ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT240007551
NAT240007551 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

კასპის მუნიციპალიტეტში 2024 წელში დაგეგმილი 4 (ოთხი) ღონისძიების (1 ივნისი; 15 სექტემბერი; კასპობა 2024; ახალი წელი) ჩასატარებლად ცენტრალური სცენის, გახმოვანების, ბადე-ბანერის მონტაჟის, ლედ ეკრანის და განათების ქირაობასთან დაკავშირებული მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 36% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 70100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N#38 fulfilled 2 amendments Contract PDF ↗
64,000 ₾ contract amount 64,000 ₾ (100%) actually paid 07.05.2024 – 31.01.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
16,000.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2024 Q2 28.05.2024
16,000.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2024 Q4 01.10.2024
16,000.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2024 Q4 10.10.2024
16,000.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q1 15.01.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT240007551
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიკულტურისა და სახელოვნებო სკოლების დაწესებულებების გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია70100000-კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება66`800.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი10.04.2024 16:20
წინადადებების მიღება იწყება20.04.2024 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება22.04.2024 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა668 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT240007551_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ლალი ჯანჯალაშვილი 23.04.2024 15:44
NAT240007551_ოქმი №2.pdf.pdf ლალი ჯანჯალაშვილი 23.04.2024 15:44
NAT240007551_ოქმი №3.pdf.pdf ლალი ჯანჯალაშვილი 29.04.2024 12:22

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ოთხისეზონი 64,000 64,000 won

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 10.04.2024 16:20 Announced
  • 20.04.2024 00:06 Bidding opens
  • 22.04.2024 11:52 First bid placed (1 bidders in total)
  • 22.04.2024 11:52 Last bid activity
  • 22.04.2024 12:00 Bidding closes
  • 23.04.2024 15:44 Buyer published: NAT240007551_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 23.04.2024 15:44 Buyer published: NAT240007551_ოქმი №2.pdf
  • 25.04.2024 09:17 Buyer published: NAT240007551_ფასების ცხრილი - დანართი 1 kaspi (1)-signed.pdf
  • 25.04.2024 09:17 Buyer published: NAT240007551_დანართი 2 ტექნიკური მახასიათებლები-signed.pdf
  • 29.04.2024 12:22 Buyer published: NAT240007551_ოქმი №3.pdf
  • 07.05.2024 00:00 Contract signed: N#38 — 64,000 ₾
  • 21.08.2026 16:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კასპის მუნიციპალიტეტში 2024 წელში დაგეგმილი 4 (ოთხი) ღონისძიების (1 ივნისი; 15 სექტემბერი; კასპობა 2024; ახალი წელი) ჩასატარებლად ცენტრალური სცენის, გახმოვანების, ბადე-ბანერის მონტაჟის, ლედ ეკრანის და განათების ქირაობასთან დაკავშირებული მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 ღონისძიებისათვის საჭირო აპარატურით მომსახურება მოიცავს: 1.2.1.1 საკონცერტო სცენის, სასცენო-საკონცერტო განათების სა და გახმოვანების აპარატურის ტრანსპორტირებას ღონისძიების ჩატარების ადგილას, ხოლო დემონტაჟის შემდგომ წაღებას; 1.2.1.2 ღონისძიებისათვის საჭირო საკონცერტო სცენის, განათების, აპარატურის მონტაჟს ღონისძიების ჩატარების ადგილას და ღონისძიების დასრულებისას აპარატურის დემონტაჟს; 1.2.1.3 ღონისძიების ან/და რეპეტიციის მსვლელობისას აპარატურის მართვას და მართვისათვის საჭირო ტექნიკური პერსონალით უზრუნველყოფას. 1.2.2 მიმწოდებელს უნდა შეეძლოს საკონცერტო სცენის, სასცენო-საკონცერტო განათების, ეფექტების, გარე ლედ ეკრანისა და გახმოვანების აპარატურის სცენაზე და სცენის გადახურვაზე დასამონტაჟებლად საჭირო ყველა სახის კაბელით, სამაგრით, ამწე-ჯალამბარით, აგრეთვე ვერტიკალური ან/და ჰორიზონტალური, საყრდენიანი ან/და შესაკიდი ალუმინის კონსტრუქციებით უზრუნველყოფა. 1.2.3 მომსახურების გაწევის პერიოდში მიმწოდებლის ბრალეულობით მესამე პირისადმი მიყენებული ზიანის ანაზღაურება სრულად ეკისრება მიმწოდებელს. 1.2.7 მიმწოდებელია ვალდებულია მომსახურების გაწევისას დაიცვას უსაფრთხოების ზომები. 1.2.8 გასაწევი მომსახურების სახეობა, რაოდენობა და მომსახურების გაწევისათვის საჭირო ტექნიკა მოცემულია შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური დავალებაში, რომელიც ატვირთულია სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 პუნქტში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1. მომსახურების გაწევა მოხდება: 1.1. 2024 წლის 1 ივნისი; 1.2. 2024 წლის 15 სექტებერი; 1.3. ,,კასპობა 2024'' დამკვეტთან შეთანხმებულ დროს; 1.4. ახალი წელი - დამკვეთის მითითებულ დროს.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1. მიმწოდებელი ვალდებულია მომსახურების გაწევის დღეს მოაწყოს სცენა (განათება-გახმოვანებით)შემსყიდველის მიერ მითითებულ ადგილას. 2. მიმწოდებელი ვალდებულია ღონისძიების დასრულებიდან არაუგვიანეს მეორე დღისა უზრუნველყოს სცენის დემონტაჟი. 3 მომსახურების გაწევის ადგილია ქალაქი კასპი
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ინვოის(ებ)ით ან/და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება თვითოეულ ღონისძიების სრულად დასრულების შემდეგ შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებით.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლალი ჯანჯალაშვილი, 599857462, kulturadasakhelovneboskolebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ხელმოწერილი და/ან ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იქნას უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 8. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ. ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს ელექტრონულად. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს ელექტრონულად; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს ელექტრონულად. 9.ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250004912 11.03.2025 contract signed same category · 65% title match · same buyer · similar size

კასპის მუნიციპალიტეტში 2025 წელში დაგეგმილი 4 (ოთხი) ღონისძიების: პირველი ღონისძიება და…

კულტურისა და სახელოვნებო სკოლების დაწ… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ირაკლი კაჭარავა 4 bidders 67,000 ₾
NAT260007672 16.04.2026 contract signed same category · 64% title match · same buyer · similar size

კასპის მუნიციპალიტეტში 2026 წელში დაგეგმილი 4 (ოთხი) ღონისძიების: პირველი ღონისძიება და…

კულტურისა და სახელოვნებო სკოლების დაწ… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე გიო… 4 bidders 58,000 ₾
NAT230019010 18.09.2023 contract signed same category · 36% title match · similar size

ქალაქ რუსთავში დაგეგმილი რუსთავქალაქობის ღონისძიების უზრუნველსაყოფად, საკონცერტო სცენის…

"ქალაქ რუსთავის სახელოვნებო, სპორტისა… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ჯეოვოისი 1 bidder 57,920 ₾
NAT240017769 03.09.2024 contract signed same category · 34% title match · similar size

წლის 22 სექტემბერს დაგეგმილი ღონისძიების "ბოლნისქალაქობა -2024" უზრუნველსაყოფად, საკონც…

ბოლნისის მუნიციპალიტეტის კულტურის ცენ… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე ანა… 2 bidders 49,745 ₾
NAT240005725 15.03.2024 contract signed same category · 32% title match · similar size

ქალაქ რუსთავში დაგეგმილი კონკურს-ფესტივალი „ქართულის" სცენის გადახურვის , სასცენო განათ…

"ქალაქ რუსთავის სახელოვნებო, სპორტისა… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ინ-ვიჟენ ჯგუფი 3 bidders 85,000 ₾
NAT230022771 14.11.2023 contract signed same category · 32% title match · similar size

ქალაქ რუსთავში დაგეგმილი ნაძვის ხის ანთების ღონისძიების უზრუნველსაყოფად,მუსიკალური ინსტ…

"ქალაქ რუსთავის სახელოვნებო, სპორტისა… 70100000კერძო საკუთრებაში მყოფ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს მლი გრუპი 3 bidders 46,270 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ტიჩი
ინდივიდუალური მეწარმე გიორგი ილურიძე
ირაკლი კაჭარავა
შპს ოთხისეზონი