ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT260016245
NAT260016245 NAT · აუქციონის გარეშე contract prep On procurement.gov.ge ↗

სხვადასხვა სამშენებლო მასალის შესყიდვა მოწოდებით

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016245
შესყიდვის სტატუსიმიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება
შემსყიდველითვითმმართველი ერთეული ბაღდათის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება3`883.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი05.08.2026 11:08
წინადადებების მიღება იწყება15.08.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება17.08.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი50.00 GEL
გარანტიის ოდენობა39 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
კობა ნადირაძე 3,107 3,107 won
NAT260016245_ფასების ცხრილი საკრაულა პირველი ობჩა-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 05.08.2026 11:08 Announced
  • 15.08.2026 00:05 Bidding opens
  • 17.08.2026 01:35 First bid placed (1 bidders in total)
  • 17.08.2026 01:35 Last bid activity
  • 17.08.2026 12:00 Bidding closes
  • 18.08.2026 12:20 Buyer published: NAT260016245_ოქმი N2 მოწვევაზე.pdf
  • 23.08.2026 22:58 Current status: contract prep

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სხვადასხვა სამშენებლო მასალის შესყიდვა მოწოდებით.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. სოფ.საკრაულა - იატაკის დეკორატიული საფარი (ლინელიუმი) - 70 კვ.მ. 2. სოფ.საკრაულა - პლასმასის პლინტუსი ყავისფერი 6სმ - 75 მეტრი ; 3. სოფ.საკრაულა - პლასმასის პლინტუსის შიგა კუთხე - 16 ცალი ; 4. სოფ.საკრაულა - პლასმასის პლინტუსის გარე კუთხე - 16 ცალი ; 5. სოფ.საკრაულა - პლასმასის პლინტუსის დაბოლოება - 14 ცალი; 6. სოფ.საკრაულა - პლასმასის პლინტუსის გადასაბამი - 15 ცალი ; 7. სოფ.საკრაულა - ხის კუთხოვანა 30X30 მმ - 140 მეტრი ; 8. სოფ.პირველი ობჩა - კაფელ-მეთლახი იატაკისთვის - 45 კვ.მ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მასალების მოწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრრულების გაფორმებიდან 15 დღეში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მოწოდება უნდა განხორციელდეს სოფ. საკარაულასა და პირველ ობჩაში. როგორც ფასების ცხრილშია მითითებული
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილის შესაბამის გრაფაში უნდა მიუთითოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ, თუ რომელიმე გრაფაში არ იქნება შევსებული მწარმოებლის ან წარმოშობის ქვეყნის შესახებ ინფორმაცია იგი არ ექვემდებარება დაზუსტებას და მოხდება აღნიშნული პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის დასკვნა. ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს სატენდერო ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა). 2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის/აუდიტორული/საშემფასებლო დასკვნით. 3. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილში მითითებულ ერთეულებთან მიმართებაში.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ეროვნულ ვალუტაში, მიღება- ჩაბარების აქტის შესაბამისად
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანტონ, 595900715, Bagdati@procurement.gov.ge თათია ჭუმბურიძე - I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ინფრასტრუქტურული პროექტების დაგეგმვისა და პროექტების კოორდინირების საკითხებში -595030560
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250019535 04.11.2025 contract signed same category · 68% title match · similar size

სხვადასხვა სახის სამშენებლო მასალების შესყიდვა

საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ჯი თაუერს ჯგუფი 2 bidders 4,970 ₾
NAT260012170 12.06.2026 contract signed same category · 66% title match · similar size

სხვადასხვა სამშენებლო მასალის სახელმწიფო შესყიდვა

შპს „გარდაბნის თბოსადგური 2" 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → კობა ნადირაძე 1 bidder 4,726 ₾
NAT260012172 12.06.2026 contract signed same category · 66% title match · similar size

სხვადასხვა სამშენებლო მასალის სახელმწიფო შესყიდვა

შპს „გარდაბნის თბოსადგური 2" 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ეგო 2 bidders 6,142 ₾
NAT260012410 17.06.2026 not held same category · 29% title match · same buyer · similar size

„ბაღდათის მუნიციპალიტეტში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის გარე განათების მოსაწ…

თვითმმართველი ერთეული ბაღდათის მუნიცი… 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები 0 bidders 2,356 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ტრანსბილდერი
შპს თი ემ კონსტრუქშენ
შპს ჯეო მშენებელი
კობა ნადირაძე
საქმილსადენმშენი