ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA250000211
SPA250000211 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

ელ. მოწყობილობების შესყიდვა

72% strong

Can we win this?

72% — strong, helped by expected competition and helped by deal size.

  • Expected competition this category averages 1.2 bidders, 46% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Our line of business reads like our own bids — 54% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "ქსელური მოწყობილობები".
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 31300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N52 running 1 amendment Contract PDF ↗
10,882 ₾ contract amount 10,882 ₾ (100%) actually paid 12.03.2025 – 15.06.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
10,837.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q1 24.03.2025
45.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q1 28.03.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250000211
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის სსიპ - საქართველოს ოპერატიულ-ტექნიკური სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია31300000-იზოლირებული მავთული და კაბელი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება10`881.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.02.2025 17:11
წინადადებების მიღება იწყება02.03.2025 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება04.03.2025 15:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი44.00 GEL
გარანტიის ოდენობა109 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 20 (ოცი) კალენდარულ დღეში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

SPA250000211_3. ოქმი N2.pdf.pdf ნათია ლომიძე 06.03.2025 17:09
SPA250000211_3. წერილი ელ-სს.pdf.pdf ნათია ლომიძე 06.03.2025 17:10

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ელ-სს 10,837 10,837 won
SPA250000211_დანართი N1 (ფასების ცხრილი)..pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.02.2025 17:11 Announced
  • 02.03.2025 00:02 Bidding opens
  • 04.03.2025 14:41 First bid placed (1 bidders in total)
  • 04.03.2025 14:41 Last bid activity
  • 04.03.2025 15:30 Bidding closes
  • 06.03.2025 17:09 Buyer published: SPA250000211_3. ოქმი N2.pdf
  • 06.03.2025 17:10 Buyer published: SPA250000211_3. წერილი ელ-სს.pdf
  • 12.03.2025 00:00 Contract signed: N52 — 10,882 ₾
  • 27.08.2026 04:18 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ელ. მოწყობილობების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. ელ. სადენი 2*2.5მმ ორმაგი იზოლაციით, ბრტყელი, სპილენძი, მრავალწვერა. მეტრი 1300 2. ელ. სადენი 3*2.5მმ ორმაგი იზოლაციით ბრტყელი, სპილენძი, მრავალწვერა. მეტრი 1300 3.ელ. სადენი კაბელი 5x16მმ2 სამმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 35 4.ელ. სადენი კაბელი 5x4მმ2 სამმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 50 5. ელ. სადენი კაბელი 3x4მმ2 სამმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 200 6. ელ. სადენი კაბელი 3x2.5მმ2 სამმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 300 7. ელ. სადენი კაბელი 2x1.5მმ2 სამმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 300 8. ელ. სადენი კაბელი 2x1მმ2 ორმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 300 9. ელ. სადენი კაბელი 2x0.75მმ2 ორმაგი იზოლაციით მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 300 10. ელ. სადენი კაბელი სასიგნალო, 4*0.22მმ დამიწებით, მრავალწვერი სპილენძი მეტრი 500 11. დენცქვიტი(როზეტი) 3Р+РЕ+N 16А 380V IP44 წითელი. ბრენდირებული მაღალი ხარისხის. ავტომატური ხუფით და ფიქსატორით. კომპლექტში უნდა მოყვებოდეს კედელზე სამაგრი ჩარჩო ცალი 4 12. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 16მმ² ცალი 10 13. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 6 მმ² ცალი 200 14. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 4 მმ² ცალი 300 15. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 2.5 მმ² ცალი 400 16. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 1.5 მმ² ცალი 400 17. სადენის დაბოლოება (გამახისტებელი/ბუნიკი) 1 მმ² ცალი 200
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მოწოდების ვადაა ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 20 (ოცი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ. N 72.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადექვატურობის დასაბუთება უნდა მოხდეს პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით ან/და მიღება-ჩაბარების აქტით ან/და ანგარიშფაქტურით (ინვოისით). ამასთან, ფასწარმოქმნის ადექვატურობის დასაბუთების წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული წესის 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის „დ“ ქვეპუნქტის საფუძველზე. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ფასწარმოქმნის ადექვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება შემდეგი პირობებით: ა) ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი; ბ) ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, მიმწოდებლის მიერ მითითებული საბანკო რეკვიზიტების შესაბამისად; გ) შემსყიდველი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს მიმწოდებელს შესყიდული საქონლის ღირებულება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და თანმდევი დოკუმენტაციის (სასაქონლო ზედნადები, საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა) გამოწერის/წარმოდგენის შემდგომ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს მიმწოდებელს შესყიდული საქონლის ღირებულება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და თანმდევი დოკუმენტაციის (სასაქონლო ზედნადები, საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა) გამოწერიდან/წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში, ხოლო იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებლის მიმართ გამოყენებული იქნება ხელშეკრულებით განსაზღვრული საჯარიმო სანქციები, მიმწოდებლის მიერ აღნიშნული საჯარიმო თანხის გადახდიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათია ლომიძე, 595889954, n.lomidze@ssg.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ყველა დოკუმენტზე (რომლებიც საჭიროებენ პრეტენდენტის ხელმოწერას) უნდა იყოს შესრულებული კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და წარმოდგენილი დოკუმენტები უნდა იყოს დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტი). 10.1.2. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში. 10.1.3. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. 10.1.4. სატენდერო წინადადება, ასევე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი მთელი კორესპონდენცია და დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.5. პრეტენდეტის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში შემოთავაზებული საქონლის ერთეულის ღირებულება დამრგვალებული უნდა იყოს მეასედებამდე. 10.1.6. წინამდებარე ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ავტომატურად ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის პირობებს.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბედი.ჯი 13×
შპს ელ-სს
ტელკო სისტემს
შპს ბობერი
შპს კომპანია GEOSM