სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ბალანსზე რიცხული ავტომობილების რეცხვის მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 240.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q1 | 07.03.2025 |
| 480.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 16.07.2025 |
| 600.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 17.09.2025 |
| 700.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 08.10.2025 |
| 1,080.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 02.12.2025 |
| 400.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 26.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA250000061 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაცია ადმინისტრაციულ-ტერიტორიულ ერთეულებში (ამბროლაურის, ლენტეხის, ონის, ცაგერის მუნიციპალიტეტებში) |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 3`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ბალანსზე რიცხული ავტომობილების რეცხვის მომსახურების შესყიდვა. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 21.01.2025 18:13 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 27.01.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 29.01.2025 15:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 14.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 35 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს რაჭა მოტორსი | 3,500 | 3,500 | won |
| SPA250000061_ფასების ცხრილი რეცხვა 2025-signed.pdf.pdf · SPA250000061_ინფორმაცია სერვის ცენტრის შესახებ-signed.pdf.pdf · SPA250000061_ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 21.01.2025 18:13 Announced
- 27.01.2025 00:09 Bidding opens
- 28.01.2025 10:48 First bid placed (1 bidders in total)
- 28.01.2025 10:48 Last bid activity
- 29.01.2025 15:30 Bidding closes
- 30.01.2025 00:00 Buyer published: SPA250000061_ინტერესთა კონფ. ხელწერილი 30.01.2025.pdf
- 30.01.2025 00:00 Buyer published: SPA250000061_ოქმი N2-რეცხვა 30.01.2025.pdf
- 06.02.2025 00:00 Contract signed: N24 — 3,500 ₾
- 27.08.2026 04:06 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ბალანსზე რიცხული ავტომობილების რეცხვის მომსახურებ…
სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ავტომანქანებისთვის რეცხვის მომსახურება
ა(ა)იპ ,,თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტო"-ს ბალანსზე რიცხული, 17 მსუბუქ…
წლის საკუთარი შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში შპს "რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი"-ს ბა…
შპს ,,Goderdzi Resorts”-ის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების რეცხვის მომსახურების შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.