ვროცლავში დაგეგმილ ღონისძიებებში მონაწილეობის ორგანიზება (მგზავრობა, სამოგზაურო დაზღვევა, საჩუქრებით უზრუნველყოფა)
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 0.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent ნიკოლოზ ცეცხლაძე has won 4 of the last 8 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260015902 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | მიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება |
| შემსყიდველი | აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის განათლებისა და სპორტის სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 23`210.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. ხარჯთაღრიცხვა |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 03.08.2026 12:10 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.08.2026 00:03 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 14.08.2026 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 232 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2026 წლის 6 სექტემბრიდან 13 სექტემბრის ჩათვლით პერიოდი |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს დანიფსო | 18,124 | 18,124 | won |
| NAT260015902_დანართი N2 _ ხარჯთაღრიცხვა პოლონეთი.xlsx.xlsx · NAT260015902_დანართი N2 _ ხარჯთაღრიცხვა პოლონეთი (1)-signed.pdf.pdf · NAT260015902_დანართი N2 _ ხარჯთაღრიცხვა პოლონეთი (1)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 03.08.2026 12:10 Announced
- 12.08.2026 00:03 Bidding opens
- 14.08.2026 11:37 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.08.2026 11:37 Last bid activity
- 14.08.2026 12:30 Bidding closes
- 17.08.2026 17:52 Buyer published: NAT260015902_ოქმი N34-2-2026.pdf
- 17.08.2026 17:52 Buyer published: NAT260015902_ხელწერილი.pdf
- 18.08.2026 11:15 Buyer published: NAT260015902_საექსპერტო დასკვნა_NAT260015902-signed.pdf
- 18.08.2026 11:15 Buyer published: NAT260015902_სერტიფიკატები (1).pdf
- 21.08.2026 15:37 Buyer published: NAT260015902_ოქმი N34-3-2026.pdf
- 21.08.2026 15:38 Buyer published: NAT260015902_ხელწერილი.pdf
- 23.08.2026 23:01 Current status: contract prep
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ღონისძიებების: "პროექტი ჩემს გაკვეთილზე" და "ჩემი დამრიგებელი" ორგანიზება
გამარჯვებული მოსწავლისა და 1 პასუხისმგებელი პირის თურქეთის რესპუბლიკის ქალაქ იზმირში მდ…
სტუდენტური დღეები 2026. (ღონისძიების ორგანიზება)
კულტურულ და სპორტულ ღონისძიებათა ქვეპროგრამის ფარგლებში სახალხო ზეიმ ,,შუამთობა“-ის ღონ…
პროექტ - „კულტურის ბანაკი“ -ს მონაწილეთა ტრანსპორტირებით, სასტუმროში განთავსებით სამჯერ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ღონისძიებების: "პროექტი ჩემს გაკვეთილზე" და "ჩემი დამრიგებელი" ორგანიზება
საზაფხულო სკოლის ორგანიზება ფიზიკის, მათემატიკისა და ინგლისური ენის მიმართულებით
გამარჯვებული მოსწავლისა და 1 პასუხისმგებელი პირის თურქეთის რესპუბლიკის ქალაქ იზმირში მდ…
ქვეპროგრამა "კონკურსები და ოლიმპიადები" ფარგლებში პოლონეთიდან აჭარაში ჩამოსული მოსწავლე…
ღონისძიების "პროექტი ჩემს გაკვეთილზე" ფარგლებში დაგეგმილი სამუშაო შეხვედრის ორგანიზება …
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს კონსტრაქშენ 2022 | 7× |
| შპს მშენებელი 2017 | 4× |
| ნიკოლოზ ცეცხლაძე | 4× |
| მინდია გაბაიძე | 3× |
| შპს თიქია | 3× |