ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260015744
NAT260015744 NAT · აუქციონის გარეშე no result On procurement.gov.ge ↗

კიბე

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 6% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 34% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260015744
შესყიდვის სტატუსიდასრულებულია უარყოფითი შედეგით
შემსყიდველითბილისის სატრანსპორტო კომპანია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44400000-სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება35`120.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი30.07.2026 16:07
წინადადებების მიღება იწყება09.08.2026 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება11.08.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი702.00 GEL
გარანტიის ოდენობა351 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT260015744_ოქმი 2 - კიბე.pdf.pdf მარიამ ლოდია 12.08.2026 18:48

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს გიბალი 27,200 27,200
NAT260015744_ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260015744_მწარმოებელი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 30.07.2026 16:07 Announced
  • 09.08.2026 00:09 Bidding opens
  • 11.08.2026 11:55 First bid placed (1 bidders in total)
  • 11.08.2026 11:55 Last bid activity
  • 11.08.2026 12:00 Bidding closes
  • 12.08.2026 13:26 Buyer published: NAT260015744_ინტერესთა კონფლიქტი - კიბე.pdf
  • 12.08.2026 18:48 Buyer published: NAT260015744_ოქმი 2 - კიბე.pdf
  • 23.08.2026 22:40 Current status: no result

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კიბე
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ფაილი - ტექნიკური დავალება (დანართი №1); ფაილი - სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული ტექნიკური დავალება; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №1; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №2; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №3; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №4; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №5; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №6; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №7; ფაილი - საორიენტაციო სურათი №8.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმების თარიღიდან არაუმეტეს 45 (ორმოცდახუთი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ნაძალადევის რაიონი, ზაირა კიკვიძის პირველი შესახვევი №8 (ყოფილი მექანიზაციის ჩიხი №1)
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ფაილი - საგარანტიო ვადა (დანართი №3).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ფაილი - ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის შესახებ (დანართი №4).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი) ან/და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და ანგარიშფაქტურა ან/და ინვოისი, რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ერთეულის ფასის და ჯამური ღირებულების ადეკვატურობა. ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, მაგრამ არაუმეტეს ყოველ ჯერზე მიწოდებული საქონლის ღირებულების 80%-ისა. ამასთან, დარჩენილი 20%-ის ანაზღაურება განხორციელდება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებელი სრულად მიაწოდებს შემსყიდველს ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ საქონელს. წინააღმდეგ შემთხვევაში, მიმწოდებელს დაუკავდება მოწოდებული საქონლის ღირებულების 20 (ოცი) პროცენტი ჯარიმის სახით. საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულების სრულად შესრულების/ხელშეკრულების მოქმედების ვადის გასვლის გამო შეწყვეტის შემდეგ, ამავე ხელშეკრულებით დადგენილი პირობების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების წესით, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის (წინამდებარე დოკუმენტაციის 7.2 პუნქტის შესაბამისად) და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის ან შუალედური მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარიამ ლოდია, 577103003, ttc@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007694 16.04.2026 contract signed same category · same buyer · similar size

სანტექნიკური ნაწარმი

თბილისის სატრანსპორტო კომპანია 44400000სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები → ივანე მკერვალიშვილი 3 bidders 30,000 ₾
NAT260015236 23.07.2026 not held same category · same buyer · similar size

დამცავი ლენტი (ფირი) (თანმდევი მომსახურებით)

NAT260017021 13.08.2026 evaluation same category · same buyer · similar size

დამცავი ლენტი (ფირი) (თანმდევი მომსახურებით)

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

NAT260017274 17.08.2026 announced

კიბე

0 bidders 27,200 ₾

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გამა-გ 10×
შპს სოლვითი
ნუგზარ ხაჩიძე
ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა სანიკიძე
შპს ეგო