ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250018874
NAT250018874 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების საბაზრო ღირებულების და წლიური საშუალო შემოსავლიანობის/ვადიანობის დადგენის მომსახურების შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250018874
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველიდეპოზიტების დაზღვევის სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79400000-ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება35`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო პირობები
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი23.10.2025 19:02
წინადადებების მიღება იწყება01.11.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება03.11.2025 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა350 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 23.10.2025 19:02 Announced
  • 01.11.2025 00:09 Bidding opens
  • 03.11.2025 15:00 Bidding closes
  • 27.08.2026 06:13 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების საბაზრო ღირებულების და წლიური საშუალო შემოსავლიანობის/ვადიანობის დადგენის მომსახურების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების (ობლიგაციების) საბაზრო ღირებულების და წლიური საშუალო შემოსავლიანობის/ვადიანობის დადგენის (შეფასების თარიღისათვის არსებული მდგომარეობით) მომსახურების შესყიდვა. დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტო დეპოზიტების დაზღვევის ფონდში აკუმულირებული სახსრების ინვესტირებას ახდენს საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს მიერ გამოცემულ სახაზინო ობლიგაციებში და პირველად ბაზარზე იძენს 5 წლამდე ვადიანობის ობლიგაციებს. 2025 წლის ოქტომბრის თვის მდგომარეობით სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს საინვესტიციო პორტფელის მდგომარეობა შემდეგნაირია: 1. სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების ნომინალური ღირებულება - 337,868,000 ლარი; 2. სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების რაოდენობა - 337,868 ცალი; 3. სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების ვადიანობა - 5 წლამდე ნარჩენი ვადიანობის მქონე სახაზინო ობლიგაციები.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა უნდა მოხდეს საჭიროების მიხედვით შემსყიდველის ოფისში ქ.თბილისი, ზვიად გამსახურდიას სანაპიროს 1.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
პრეტენდენტი რეგისტრირებული უნდა იყოს ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურის მიერ წარმოებული აუდიტორების/აუდიტორული ფირმების რეესტრში და მინიჭებული უნდა ჰქონდეს საზოგადოებრივი დაინტერესების პირების (სდპ) აუდიტის განხორციელების უფლებამოსილება. აღნიშნული ინფორმაციის გადამოწმება www.saras.gov.ge -ზე მოხდება შემსყიდველის მიერ.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
შესყიდვის თავისებურებიდან (მომსახურების სპეციფიკიდან) გამომდინარე, ვინაიდან აღნიშნული შესყიდვის ობიექტი წარმოადგენს ინტელექტუალურ მომსახურებას, ხოლო ინტელექტუალური მომსახურების დანახარჯებს ძირითადად წარმოადგენს ადამიანური რესურსის შრომითი გასამრჯელო, მიმწოდებელს აქვს შესაძლებლობა აღნიშნული ინტელექტუალური მომსახურება განახორციელოს საბაზრო ღირებულებასთან შედარებით დაბალ ფასად. ზემოაღნიშნულიდან გამომდინარე, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებასთან 20%-ით ან მეტით დაბალი საბოლოო ფასის დაფიქსირების შემთხვევაში არ წარმოეშვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების ვალდებულება.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღეში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანა გაგნიძე, 577244434, agagnidze255@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250019539 04.11.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს პორტფელში სახელმწიფო ფასიანი ქაღალდების საბაზრო ღი…

დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტო 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს გრანთ თორნთონ 1 bidder 35,000 ₾
SPA260000715 29.07.2026 contract prep same category · similar size

სს „საქართველოს განვითარების ფონდისა“ და მისი წილობრივი მონაწილეობით დაფუძნებული საწარმ…

სს "საქართველოს განვითარების ფონდი" 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს მოორ ეიბისი 1 bidder 34,084 ₾
NAT250003489 19.02.2025 contract signed same category · similar size

სსიპ საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს ანალიტიკური, ინოვაციების სტატუს…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → თეა სუთიაშვილი 3 bidders 36,000 ₾
NAT260012091 11.06.2026 contract signed same category · similar size

სურსათის ეროვნული სააგენტოს ხარისხის მართვის სისტემის ISO 9001:2015 საერთაშორისო სტანდა…

სურსათის ეროვნული სააგენტო 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს სისტემების გაერთიანებ… 2 bidders 25,515 ₾
NAT250003758 21.02.2025 contract signed same category · similar size

ტექნოპარკის სოციალური მედიის პლატფორმებისთვის კონტენტის შექმნის, მართვის და მონიტორინგი…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79400000ბიზნესსა და მენეჯმენტთან დაკავშირებული კონსულტაციები და მომსახურებები → შპს მასტერ აკადემია 3 bidders 38,000 ₾
NAT250000437 13.01.2025 no result same category · similar size

სსიპ საგანგებო სიტუაციების კოორდინაციისა და გადაუდებელი დახმარების ცენტრის (შემდგომში -…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ონიქს ტექნოლოჯი
შპს მოორ ეიბისი
შპს გრანთ თორნთონ