ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260016414
NAT260016414 NAT · აუქციონის გარეშე announced On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ ქ.ქუთაისის სპორტულ დაწესებულებათა გაერთიანების ყინულის მოედნისთვის ყინულის გამყინავი ქსელის ეთილენგლიკოლის სახელმწიფო შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.3 bidders, 53% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 24300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016414
შესყიდვის სტატუსიგამოცხადებულია
შემსყიდველისკოლის გარეშე სასპორტო დაწესებულებების გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია24300000-ძირითადი არაორგანული და ორგანული ქიმიკატები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება5`520.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი06.08.2026 11:30
წინადადებების მიღება იწყება29.08.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება31.08.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი100.00 GEL
გარანტიის ოდენობა55 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 06.08.2026 11:30 Announced
  • 21.08.2026 16:28 Current status: announced
  • 29.08.2026 00:00 Bidding opens
  • 31.08.2026 12:00 Bidding closes

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ ქ.ქუთაისის სპორტულ დაწესებულებათა გაერთიანების ყინულის მოედნისთვის ყინულის გამყინავი ქსელის ეთილენგლიკოლის სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
460 კილოგრამი ეთილენგლიკოლი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ეთილენგლიკოლის მოწოდება გამარჯვებულმა პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
გამარჯვებულმა ეთილენგლიკოლის მოწოდება უნდა უზრუნველყოს ქუტაისში , ქუტაისი ყინული მოედანი მის: ჯავახიშვილის ქუჩა 73.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტედენტმა უნდა წამოადგინოს ინფორმაცია წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებელი კომპანიის შესახებ ფასების ცხრილში მოყვანილი რაოდენობისა და ტექნიკური მახასიათებლის შესაბამისად.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
ეთილენგლიკოლი უნდა იყოს გათვლილი ყინულის საფარის გამყონავი ქსელისთვის.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
1შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური პარამეტრების იდენტიფიცირებისთვის პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს დასახელებული საქონლის ტექნიკური პასპორტი ან/და მწარმოებლის ოფიციალური წერილი ან/და მწარმოებლის ოფიციალურ ვებ გვერდზე შესაბამისი შეყიდვის ოებიქტის შესახებ ინფორმაცია, სადაც მითითებული იქნება შემოთავაზებული საქონლის სრული ტექნიკური მახასიათებლები. 2. დოკუმენტ(ებ)ის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთვევაში მას უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი), ხოლო ვებ-ბმულის წარმოდგენის შემთხვევაში, ქართულ ენაზე თარგმნა და ნოტარიულად დამოწმება არ მოითხოვება.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 1 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ელექტრონული სისტემა
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სატენდერო თანხის 20%-ით და მეტის კლების შემთხვევაში პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს ექსპერტიზის დასკვნით/ სერთიფიცირებული აუდიტორული სამსახურის , აუდიტის მიერ რომელითაც დადასტურდება პრეტედენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
საბოლოო ანგარიშსწორება განხორცილდება მიღება ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანა შავგულიძე, 592005455, shavgulidzeana@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. დამატებით პრეტენდენტმა უნდა ატვირთოს შესასრულებელი სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვა ექსელის (Excel) და PDF ფაილის სახით. PDF ფაილი უნდა დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 8. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით. 9. იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260010379 19.05.2026 contract signed same category · similar size

ტეტრაქლორეთილენის (CCL2) ხსნარის სახელმწიფო შესყიდვა

ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლ… 24300000ძირითადი არაორგანული და ორგანული ქიმიკატები → შპს რეაგენტ გრუპი 1 bidder 6,300 ₾
NAT260008268 23.04.2026 contract signed same category · similar size

ალკოჰოლის სახდელი „GIBERTINI” SUPER D.E.E. ხელსაწყოსათვის საჭირო თავსებადი რეაქტივების …

ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლ… 24300000ძირითადი არაორგანული და ორგანული ქიმიკატები → სამაია 2 bidders 6,300 ₾
NAT250003300 17.02.2025 contract signed same category · similar size

ნავთობის სტანდარტული ნიმუშების შესყიდვა

ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლ… 24300000ძირითადი არაორგანული და ორგანული ქიმიკატები → შეზღუდული პასუხისმგებლობი… 1 bidder 4,730 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

ზაქარია გრემელაშვილი
ინდივიდუალური მეწარმე საბა მაისურაძე
შპს ოვალი სპორტი
შპს კა
შპს პრიმა ჯორჯია