ტსTenderscope

Filters

Apply to every page — dashboards, lists, buyers, categories

Period

or an exact range

Applies to the date a tender was announced; plans by their year, direct purchases by their date.

Categories

30125100 ტონერიანი კარტრიჯები, 30200000 კომპიუტერული მოწყობილ…, 31400000 აკუმულატორები, დენის …, 32200000 რადიოტელეფონიის, რადი… and 11 more — manage the list in the classifier →

Buyers

Suppliers

Tenders where any of these took part; wins where they won.

Status

Procedure

Estimated value ₾

Categories: 15 watched ×
HomeTenders › NAT260016189
NAT260016189 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

მაღალი წნევით რეცხვის აპარატის და ქაფის გამფრქვევის შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this? how the score works →

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 44% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 12 of 21.
  • Deal size under ₾10k: we have won 9 of 20 bids in this range.
  • Procedure NAT: 20 wins from 51 bids.
  • Category fit 42900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 56 decided bids (20 won, 36% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016189
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველია(ა)იპ ადიგენის კეთილმოწყობისა და დასუფთავების სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42900000-სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება5`440.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი04.08.2026 17:00
წინადადებების მიღება იწყება12.08.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება14.08.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი65.00 GEL
გარანტიის ოდენობა54 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 04.08.2026 17:00 Announced
  • 12.08.2026 00:03 Bidding opens
  • 14.08.2026 14:00 Bidding closes
  • 04.09.2026 16:21 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მაღალი წნევით რეცხვის აპარატის და ქაფის გამფრქვევის შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მაღალი წნევით რეცხვის (ცივი წყლის): აპარატის ტიპი: ცივი წყლით რეცხვის რეჟიმზე მომუშავე პროფესიონალური ტიპის აპარატი; - ვოლტაჟი V: 376 - 424; - ფაზების რაოდენობა: 3 ფაზა; - წყლის ჭავლის წნევა: 210 ბარი; - წყლის წარმადობა: 1000 ლიტ/სთ; - სადენის სიგრძე: 5 მეტრი; - მაღალი წნევის მილი ორშრიანი დაცვით,სიგრძე: 10 მ; - ელექტრო ენერგიის მოხმარება:(8)კვტ/სთ; - ზეთის დონის ინდიკატორი: კი; - წნევის შეწყვეტის ფუნქცია: კი; - წყლის გამფრქვევი: კი; - სამარჯვი თოფი: კი; ქაფის გამფრქვევი: ტიპი: პროფესიონალური ქაფის გამფრქვევი; - ავზის მოცულობა: 1 ლიტრი; - ავზის მასალა: მაღალი სიმკვრივის პოლიეთილენი, ქიმიურად მდგრადი, ნახევრად გამჭვირვალე; - სამუშაო წნევა: უძლებს 300 ბარ წნევას; - წყლის გამტარობა: 900 - 2500 ლიტრი/საათში; - კონექტორის (მიერთების) ტიპი: სრულად თავსებადი ძირითადი აპარატის მაღალი წნევის თოფთან; - რეგულირება: ქიმიური საშუალების (შამპუნის) დოზირების ზუსტი რეგულატორი - გამფრქვევი ჭავლის კუთხის რეგულირება (ვერტიკალური/ჰორიზონტალური და ვიწრო/ფართო გაფრქვევა).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილი: დ.ადიგენის თ. ერისთავის №22
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
- შემოთავაზებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 1 (ერთი) წლიანი საგარანტიო ვადა მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან (პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს ინფორმაცია საგარანტიო ვადის შესახებ). მიმწოდებელმა, საგარანტიო ვადის პერიოდში გამოვლენილი წუნდებული საქონლის შეკეთება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით, წერილობითი მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შეცვლის საჭიროების შემთხვევაში, შეცვლა უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღის ვადაში.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი №1) მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი/ბრენდი, წარმოშობის ქვეყანა და მოდელი. 2.1.1.2 პრეტენდენტის მიერ 2.1.1.1 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
- პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის მიერ გაცემული ინფორმაცია/დოკუმენტი ან/და ვებ-ბმული მწარმოებლის ოფიციალური ვებ-გვერდიდან, ან კატალოგიდან, რომელიც დაადასტურებს სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკური დავალებით განსაზღვრული შემოთავაზებული საქონლის „ძირითადი მახასიათებლების" შესაბამისობას სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მოთხოვნებთან ან აღნიშნული ინფორმაცია ქარხნულად უნდა იქნას დატანილი შემოთავაზებული საქონელზე ან/და მითითებული უნდა იყოს ეტიკეტზე და პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს აღნიშნულის დამადასტურებელი დოკუმენტი (მაგ. ფოტო სურათები).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
- იმ შემთხვევაში, როდესაც ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად გამარჯვებული მიმწოდებლის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ან/და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დაასაბუთოს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დადებითი დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი. დასკვნის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორება იწარმოებს მოწოდებული საქონლის შესაბამისად,შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო დოკუმეტის წარმოდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება შემსყიდველის მიერ მოხდება ფაქტობრივად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით. მიღება–ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით დადგენილ შემთხვევაში) 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარიამი სარიშვილი, 595127911, adigeniclean@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
- სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. - პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. - იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. - დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. - პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება; - სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად; - ტექნიკური პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

AI review what to offer, and whether to bid

Reviews run for tenders scoring 60% or more; this one scores 10%. You can still run one.

The same thing, bought before

NAT260017249 17.08.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

მაღალი წნევით რეცხვის აპარატის და ქაფის გამფრქვევის შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ინდივიდუალური მეწარმევახტანგი სუხიაშვ… 10×
შპს სუპერ მოტორსი
ინდივიდუალური მეწარმე ირაკლი პარკაძე
შპს დებსთაილი
შპს ჰიდროფოინთი