღი, მშრალი, დაზიანების გარეშე, მკვრივი კონსისტენციის, სუფთა,მოყინვისა და შავი წერტილების გარეშე . 16.03222210 - ლიმონი - 1201კგ ლიმონი - საღი, სუფთა, მწიფე, მკვრივი; არ უნდა იყოს დამჭკნარი, ჭიანი, დამპალი (არც გარედან და არც - გული), მექანიკური დაზიანებების მქონე (გაჭრილი, დაჟეჟილი და სხვა); გემო უნდა იყოს სახეობისთვის დამახასიათებელი; • არ უნდა აღენიშნებოდეს სოკოვანი, ბაქტერიოლოგიური და სხვადასხვა მავნებლებისაგან მიყენებული დაზიანებები; 17. 03221430 - ბროკოლი - 150კგ. - მაღალი ხარისხის, მწვანე შეფერილობის, საშუალო ზომის, საღი, მშრალი, დაზიანების გარეშე, მკვრივი კონსისტენციის, სუფთა, მოყინვისა და შავი წერტილების გარეშე. 18. 03222330 - კურკოვანი ხილი -1201 კგ. - ვაშლატამა თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს საღი, სუფთა, მწიფე, მკვრივი, მშრალი. არ უნდა იყოს გადამწიფებული, დამჭკნარი, ჭიანი, დამპალი (არც გარედან და არც - გული), მექანიკური დაზიანებების მქონე (გაჭრილი, დაჟეჟილი და სხვა). გემო და ფერი უნდა იყოს სახეობისთვის დამახასიათებელი. არ უნდა აღენიშნებოდეს სოკოვანი, ბაქტერიოლოგიური და სხვადასხვა მავნებლებისაგან მიყენებული დაზიანებები. თითოეულის წონა უნდა შეადგენდეს 100-200 გრამს. დაფასოებული უნდა იყოს ხის, პლასტმასის ან მუყაოს ჰაერგამტარ ყუთებში. 19. 03221210 - პარკოსნები. მუხუდო -200 კგ მთლიანი საღი, სუფთა მარცვალი, ხმელი,დაზიანების გარეშე, მალე ხარშვადი, უცხო მინარევების გარეშე, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს 20.03221220 - ბარდა - 300კგ.- თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს უმაღლესი ხარისხის, ფერი- მოყვითალო, (ობისა და ნესტის სუნის გარეშე). უნდა იყოს დარჩეული (სუფთა). დაფასოებული უნდა იყოს ქარხნული წესით 1კგ-დან 5- (±0,4%) კილოგრამიან შეფუთვაში, შესაბამისი მარკირებით, მითითებული უნდა იყოს დამზადების თარიღი, შენახვის ვადები ,უცხო მინარევების გარეშე, არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს 21. 03211000 - ბურღულეული - ფეტვის ბურღული 200 კგ. - უმაღლესი ხარისხის, პროდუქტისთვის დამახასიათებელი სასიამოვნო სუნის მქონე, არ უნდა დაჰკრავდეს მძაღე, მჟავე, ობის, სუნი ან გემო; უცხო სხეულების და მავნებლების გარეშე, ქერი არ უნდა შეიცავდეს ორგანიზმისათვის საშიშ ქიმიურ ელემენტებს და გენმოდიფიცირებულ ორგანიზმებს; შეფუთული ქარხნული წესით, ეტიკეტით, შესაბამისი მინიშნებული დამზადებისა და ვარგისიანობის ვადით. 22 . სურსათი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს, მათ შორის: 22.1 - სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებსა და მოქმედ სტანდარტებს. 22.2 - მოწოდებული სურსათი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის №72 დადგენილებით დამტკიცებული "სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ" ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს, სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. 22.3 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს №301/ნ ბრძანებით დამტკიცებული „სასურსათო ნედლეულისა დაკვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს, საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში –საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). 22.4 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2018 წლის 5 ივნისის N317 დადგენილებით დამტკიცებულ "მოთხოვნები სურსათთან შეხებისათვის განკუთვნილი მასალებისა და საგნების მიმართ" განსაზღვრულ მოთხოვნებს. 22.5 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 25 ივნისის №173 დადგენილებით დამტკიცებული "სურსათის/ცხოველის საკვების ჰიგიენის ზოგადი წესისა" და "სურსათის/ცხოველის საკვები ჰიგიენის გამარტივებული წესის" შესახებ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, სურსათის/ცხოველის საკვების წარმოების მათ შორის პირველადი წარმოების, გადამუშავებისა და დისტრიბუციის ყველა ეტაპზე. 22.6 - უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 9 ნოემბრის №567 დადგენილებით დამტკიცებული „სურსათში ზოგიერთი დამაბინძურებლის (კონტამინანტის) მაქსიმალურად დასაშვები ზღვრის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ ნორმებს. 23. მისაწოდებელი საქონლის რაოდენობები წარმოადგენს საორიენტაციო ციფრს, რომლის ფარგლებშიც და საჭიროების მიხედვით მოხდება შემსყიდველის მიერ მიმწოდებლისათვის შეკვეთის წარდგენა. შესაბამისად, შემსყიდველი ვალდებული არ არის სრულად აითვისოს ტენდერით გათვალისწინებული საქონლის რაოდენობა
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონელი მიწოდებული უნდა იყოს ეტპობრივად ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის სექტემბრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. შეტყობინების მიღებიდან მომდევნო სამუშაო დღეს.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელმა საკუთარი სახსრებით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება მარნეულის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულების საბავშვო ბაღებში შემდეგ მისამართებზე. 1. #1 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული ერეკლე მეორის ქ. #21; 2. #3 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული მაისის ქ. #26; 3. #4 საბავშვო ბაგა ბაღი მის: ქ. მარნეული რუსთაველის ქ. #77; 4. სოფ. წერეთლის საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. წერეთელი 5. სოფ. საიმერლოს საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეულის, სოფ. საიმერლო; 6. სოფ. ყიზილაჯლოს საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. ყიზილაჯლო ; 7. სოფ. თამარისის საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. თამარისი; 8. შაუმიანის სომხური საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შაუმიანი; 9. შაუმიანის ახალი საბავშვო ბაგა ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შაუმიანი; 10. შულავრის ბაგა-ბაღი მის: მარნეული, სოფ. შულავერი 11. ხიხანის საბავშვო ბაღი მარნეული, სოფ. ხიხანი. 12. სოფელ კაპანახჩის საბავშვო ბაღი. მარნეული, სოფ. კაპანახჩი 13. სოფელ ალგეთის საბავშვო ბაღი, მარნეული, სოფ. ალგეთი 14. სოფელ სადახლოს საბავშვო ბაღი, მარნეული, სოფ. სადახლო, საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს სამუშაო დღეებში, დღის სამუშაო საათებში (10:00 - 18:00 საათებში). ფილიალების მიხედვით მიწოდებული საქონლის მიღება განხორციელდება სასაქონლო ზედნადებებისა ან/და მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების საფუძველზე. ამასთან მიმწოდებელი ვალდებულია, პროდუქტის ყველა მიწოდების ფაქტზე კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის/ელექტრონული შტამპით დამოწმებული ნაერთი მიღება-ჩაბარების აქტი გადმოაგზავნოს ორგანიზაციის მეილზე, რომელიც მითითებული იქნება ხელშეკრულებაში.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
იმწოდებელი ფასების ცხრილზე ხელმოწერით ეთანხმება საგარანტიო პირობებს.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ინფორმაცია მწარმოებლისა და მწარმოებელი ქვეყნის შესახებ უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილის შესაბამისად.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
პრეტენდენტი რეგისტრირებული უნდა იყოს ეკონომიკურ საქმიანობათა რეესტრში, ან განაცხადი უნდა ჰქონდეს გაკეთებული აღნიშნულ რეესტრში რეგისტრაციის ან/და რეგისტრაციის ვადის გაგრძელების მიზნით, საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით. სადაც, „გამოყენებული ეკონომიკური საქმიანობის სახეების ცნობარში"/საქმიანობის აღწერაში მითითებული იქნება შესყიდვის ობიექტის შესაბამისი საქმიანობის სახე/სახეები. აღნიშნული გადამოწმებული იქნება სატენდერო კომისიის მიერ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს ვებ-გვერდზე. 2. თუ შემოთავაზებული პროდუქტი იმპორტირებულია მაშინ პირველი პუნქტის მოთხოვნები არ ვრცელდება მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელზე. 3. პრეტენდენტმა (ერთიანი ელექტრონული სისტემის საშუალებით) უნდა წარმოადგინოს შესყიდვის ობიექტის ხარისხის სერტიფიკატი ან/და შესაბამისობის დეკლარაცია.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შერჩევა-შეფასების ეტაპზე პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ უნდა იქნას მისაწოდებელი საქონლის ნიმუშები
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. მარნეული, აღმაშენებლის ქ. N27
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). პრეტენდენტმა აღნიშნული დასკვნის ღირებულება უნდა დაფაროს საკუთარი ხარჯებით და უნდა უზრუნველყოს მისი წარმოდგენა ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების წარუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას . ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული წესის 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მ-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორების ფორმა იქნება: უნაღდო ანგარიშსწორება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, საქონლის მიწოდების შემდეგ მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და სასაქონლო ზედდებული ან/და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის (საჭიროებისამებრ) წარმოდგენის შემდეგ
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ზაურ კარამოვი, 593366661, zaur.karamov@gmail.com სოფიო დევდარიანი ტელ: 598 580 520
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250012980 21.07.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კარტოფილი, კომბოსტო თავი, ჭარხალი, სტაფილო, ხახვი, ქერი, ბრინჯი, ბარდა, ლობიო, წიწიბურა…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → შპს დასავლეთი 2004 6 bidders 127,001 ₾
NAT250024051 23.12.2025 contract signed same category · 69% title match · same buyer · similar size

კარტოფილი, კომბოსტო თავი,ჭარხალი,სტაფილო,ხახვი,ქერი,ბრინჯი,ლობიო,წიწიბურა,ნიორი,ვაშლი, …

მარნეულის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე… 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → შპს ჯი-ეს-სი კომპანი 3 bidders 207,621 ₾
NAT250021038 21.11.2025 contract signed same category · 62% title match · similar size

ბრინჯი,წიწიბურა,ნიორი,სტაფილო,კომბოსტო,ჭარხალი,ოსპი,კარტოფილი,ლობიო,ხახვი,ვაშლი,ყვავილო…

საჩხერის გაერთიანებული საბავშვო ბაღი 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → შპს ქუმი 1 bidder 99,275 ₾
NAT250009388 21.05.2025 contract signed same category · 64% title match · similar size

ბრინჯი,წიწიბურა,ნიორი,სტაფილო,კომბოსტო,ჭარხალი,ოსპი,კარტოფილი,ლობიო,ხახვი,ვაშლი,ყვავილო…

საჩხერის გაერთიანებული საბავშვო ბაღი 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → შპს ქუმი 1 bidder 86,909 ₾
NAT250023603 17.12.2025 contract signed same category · 58% title match · similar size

კარტოფილი, ხახვი ,კომბოსტო, ჭარხალი, ქიშმიში ,ნიორი ,წიწიბურა,ლობიო,სტაფილო,ბანანი,ბრინ…

ჭიათურის გაერთიანებული საბავშვო ბაღი 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → შპს გაგალე 2018 1 bidder 152,870 ₾
NAT250000426 13.01.2025 contract signed same category · 60% title match · similar size

ბრინჯი,წიწიბურა,ქიშმიში,ნიორი,სტაფილო,კომბოსტო,ჭარხალი,ოსპი,კარტოფილი,ლობიო,ხახვი,ვაშლი…

საჩხერის გაერთიანებული საბავშვო ბაღი 03200000ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული → რევაზ ბურნაძე 2 bidders 89,420 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს სახანძრო ტექნიკი
გიორგი გიორგაძე
შპს ბი.ჯი.ემ. 1
მარიკა კაჭკაჭაშვილი
შპს ალიანს ლოჯისტიკ ჯორჯია პლიუსი