ერთჯერადი თვითწებვადი ლუქსტიკერების ("შემოსავლების სამსახური–Revenue Service, Customs Seal”) სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Buyer relationship we have bid 5× with this buyer and won 2.
- Category fit 22400000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260016483 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | შერჩევა/შეფასება |
| შემსყიდველი | შემოსავლების სამსახური |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 22400000-მარკები, ჩეკების წიგნაკები, ბანკნოტები, აქციები, სარეკლამო მასალა, კატალოგები და სახელმძღვანელოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 28`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 06.08.2026 18:14 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.08.2026 00:03 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 14.08.2026 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 285.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 285 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სოლუშენ გრუპ | 14,500 | 14,500 | — |
| NAT260016483_დანართი №1 - ფასების ცხრილი - სოლუშენ გრუპ - სტიკერლუქი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 06.08.2026 18:14 Announced
- 12.08.2026 00:03 Bidding opens
- 14.08.2026 12:27 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.08.2026 12:27 Last bid activity
- 14.08.2026 13:00 Bidding closes
- 18.08.2026 15:48 Buyer published: NAT260016483_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2 (16483).pdf
- 19.08.2026 11:48 Buyer published: NAT260016483_დანართი №1 - ფასების ცხრილი - სოლუშენ გრუპ - სტიკერლუქი - დაზუსტებული-signed.pdf
- 20.08.2026 13:19 Buyer published: NAT260016483_NAT260016483 შპს სოლუშენ გრუპ ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 20.08.2026 13:21 Buyer published: NAT260016483_წერილი ნიმუშის წარდგენაზე - შემოსავლები - სტიკერი-signed.pdf
- 23.08.2026 22:57 Current status: evaluation
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
მომსახურების დეპარტამენტისთვის შეკვეთით ნაბეჭდი მასალის - ჩეკთან გათანაბრებული დოკუმენტ…
წებვადი სტიკერის „TAX FREE” შესყიდვა
საბაჟო დეპარტამენტისთვის შეკვეთით ნაბეჭდი სხვადასხვა მასალის შესყიდვა
მომსახურების დეპარტამენტისთვის შეკვეთით ნაბეჭდი მასალის - ჩეკთან გათანაბრებული დოკუმენტ…
ბიუროს ბალასზე რიცხული 52 ერთეული ავტომანქანის აპლიკაციით გაფორმების მომსახურების სახელ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
მომსახურების დეპარტამენტისთვის შეკვეთით ნაბეჭდი მასალის - ჩეკთან გათანაბრებული დოკუმენტ…
საბაჟო დეპარტამენტის სტრუქტურული ერთეულებისათვის წებოვანი სტიკერების შესყიდვა
საბაჟო დეპარტამენტისთვის შეკვეთით ნაბეჭდი სხვადასხვა მასალის შესყიდვა
წებვადი სტიკერის „TAX FREE” შესყიდვა
გზათსარგებლობის საფასურის ბარათები
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯორჯიანაირლინკი | 11× |
| შპს მეგატესტი | 7× |
| სსიპ სოფლის მეურნეობის სახელმწიფო ლაბ… | 6× |
| ,,ლაბორატორიული კვლევითი ცენტრი" | 6× |
| შპს ხარისხის ლაბორატორია - LLC Qua… | 6× |