ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260017284
NAT260017284 NAT · აუქციონის გარეშე announced On procurement.gov.ge ↗

სპორტული ღონისძიება - „სამგორის თასი- მინი კალათბურთი“-ს ორგანიზება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Incumbent ინდივიდუალური მეწარმე ტარიელ არჩვაძე has won 5 of the last 5 awards from this buyer here.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 63% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 92600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260017284
შესყიდვის სტატუსიგამოცხადებულია
შემსყიდველიქ. თბილისის სამგორის რაიონის გამგეობა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია92600000-სპორტული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება20`024.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი17.08.2026 17:47
წინადადებების მიღება იწყება25.08.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება27.08.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი200.00 GEL
გარანტიის ოდენობა200 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან - 2026 წლის 30 დეკემბრის ჩათვლით (ზუსტი თარიღი შემსრულებელს ეცნობება წერილობითი სახით)).
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 17.08.2026 17:47 Announced
  • 21.08.2026 16:37 Current status: announced
  • 25.08.2026 00:00 Bidding opens
  • 27.08.2026 12:00 Bidding closes

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სპორტული ღონისძიება - „სამგორის თასი- მინი კალათბურთი“-ს ორგანიზება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. საჭირო მომსახურება: 1.1 ფიბას სტანდარტების გასაშლელი 3X3 კალათბურთის მოედანი ფარით და ბადით. დეფექტების გარეშე, თანამედროვე დიზაინი. (ფერი, დიზაინი, შემსყიდველთან შეთანხმებით). მოტანა, მონტაჟი-უსაფრთხოების ზომების დაცვით,დემონტაჟი, წაღება. რაოდენობა 1 კომპლექტი. 1.2 ელექტრონული ტაბლო. თამაშების მიმდინარე ანგარიშების და შედეგების ასახვა ელექტრონულად. მინიმალური ზომა:0.6მx0.7მ. ორი ფეხით. სიმაღლე ძირიდან მინიმ. 1.3მ.(მოტანა, მონტაჟი, წაღება). რაოდენობა 1 ცალი. 1.3 მოედნის შემოსაფარგლი ხის კონსტრუქცია და გარშემო განსათავსებელი ბანერი: 12 ცალი 3 მეტრიანი, სიმაღლე - 0,8მ. (დიზაინი შემსყიდველთან შეთანხმებით). რაოდენობა 1 კომპლექტი. 1.4 მაგიდა გადასაფარებლით, სტანდარტული, 4 ფეხზე. ზომა. მინ.0.6მX1.5მ. მაგიდებზე უნდა განლაგდეს დაჯილდოებისათვის საჭირო ინვენტარი (1 დღით. მოტანა,წაღება). რაოდენობა 2 ცალი. 1.5 შესაბამისი კვალიფიკაციის მქონე მსაჯით უზრუნველყოფა - ყველა თამაშზე. 1 მთავარი მსაჯი, 2 მსაჯ-მდივანი.(წარმოდგენილი უნდა იყოს მსაჯობის დამადასტურებელი სერტიფიკატი ან ლიცენზია). რაოდენობა 3 პერსონა. 1.6 შესაბამისი კვალიფიკაციის ექიმი საჭირო პრეპარატებითა და პირველადი სამედიცინო დახმარებისათვის საჭირო ყველა სამედიცინო აღჭურვილობით (წარმოდგენილი უნდა იყოს ექიმის შესაბამისი ლიცენზია). რაოდენობა 1 პერსონა. 1.7 შესაბამისი გამოცდილების მქონე ღონისძიების წამყვანი და დიჯეი. ფუნქციები: ღონისძიების მუსიკალურად გაფორმება, თამაშების მსვლელობის, მონაწილეების, შედეგების გახმოვანება, დაჯილდოების ცერემონიის წაყვანა (მთელი დღის განმავლობაში) . რაოდენობა 1 პერსონა. 1.8 ღონისძიების ორგანიზატორი: ღონისძიებაზე პასუხისმგებელი პირი. ფუნქციები: სრული ღონისძიების დაგეგმვა. ასევე, ღონისძიებამდე მასში მონაწილე ყველა პირის რეგისტრაცია, კორდინაცია, მონაწილეთა ინფორმირება.გაწერილი გეგმის თანმიმდევრობით შესრულება.რაოდენობა 1 პერსონა. 1.9 ფიბას რეკომენდირებული სტანდარტების შესაბამისი ზომა N6 კალათბურთის ბურთი. ტყავის ან ტყავის მსგავსი მასალის, მრავალჯერადი გამოყენებისთვის, პროფესიონალი კალათბურთელებისთვის. (შემსყიდველთან შეთანხმებით). გადაეცემათ გამარჯვებულ გუნდებს. რაოდენობა 8 ცალი. 1.10 სპორტული საკალათბურთო გადასაცმელები მონაწილეებისათვის 4 ფერში, თბილისის მერიის ლოგოს აღნიშვნითა და წარწერით "სამგორის რაიონის გამგეობა"(ფერი, დიზაინი და ზომა შემსყიდველთან შეთანხმებით. ) გადაეცემათ გამარჯვებულ გუნდებს. რაოდენობა 32 ცალი. 1.11 სასმელი წყალი: 0.5 ლიტრიანი. რაოდენობა 200 ცალი. 1.12 ფერადი კონფეტი: 1 წუთი. რაოდენობა 2 ცალი. 1.13 ფერადი კვამლი. რაოდენობა 4 ცალი. 1.14 სასცენო შადრევანი: 1 წუთიანი, სიმაღლე არანკლებ 3 მეტრი. რაოდენობა 4 ცალი. 1.15 გახმოვანების აპარატურა(ნაკრები) (10 კვ.ტ.)ლეპტოპი -გრაფიკული კონტროლერი: მინიმ. Geforce 840 M. მინიმ. Tupe of processor: Intel Core i5. Model Of Processor: 4210U. მინიმ. პროცესორის სიხშირე მინიმ: 2700 ეკრანის ზომა მინიმ. Diagonal: 15.6 " ბას დინამიკი.(2 კვტ). მგრძნობელობა 90-96დბ.სიმძლავრე 350-1400ვტ. -2 ცალი. აქტიური დინამიკი (1კვტ.)სიხშირის დიაპაზონი 39ჰც-50კჰც- 4 ცალი. დინამიური მიკროფონები -2ცალი( დისტანციური).მიქშერი -მინ. 12 ხაზიანი. ხმის მონიტორი - არანაკლებ 139 დეციბალი სიმძლავრის; ყველა საჭირო ელ. სადენებით. შესაბამის სპეციალისტთან,აპარატურის განსათავსებულ მაგიდა და სკამთან ერთად. (მოტანა. მონტაჟი, წაღება). რაოდენობა 1 კომპლექტი. 1.16 ელექტრო გაყვანილობების ხელოსნის მომსახურება - საწყისი წერტილიდან ლოკაციამდე ( 130-150მეტრი). დააკმაყოფილოს მინიმუმ 7-8 კვტ. სიმძლავრის დენის მოთხოვნა: შესაბამისი სიმძლავრის ელექტრო კაბელი, დენის გადამყვანი, კაბელის დამჭერები მთელ სიგრძეზე, საიზოლაციო ლენტი, კაბელის დამცავი და ა.შ. სრული კომპლექტი ელ.კაბელის დასამონტაჟებლად. გახმოვანების აპარატურის უზრუნველსაყოფად. (მოტანა, მონტაჟი, წაღება). რაოდენობა 1 დღე. 1.17 A4 ფორმატის ლამინირებული სერტიფიკატი. (დიზაინი და ტექსტი შემსყიდველთან შეთანხმებით). რაოდენობა 32 ცალი. 1.18 მედალი I ადგილზე გასული მონაწილეებისათვის: (არანაკლებ 6 სმ დიამეტრის, ფერი "ოქროსფერი", წინ წარწერით I) . რაოდენობა 4 ცალი. 1.19 მედალი II ადგილზე გასული მონაწილეებისათვის: (არანაკლებ 6 სმ დიამეტრის, ფერი "ვერცხლისფერი", წინ წარწერით II). რაოდენობა 4 ცალი. 1.20 მედალი III ადგილზე გასული მონაწილეებისათვის: (არანაკლებ 6 სმ დიამეტრის, ფერი "ბრინჯაოსფერი", წინ წარწერით III). რაოდენობა 4 ცალი. 1.21 სავაჭრო ცენტრის 300 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები I ადგილზე გასული გუნდის წევრებისთვის (სავაჭრო ცენტრი შემსყიდველთან შეთანხმებით). რაოდენობა 4 ცალი. 1.22 სავაჭრო ცენტრის 200 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები II ადგილზე გასული გუნდის წევრებისთვის (სავაჭრო ცენტრი შემსყიდველთან შეთანხმებით). რაოდენობა 4 ცალი. 1.23 სავაჭრო ცენტრის 100 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები III ადგილზე გასული გუნდის წევრებისთვის (სავაჭრო ცენტრი შემსყიდველთან შეთანხმებით). რაოდენობა 4 ცალი. 1.24 თასი I ადგილზე გასული გუნდისთვის - (დიდი ზომის, ოქროსფერი, წინ წარწერით I). რაოდენობა 1 ცალი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადა განისაზღვროს ხელშეკრულების გაფორმებიდან - 2026 წლის 30 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდში (კონკრეტული თარიღები ღონისძიების ჩატარებაზე მიმწოდებელს ეცნობება წერილობით - ხელშეკრულების გაფორმების შემდეგ.).
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურება უნდა განხორციელდეს ქალაქ თბილისში.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს 2023 წლის 01 იანვრიდან უნდა გააჩნდეს მომსახურების შესრულების არანაკლებ შესყიდვის სავარაუდო ღირებულების 150%-ის ღირებულების გამოცდილება (სპორტული ღონისძიებების ორგანიზება). აღნიშნულთან დაკავშირებით სატენდერო წინადადებასთან ერთად ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით წარმოდგენილი უნდა იქნას ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღებაჩაბარების აქტ(ებ)ი; დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა (არსებობის შემთხვევაში) და გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტი, რომლითაც გარკვევით დადასტურდება პრეტენდენტის მიერ შესრულებული სამუშაო/მომსახურება;. SPA/NAT/CMR ნომრების წარმოდგენის შემთხვევაში შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი-ს წარმოდგენა სავალდებულო არ არის.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
• 2019 წლის 1 იანვრიდან, შემსყიდველი ორგანიზაციები და შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. • სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, უცხოური საწარმოს/უცხოური საწარმოს ფილიალის/წარმომადგენლობის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. • პრეტენდენტის მიერ ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული სატენდერო დოკუმენტაცია უნდა იყოს ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული უფლებამოსილი პირის მიერ.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეული ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარებში; 2026 წლის ადგილობრივი ბიუჯეტის სახსრებით.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მომსახურების გაწევის შემდგომ მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
კახა კაჭკაჭაშვილი, 568999936, hleffbb@gmail.com ტექნიკურ დოკუმენტაციაზე - ხატია მერმანიშვილი 555794446
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 შემსყიდველ ორგანიზაციაში წარმოსადგენი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში წარმოდგენილ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 10.1.4 სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.5 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.6 სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 1. ფასების ცხრილი დანართი №1–ის მიხედვით (ფასების ცხრილი წარმოუდგენლობა ან/და განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას). 2. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ დანართი №2–ის შესაბამისად
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260011750 04.06.2026 contract signed same category · 46% title match · same buyer

სპორტული ღონისძიება - „ფრენბურთის ტურნირი“-ს ორგანიზება

ქ. თბილისის სამგორის რაიონის გამგეობა 92600000სპორტული მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე ტარ… 1 bidder 10,655 ₾
NAT260009366 06.05.2026 contract signed same category · 42% title match · same buyer · similar size

სპორტული ღონისძიება - „ფრანგული კრივი - სავატე“-ს ორგანიზება

ქ. თბილისის სამგორის რაიონის გამგეობა 92600000სპორტული მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე ტარ… 1 bidder 12,200 ₾
NAT250008398 02.05.2025 not held same category · 33% title match · same buyer · similar size

სპორტული ღონისძიებების (ფრენბურთის ტურნირი) ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა

ქ. თბილისის სამგორის რაიონის გამგეობა 92600000სპორტული მომსახურებები 0 bidders 18,040 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს აკა 17×
შპს ოთო 11×
შპს ალგე ჯგუფი
შპს ლუანა
ინდივიდუალური მეწარმე ტარიელ არჩვაძე