NAT260016676
10.08.2026
evaluation
same category · 96% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახელმწიფო შესყიდვა ლოტი N1
10%
outside our line
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 33100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260016675 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | არ შედგა |
| შემსყიდველი | შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 33100000-სამედიცინო მოწყობილობები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 2`873.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.08.2026 14:53 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 16.08.2026 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 18.08.2026 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 30.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 29 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (0)
No buyer documents recorded.
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| No bids recorded — nobody entered this tender. | |||
History
- 10.08.2026 14:53 Announced
- 16.08.2026 00:05 Bidding opens
- 18.08.2026 15:00 Bidding closes
- 23.08.2026 22:55 Current status: not held
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახელმწიფო შესყიდვა ლოტი N1
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1) კონტურის გოფრირებული გადამყვანი 22მმ 50 ცალი 2) ცენტრალური ვენის კათეტერი ორ ან სამ არხიანი 4Fr*8 სმ 50 ცალი 3) ჰემოდიალიზის კათეტერი კომპლექტი 12 FR 5 ცალი 4) ასპირაციული კათეტერი ვ/კ 6 Fr 50 ცალი 5) შარდმიმღები სტ.ბავშვის 200მლ 50 ცალი 6) ასპირაციული კათეტერი ვ/კ 8 Fr 100 ცალი 7) ეკგ ელექტროდი პედიატრიული 2000 ცალი 8) თერმომეტრი ვერცხლისწყლის გარეშე 100 ცალი 9) კუჭის ზონდი 8 FR 100 ცალი 10) კუჭის ზონდი 10 FR 100 ცალი 11) კუჭის ზონდი 12 FR 100 ცალი 12) ნაზალური კანულა პედიატრიული 300 ცალი 13) სპინალური ნემსი მიმმართველის გარეშე 22G, სტერილური 103მმ 100 ცალი 14) სპინალური ნემსი მიმმართველის გარეშე 22G, სტერილური 120მმ 100 ცალი 15) სპინალური ნემსი მიმმართველის გარეშე 21G, სტერილური 120მმ 50 ცალი შენიშვნა: სატენდერო დოკუმენტაციაში, შესყიდვის ობიექტის აღწერილობაში თუ იკითხება: სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი იგულისხმება „მსგავსი”, „ეკვივალენტური”.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. მოთხოვნიდან არაუმეტეს 5 (ხუთი) სამუშო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის რუხის ადმინისტრაციული ერთეული, შპს "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო".
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო/ ვარგისანობის ვადა უნდა შეადგენდეს არანაკლებ 12 (თორმეტი) თვეს, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან (ექსპლუატაციაში შესვლის მომენტიდან), რომლის განმავლობაში რაიმე ნაკლის/დეფექტის გამოვლენის შემთხვევაში, „მიმწოდებელი“ ვალდებულია მიწოდებული „საქონლის“ წუნდების შესახებ წერილობითი შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 5 სამუშაო დღეში განახორციელოს წუნდებული „საქონლის“ შეცვლა “შემსყიდველის” მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია ფასების ცხრილის მოთხოვნების შესაბამისად.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
1. შესასყიდ ობიექტს ან/და მწარმოებელ კომპანიას წინამდებარე ტენდერით გათვალისწინებულ - შესყიდვის ობიექტზე ან/და შესყიდვის ობიექტის წარმოებაზე - უნდა გააჩნდეს ქვემოთ ჩამოთვლილიდან არანაკლებ ერთ-ერთი დოკუმენტი, რომელიც წარმოდგენილ უნდა იქნეს პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში: • CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი დოკუმენტი ან CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი შესაბამისობის დოკუმენტი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი FDA (ამერიკული) სერტიფიკატი, ან მის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დამადასტურებელი დოკუმენტი; • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი MDR ან EU შესაბამისობის დამადასტურებელი დოკუმენტი; • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი ISO სერთიფიკატი 2. იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილ ხარისხის დამადასტურებელ დოკუმენტს გასული აქვს მოქმედების ვადა, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს აკრედიტებული მასერტიფიცირებელი ორგანოს მიერ გაცემული ოფიციალური დადასტურება, რომ შემოთავაზებული საქონელი ექვემდებარება უწყვეტ ხარისხობრივ შესაბამისობას შესაბამის სფეროში მოქმედი დირექტივების მიხედვით. შენიშვნა: იმ შემთხვევაში თუ დოკუმენტაცია არის უცხოურ ენაზე, მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიალურად დამოწმებული თარგმანი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისე გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული სამედიცინო სახარჯი მასალები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. სეტში არსებული შესაბამისი თავსებადი ინსტრუმენტების მდგომარეობა - ახალი, არაამორტიზებული; 2.9.4. საქონლის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია დასაბუთდეს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ დასკვნასთან ერთად ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის 20%-ით მეტი ფასის კლების შემთხვევაში, დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, მხარეებს შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა ან/და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიწოდებულ საქონელზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თაია კვანჭიანი, 597091392, spa@rukhihospital.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევბში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 6. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 7. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 8. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი
The same thing, bought before
NAT260016235
04.08.2026
evaluation
same category · 91% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
NAT250013397
25.07.2025
contract signed
same category · 88% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალების სახ…
NAT260015410
24.07.2026
not held
same category · 91% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
NAT260017119
14.08.2026
announced
same category · 91% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
NAT260013648
02.07.2026
contract signed
same category · 91% title match · same buyer · similar size
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო
33100000სამედიცინო მოწყობილობები
→ შპს ავთომედი
2 bidders
1,843 ₾
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
NAT260017347
18.08.2026
announced
შ.პ.ს. რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს საჭიროებისთვის სამედიცინო ფუნქციური საწოლები
0 bidders
13,500 ₾
NAT260017119
14.08.2026
announced
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
0 bidders
1,890 ₾
NAT260016677
10.08.2026
evaluation
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
1 bidder
18,270 ₾
NAT260016676
10.08.2026
evaluation
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
1 bidder
1,860 ₾
NAT260016234
04.08.2026
evaluation
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
1 bidder
16,032 ₾
This buyer usually awards to
across all categories
| ავერსი-ფარმა | 32× |
| პსპ ფარმა | 19× |
| შპს ენჯი მედიქალ | 18× |
| NOVAMED GEORGIA | 15× |
| ვესტფარმ | 11× |