ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260015997
NAT260015997 NAT · აუქციონის გარეშე evaluation On procurement.gov.ge ↗

მარკეტინგული ატრიბუტიკის (თანმდევი მონტაჟით) სახელმწიფო შესყიდვა

იუსტიციის სახლი 218 tenders 1.9 avg bidders 53 failed 999 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Buyer relationship we have bid 4× with this buyer and won 3.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39200000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260015997
შესყიდვის სტატუსიშერჩევა/შეფასება
შემსყიდველიიუსტიციის სახლი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39200000-ავეჯის აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება160`548.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი03.08.2026 17:20
წინადადებების მიღება იწყება11.08.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება14.08.2026 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`800.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`605 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260015997_ოქმი #2.pdf.pdf ნანა ჯაშიაშვილი 20.08.2026 16:57

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ლოკობრენდი 138,999 138,999
NAT260015997_იუსტიცია დანართი #1-ტენდერისთვის-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 03.08.2026 17:20 Announced
  • 11.08.2026 00:01 Bidding opens
  • 13.08.2026 11:59 First bid placed (1 bidders in total)
  • 13.08.2026 11:59 Last bid activity
  • 14.08.2026 13:00 Bidding closes
  • 20.08.2026 16:57 Buyer published: NAT260015997_ოქმი #2.pdf
  • 20.08.2026 16:57 Buyer published: NAT260015997_დასკვნა #1 - მარკეტინგულები -signed.pdf
  • 20.08.2026 19:13 Buyer published: NAT260015997_იუსტიცია დანართი #1 დაზუსტებული signed.pdf (21/08/2026 07:08)
  • 21.08.2026 19:16 Buyer published: NAT260015997_იუსტიცია დანართი #1-დაზუსტებული...-signed.pdf
  • 23.08.2026 23:00 Current status: evaluation

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მარკეტინგული ატრიბუტიკის (თანმდევი მონტაჟით) სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 სავალდებულო მოთხოვნა ყველა პოზიციით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტისათვის: • გამოსაყენებელი ფერები უნდა შეესაბამებოდეს ორგანიზაციის "ბრენდბუქით" განსაზღვრულ ფერებს; • ბეჭდვისას გამოსაყენებელი ფონტის მიმწოდებლისთვის გადაცემას უზრუნველყოფს შემსყიდველი; • გამოსაყენებელი იმიჯების დიზაინის მიმწოდებლისათვის გადაცემას უზრუნველყოფს შემსყიდველი; • ყველა იმ პოზიციაზე, რომელიც მოიცავს ბეჭდვით ელემენტებს, შესაბამისი მომსახურება გაწეული უნდა იყოს მაღალ პოლიგრაფიულ დონეზე; (ნაბეჭდი ასოები უნდა იკითხებოდეს გარკვევით, გამოსახულების კონტურები უნდა იყოს მკაფიო, ფერები - ნათელი და არაბუნდოვანი). 1.2.2 შესყიდვის ობიექტის დასახელება, ტექნიკური მახასიათებლები და რაოდენობა იხილეთ თანდართულ დოკუმენტში - „ტექნიკური დავალება".
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. შესყიდვის ობიექტის მიწოდება და მონტაჟი უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. 1.4.2. შემსყიდველმა მოთხოვნა უნდა განახორციელოს არაუგვიანეს 2026 წლის 10 დეკემბრისა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტების მიწოდება (თანმდევი მონტაჟით) განხოციელდება #1 დანართის შესაბამისად, შემდეგ მისამართებზე; • თბილისის იუსტიციის სახლი • თელავის იუსტიციის სახლი • ხონის იუსტიციის სახლი • ახალქალაქის იუსტიციის სახლი • ოზურგეთის იუსტიციის სახლი • გორის იუსტიციის სახლი • ფოთის იუსტიციის სახლი • ბოლნისის იუსტიციის სახლი • თიანეთის იუსტიციის სახლი • მარნეულის იუსტიციის სახლი • სენაკის იუსტიციის სახლი • რუსთავის იუსტიციის სახლი • ვარკეთილის იუსტიციის სახლი • ლანჩხუთის იუსტიციის სახლი • იორმუღანლოს იუსტიციის სახლი • ახალსოფლის იუსტიციის სახლი • წნორის იუსტიციის სახლი • მეჯვრისხევის იუსტიციის სახლი • ბერძენაულის იუსტიციის სახლი • ხრეითის იუსტიციის სახლი • უსახელოს იუსტიციის სახლი • საჩხერე იუსტიციის სახლი • კორბოული იუსტიციის სახლი • საწირე იუსტიციის სახლი • ზედა საზანოს იუსტიციის სახლი • დიდი ჯიხაიშის იუსტიციის სახლი • შორაპნის იუსტიციის სახლი • აბაშის იუსტიციის სახლი • აწყურის იუსტიციის სახლი • კუმურდოს იუსტიციის სახლი • მუხრანის იუსტიციის სახლი • ფასანაურის იუსტიციის სახლი • ნიგოითის იუსტიციის სახლი • კოხნარის იუსტიციის სახლი • ამბროლაურის იუსტიციის სახლი • ლენტეხის იუსტიციის სახლი • ცაგერის იუსტიციის სახლი • ლაჯანას იუსტიციის სახლი • ქობულეთის იუსტიციის სახლი • ჭრებალოს იუსტიციის სახლი • სამტრედიის იუსტიციის სახლი • ყვარლის იუსტიციის სახლი • ფოკის იუსტიციის სახლი • ზესტაფონის იუსტიციის სახლი • ჭიათურის იუსტიციის სახლი • გურჯაანის იუსტიციის სახლი • კაჭრეთის იუსტიციის სახლი • ზუგდიდის იუსტიციის სახლი
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. მოწოდებულ შესყიდვის ობიექტებზე უნდა ვრცელდებოდეს გარანტია შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან 1 (ერთი) წლის განმავლობაში. 1.7.1.2. შემსყიდველის მხრიდან შესყიდვის ობიექტების ექსპლუატაციის ნორმების დაცვის შემთხვევაში, საგარანტიო ვადის განმავლობაში, მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით უნდა აღმოფხვრას ექსპლუატაციის პროცესში გამოვლენილი ნებისმიერი ხარვეზი/წუნი (ტრანსპორტირების ჩათვლით), საჭიროების შემთხვევაში უზრუნველყოს წუნდებული შესყიდვის ობიექტის შეცვლა ახლით, ასეთი ხარვეზის/წუნის გამოვლენიდან 3 (სამი) სამუშაო დღის განმავლობაში. 1.7.1.3. მიმწოდებლის მიერ 1.7.1.2 პუნქტში მითითებული ვალდებულების შეუსრულებლობის შემთხვევაში, შემსყიდველ ორგანიზაციას უფლება აქვს საკუთარი ხარჯებით აღმოფხვრას ექსპლუატაციის პროცესში გამოვლენილი დეფექტები და მოსთხოვოს მიმწოდებელს შესაბამისი ხარჯების სრულად ანაზღაურება.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდეგ, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს შემდეგი სახის ნიმუშები: • დანართით განსაზღვრული წებოვანი ფირის (არაკალის) ნიმუში (არანაკლებ 5სმX5სმ ზომის); • დანართით განსაზღვრული PVC-ს ნიმუში (არანაკლებ 5სმx5სმ ზომის); • დანართით განსაზღვრული ალუკაბონდის, მილ-კვადრატისა და სტიკერის ნიმუში (არანაკლებ 5სმX5სმ ზომის); • დანართით განსაზღვრული პილონის აღჭურვისთვის საჭირო ალუკაბონდის (არანაკლებ 5სმX5სმ ზომის), რომელიმე ასოს, თეთრი ორგმინის (არანაკლებ 5სმX5სმ ზომის) ნიმუში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.თბილისი, ზვიად გამსახურდიას სანაპირო №1 - თბილისის ცენტრალური იუსტიციის სახლი.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას; 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ "ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნით, შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით (პრეტენდენტის მიერ დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი); 4.1.1.3.ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლისა და გაწეული მომსახურების (მონტაჟის) ღირებულების შესაბამისად, მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე; 7.2.2 მიღება-ჩაბარების აქტი მხარეთა შორის გაფორმდება შესყიდვის ობიექტის მიწოდების (მონტაჟით) შემდეგ, ფაქტობრივად მoწოდებული შესყიდვის ობიექტებისა და გაწეული მომსახურების (მონტაჟის) შესაბამისად, შემსყიდველის მიერ განსაზღვრული ხელშეკრულების შესრულების კონტროლის განმახორციელებელი პირ(ებ)ის მიერ შედგენილი ინსპექტირების დასკვნის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ანგარიშსწორებისთვის აუცილებელი დოკუმენტების სრულყოფილად გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანა ჯაშიაშვილი, 577245566, najashiashvili@psh.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია უნდა იქნეს ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება; 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. 10.1.5. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 10.1.6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.7. იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის რომელიმე პუნქტში იკითხება კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) იგულისხმება "მსგავსი“, "ანალოგიური“ ან "ექვივალენტური. 10.1.8. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასში არ უნდა გაითვალისწინოს დღგ, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად. შემსყიდველი ორგანიზაცია ვალდებულია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინოს სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა, თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250000271 08.01.2025 contract signed same category · 41% title match · similar size

დეკორატიული ურნების (ამოსაღები სათლით) (თანმდევი მომსახურებით - მონტაჟი) სახელმწიფო შეს…

ქ. თბილისის მერია 39200000ავეჯის აქსესუარები → შპს მეტალ-პრინტი 8 bidders 200,194 ₾
NAT260005779 23.03.2026 contract signed same category · 37% title match · similar size

სხვადასხვა ტიპის ნაბეჭდი ბანერების (თანმდევი მომსახურებით: მონტაჟი-დემონტაჟი) სახელმწიფ…

ქ. თბილისის მერია 39200000ავეჯის აქსესუარები → შპს ნიუპრინტი 2 bidders 280,200 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ელ შოპი
შპს ანტარეს სერვისი
დიო
შპს SKY GROUP
ფავორიტი სტილი