ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250003758
NAT250003758 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ტექნოპარკის სოციალური მედიის პლატფორმებისთვის კონტენტის შექმნის, მართვის და მონიტორინგის მომსახურების შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 0.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79400000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N76 fulfilled Contract PDF ↗
28,025 ₾ contract amount 27,311 ₾ (97%) actually paid 24.03.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
761.29 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 01.05.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 14.05.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 04.06.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 09.07.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 15.08.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 09.09.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 08.10.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 12.11.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 15.12.2025
2,950.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 25.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250003758
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79400000-ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება38`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.02.2025 15:42
წინადადებების მიღება იწყება01.03.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება04.03.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი760.00 GEL
გარანტიის ოდენობა380 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადამომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს 2025 წლის 15 მარტიდან ან/და ხელშეკრულების გაფორმებიდან (რომელიც უფრო გვიან დადგება) - 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (11)

NAT250003758_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 10.03.2025 16:27
NAT250003758_ლინკი-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #1-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #2-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #3-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #4-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #5-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #6-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #7-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 12.03.2025 18:29
NAT250003758_3 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 17.03.2025 17:12

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს მასტერ აკადემია 28,025 28,025 won
NAT250003758_რეზიუმე - ნინო ქერდიკაშვილი.docx-signed.pdf.pdf · NAT250003758_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf
შპს ჯიემეი ჯორჯია 37,050 37,050
NAT250003758_ფასების ცხრილი (დანართი N1).pdf.pdf
შპს რეფერალი 38,000 38,000
NAT250003758_კომპანიის მიერ შექმნილი ვიზუალები (ფეიჯების ლინკები)_ვიზუალური მასალა.pdf.pdf · NAT250003758_განფასება_ფასების ცხრილი (დანართი N1) -signed.pdf.pdf · NAT250003758_სარეკლამო კამპანიები_რეფერალი_-კამპანიების-kpas.pdf.pdf · NAT250003758_კომპანიის გამოცდილება_კომპანიის გამოცდილება.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.02.2025 15:42 Announced
  • 01.03.2025 00:00 Bidding opens
  • 04.03.2025 10:10 First bid placed (3 bidders in total)
  • 04.03.2025 12:29 Last bid activity
  • 04.03.2025 12:30 Bidding closes
  • 10.03.2025 16:27 Buyer published: NAT250003758_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_ლინკი-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_არანაკლებ 100 მაღალი ხარისხის ვიზუალური და ვიდეო კონტენტი-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #1-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #2-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #3-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #4-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #5-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #6-signed.pdf
  • 12.03.2025 18:29 Buyer published: NAT250003758_სარეკლამო რეპორტი #7-signed.pdf
  • 17.03.2025 17:12 Buyer published: NAT250003758_3 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 24.03.2025 00:00 Contract signed: N76 — 28,025 ₾
  • 27.08.2026 04:18 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ტექნოპარკის სოციალური მედიის პლატფორმებისთვის კონტენტის შექმნის, მართვის და მონიტორინგის მომსახურების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ტექნოპარკის სოციალური მედიის პლატფორმებისთვის კონტენტის შექმნის, მართვის და მონიტორინგის მომსახურება შესავალი საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო (GITA) ახორციელებს ტექნოპარკების მართვას, რომლებიც ფუნქციონირებენ თბილისში და საქართველოს 8 რეგიონში. ტექნოპარკები ახორციელებენ 5 ძირითად პროგრამას: 1. ინოვაციური მეწარმეობის ხელშეწყობა 2. ინოვაციური საზოგადოების განვითარების ხელშეწყობა 3. STEAM განათლება 4. ICT განათლება 5. Hardware პროტოტიპირება ტექნოპარკების ფაბლაბებში. მოვალეობები: 1. საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს ტექნოპარკების სოციალური მედიის სტრატეგიის დაგეგმვა და განხორციელება; 1.1. ტექნოპარკების სოციალური მედია არხების: Facebook, Instagram, TikTok მართვა და კონტენტის შექმნა (ქართულ/ინგლისურ ენებზე); 1.2. რეგიონული ტექნოპარკების მენეჯერებისგან მიღებული მასალის დამუშავება და მათი საფუძველზე საინფორმაციო/კრეატიული კონტენტის მომზადება. 1.3. პლატფორმებზე პოსტების, ფოტო, ვიდეო მასალების, reel-ების და story-ების რეგულარული განთავსება ქართულ და ინგლისურ ენებზე. 1.4. სარეკლამო კამპანიების დაგეგმვა და განხორციელება პლატფორმების მაჩვენებლების გაუმჯობესების მიზნით, როგორიცაა organic reach (ორგანული დაფარვა), followers-to-engagement ratio, ROAS (Return on Ad Spend). 1.5. კონტენტის დიზაინის მომზადება კრეატიული და ინოვაციური ვიზუალური მასალის შესაქმნელად. 2. ტექნოპარკების დაგეგმილი და მიმდინარე სიახლეების, პროექტების და ღონისძიებების შესახებ კონტენტის მომზადება; 2.1. თითოეული ტექნოპარკის ძირითადი პროგრამების ფარგლებში დაგეგმილი აქტივობების სარეგისტრაციო პოსტების მომზადება და რეკლამირება. 2.2. კონტრაქტორი ორგანიზაციების ან/და ტექნოპარკების მიერ მოწოდებული ღონისძიებების ფოტო-ვიდეო მასალების დამუშავება და შემოქმედებითი პოსტების მომზადება. 2.3. წარმატებული ქეისებისა და ბენეფიციარების შესახებ კონტენტის შექმნა (success stories). 2.4. საჭიროების შემთხვევაში, ვიზიტი რეგიონულ ტექნოპარკში აქტივობებისა და წარმატებული პროექტების შესახებ კონტენტის შესაქმნელად. 2.5. მინიმუმ 1 ვიდეოს მომზადება ტექნოპარკების სერვისების პოპულარიზაციის მიზნით, საჭიროების შემთხვევაში, ადგილზე ჩასვლით. 3. სტრატეგიული და შემოქმედებითი მიდგომები: 3.1. ახალი იდეების გენერირება და განხორციელება ცნობადობის ასამაღლებლად. 3.2. ინოვაციურ მეწარმეობასთან და ტექნოლოგიებთან დაკავშირებული შემეცნებითი/კრეატიული კონტენტის მომზადება; 4. Facebook ჯგუფების მართვის მხარდაჭერა: 4.1. 9 Facebook Group-ის ყოველთვიური მონიტორინგი და ძირითადი სტატისტიკური ანგარიშის მომზადება (ახალი წევრები, პოსტების ჩართულობა, აქტივობები). 4.2. ჯგუფებისთვის საინტერესო და თემატური კონტენტის მიწოდება ტექნოპარკების მენეჯერებისთვის (თვეში მინიმუმ 2 პოსტი თითო ჯგუფისთვის). 4.3. მენეჯერებისთვის მარტივი სახელმძღვანელოების მომზადება კონტენტის მართვის, საუკეთესო პრაქტიკების და ჩართულობის ზრდის ტექნიკებზე. 5. ფაბლაბის ტექნიკური კონტენტის შექმნა: 5.1. ინოვაციური ტექნოლოგიების, hardware პროტოტიპების, პროექტების და სტარტაპების წარმოჩენა ფოტო და ვიდეო კონტენტის დახმარებით. 5.2. ახალი იდეების გენერირება და განხორციელება ტექნოპარკებისა და სამრეწველო ინოვაციების ლაბორატორიების (ფაბლაბი) სერვისების და რესურსების შესახებ ინფორმაციის გავრცელებისა და ცნობადობის გაზრდის მიმართულებით; 6. კონტენტის მონიტორინგი და ანალიზი: 6.1. პლატფორმებზე აქტივობების მონიტორინგი და შედეგების ანალიზი. 6.2. საზოგადოების უკუკავშირის მართვა და ოპტიმიზაცია. 7. სხვა დაკავშირებული ამოცანების განხორციელება, რომლებიც ემსახურება სამუშაოს მიზანს და/ან საჭიროა ფუნქცია მოვალეობების ჯეროვნად შესასრულებლად.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ჰიბრიდული (ძირითადად დისტანციური, შემსყიდველის მოთხოვნის მიხედვით, ოფისში და რეგიონულ ფილიალებში ვიზიტებით), 2025 წლის 15 მარტიდან ან/და ხელშეკრულების გაფორმებიდან (რომელიც უფრო გვიან დადგება) - 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სამუშაო ადგილი: ქ. თბილისი, ოქროყანა, ინოვაციების ქ. #7, ან დისტანციურად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. სამუშაო გრაფიკი: ჰიბრიდული (ძირითადად დისტანციური, შემსყიდველის მოთხოვნის მიხედვით, ოფისში და რეგიონულ ფილიალებში ვიზიტებით). https://www.facebook.com/GITA.gov.ge
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
სამუშაო გამოცდილება: • ფიზიკური პირი ან მეწარმე სუბიექტი - სოციალური მედიის მართვის, კონტენტ მენეჯმენტის და სარეკლამო კამპანიების განხორციელების მინიმუმ 2 წლიანი სამუშაო გამოცდილება. • არანაკლებ 100 მაღალი ხარისხის ვიზუალური და ვიდეო კონტენტის შექმნის გამოცდილება სოციალური მედიისთვის, რაც შეასრულა დამოუკიდებლად ან გუნდთან ერთად. • არანაკლებ 5 წარმატებული სარეკლამო კამპანიის დაგეგმვის და განხორციელების გამოცდილება, რომელმაც მიაღწია წინასწარ განსაზღვრულ KPIs (მაგ., კონვერსიების 5%-იანი ზრდა, reach და engagement 30%-იანი ზრდა, ა.შ.). იმ შემთხვევაში , თუ პეტენდენტი იქნება ფიზიკური პირი და ინდივიდუალურად განახორციელებს მომსახურების გაწევას, მას უნდა გააჩნდეს შემდეგი პროფესიული უნარები: • ინგლისური ენისა და Microsoft Office-ის კარგ დონეზე ცოდნა. • ვიდეო დამუშავების და გრაფიკული პროგრამების/ონლაინ პლატფორმების გამოყენების გამოცდილება. • ანალიტიკური ხელსაწყოების (Google Analytics, Facebook Insights) გამოყენების უნარი. • კონტენტის დიზაინის პროფესიონალურ დონეზე მომზადების უნარი (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva ან მსგავსი პროგრამები), მათ შორის Generative AI პროგრამების გამოყენების ცოდნა (Midjourney, DALL-E, სხვა). აღნიშნულის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს პორთფოლიო და სოციალური მედიის გვერდების ანალიტიკური რეპორტები. ზემოაღნიშნული მოთხოვნების დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს რეზიუმე - ე.წ СV ფორმა (შემსყიდველი იტოვებს უფლებას რეზიუმეში წარმოდგენილი ინფორმაციისა და გამოცდილების დადასტურების მიზნით მოითხოვოს დამატებითი დოკუმენტაცია მიმწოდებლისგან).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტორნული სისტემის მეშვეობით უნდა წარმოადგინოს: ა) ფასების ცხრილი დანართის N1-ის შესაბამისად; ბ) ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილება - 2.2 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ; - ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე; - დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია; - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. შენიშვნა: „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
რამდენადაც მომსახურება წარმოადგენს ინტელექტუალური ხასიათის მომსახურების შესყიდვას, მიმწოდებელი არ არის დამოკიდებული ბაზარზე არსებულ გარემოებებზე, თავად არის პასუხისმგებელი მომსახურების გაწევაზე და ამდენად, თავისუფალია ფასწარმოქმნის მექანიზმის ჩამოყალიბებაში. შესაბამისად, პრეტენდენტს არ მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადექვატურობის დასაბუთება.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებლის მირ საგადასახადო დოკუმენტის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და მიღება-ჩაბარების აქტზე ორმხრივი ხელმოწერის შემდგომ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებლის მირ საგადასახადო დოკუმენტის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და მიღება-ჩაბარების აქტზე ორმხრივი ხელმოწერის შემდგომ, არაუგვიანეს 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანნა მამაგეიშვილი, 591101402, amamageishvili@gita.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება ,,სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ საქართველოს კანონის და ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანების შესაბამისად. 2. სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). 3 პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და მის საფუძველზე გამოცემული ნორმატიული აქტ(ებ)ის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისად. 4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 5. ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია. 6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების დადებისას რომელიმე პირობაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მისი ქმედება განიხილება როგორც უარი ხელშეკრულების დადებაზე. 7. ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის ველებში მოცემული პირობების შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნა შესაძლებელია სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით ან/და სატენდერო კომისიის აპარატის იმ წევრისგან, რომლის საკონტაქტო ინფორმაციაც მითითებულია სატენდერო დოკუმენტაციის 9.1 პუნქტის ველში; 8. შემსყიდველ ორგანიზაციასა და პრეტენდენტს შორის ნებისმიერი მიმოწერა მიმდინარეობს სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით და სისტემის გამოყენების გარეშე მიმოწერა სავალდებულო არ არის. შეტყობინება ოფიციალურად მიღებულად ჩაითვლება მისი სისტემაში ატვირთვის მომენტიდან; 9. ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის პირობების ველებსა და ატვირთულ დოკუმენტებს შორის წინააღმდეგობის არსებობის შემთხვევაში უპირატესობა ენიჭება სატენდერო დოკუმენტაციის ველებს; 10. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260003887 26.02.2026 contract signed same category · 92% title match · same buyer · similar size

ტექნოპარკის სოციალური მედიის პლატფორმებისთვის კონტენტის შექმნის, მართვის და მონიტორინგი…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს გრეიფვაინი 2 bidders 59,850 ₾
NAT250003489 19.02.2025 contract signed same category · same buyer · similar size

სსიპ საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს ანალიტიკური, ინოვაციების სტატუს…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → თეა სუთიაშვილი 3 bidders 36,000 ₾
NAT250002675 10.02.2025 no result same category · same buyer · similar size

„ტექნოლოგიების გადაცემის პროგრამის“ ფარგლებში საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვა

NAT260001628 02.02.2026 contract signed same category · same buyer

„ტექნოლოგიების გადაცემის პროგრამის“ ფარგლებში საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვა

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → ლევან ჯიოშვილი 1 bidder 75,600 ₾
NAT250018874 23.10.2025 not held same category · similar size

სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების საბაზრო ღი…

NAT250019539 04.11.2025 contract signed same category · similar size

სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების საბაზრო ღი…

დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტო 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს გრანთ თორნთონ 1 bidder 35,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 10×
შპს სინტაქსი
შპს კავკასიის მეწარმეობის ცენტრი
შპს ედისონ სთორი
შპს აკერ თბილისი