ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250003608
NAT250003608 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სოფ.საყდრიონში სკვერის მოწყობისა და სოფ.დორეულებში ხელოვნურსაფარიანი სტადიონის მოწყობის (ფასების ცხრილის შესაბამისად) საჭირო საპროექტო - სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციიის შედგენის მომსახურეობის შესყიდვა

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 124 tenders 1.8 avg bidders 42 failed 240 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N27 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
6,880 ₾ contract amount 6,880 ₾ (100%) actually paid 11.03.2025 – 31.08.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
6,880.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 23.05.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250003608
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითიანეთის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება16`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.02.2025 15:06
წინადადებების მიღება იწყება26.02.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება28.02.2025 13:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი160.00 GEL
გარანტიის ოდენობა160 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 კალენდარულ დღეში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT250003608_ოქმი - 2.pdf.pdf ირმა თურქიაშვილი 28.02.2025 15:54
NAT250003608_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ირმა თურქიაშვილი 28.02.2025 15:54
NAT250003608_oqmi 3.pdf.pdf ირმა თურქიაშვილი 05.03.2025 12:50

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს არქგზაკომუნპროექტი 16,000 6,880 won
NAT250003608_ფასების ცხრილი - სკვერის და სტადიონის მოწყობა-signed.pdf.pdf
ნანა ახვლედიანი 16,000 7,550
NAT250003608_NAT250003608-tianeti skveri da sp moedani-signed (1).pdf.pdf
შპს არქ-დიზაინ ჯგუფი 8,400 8,400
NAT250003608_ფასების ცხრილი - სკვერის და სტადიონის მოწყობა-signed.pdf.pdf
შპს დ-მ 9,500 9,500
NAT250003608_ფასების ცხრილი - სკვერის და სტადიონის მოწყობა.pdf.pdf · NAT250003608_გამოცდილება 2020-2024-signed.pdf.pdf · NAT250003608_მინდობილობა დავით ნადირაძე.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.02.2025 15:06 Announced
  • 26.02.2025 00:06 Bidding opens
  • 27.02.2025 13:40 First bid placed (4 bidders in total)
  • 28.02.2025 12:59 Last bid activity
  • 28.02.2025 13:30 Bidding closes
  • 28.02.2025 15:54 Buyer published: NAT250003608_ოქმი - 2.pdf
  • 28.02.2025 15:54 Buyer published: NAT250003608_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 04.03.2025 15:55 Buyer published: NAT250003608_ფასების ცხრილი - სკვერის და სტადიონის მოწყობა-signed.pdf
  • 04.03.2025 17:27 Buyer published: NAT250003608_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ - დანართი №3.pdf
  • 05.03.2025 12:50 Buyer published: NAT250003608_oqmi 3.pdf
  • 11.03.2025 00:00 Contract signed: N27 — 6,880 ₾
  • 27.08.2026 04:19 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სოფ.საყდრიონში სკვერის მოწყობისა და სოფ.დორეულებში ხელოვნურსაფარიანი სტადიონის მოწყობის (ფასების ცხრილის შესაბამისად) საჭირო საპროექტო - სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციიის შედგენის მომსახურეობის შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1) მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს პროექტირებას დაქვემდებარებულ კონკრეტულ თითოეულ ობიექტზე შესაბამისი საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენა საქართველოში მოქმედი ნორმების და სტანდარტების შესაბამისად. 2) სამუშაოების განხორციელებისას, საპროექტო დოკუმენტაციაში გამოვლენილი უზუსტობების ან/და შეუსაბამობების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია, მუნიციპალიტეტის მიერ წერილობითი მიმართვიდან არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღის ვადაში, საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის კორექტირება და კორექტირებული დოკუმენტაციის მუნიციპალიტეტისთვის მიწოდება. 3) მიმწოდებელი ვალდებულია არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღის ვადაში გამოასწოროს საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების პროცესში ან/და მისი დასრულების შემდგომ, ინსპექტირების შედეგად გამოთქმული შენიშვნები (საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაში გამოვლენილი შეუსაბამობები ნორმატიულ-ტექნიკური დეკუმენტებთან და ტექნიკური დავალების მოთხონებთან) ან წარმოადგინოს მათზე არგუმენტირებული პასუხები. 4) მიმწოდებელმა სრული სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია უნდა წარმოადგინოს როგორც ნაბეჭდი, ასევე ელექტრონული ფორმით - 3 (სამი) ეგზემპლარად; საპროექტო დოკუმენტაცია PDF ფორმატში და სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია/მოცულობათა უწყისი Excel-ის ფორმატში, ელექტრონული სახით CD დისკზე ჩაწერილი. 5) გამარჯვებულმა კომპანიამ არსებული მდგომარეობის შესწავლა და კვლევა უნდა განახორციელოს შემსყიდველი ორგანიზაციის შესაბამისი წარმომადგენლების თანდასწრებით. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ექსპერტიზას განახორციელებს თავად მიმწოდებელი. 6) თუ მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი საპროექტო - სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია არ იქნება კვალიფიციურად შედგენილი, მოქმედი სტანდარტების და წესებით დაცვით შედგენილი, რაც გამოიხატება იმაში, რომ საჭირო იქნება თითოეულ პროექტზე ცალ-ცალკე სამი და მეტი დაკორექტირება, მიმწოდებელს დაერიცხება პირგასამტეხლო ხელშეკრულების პირობების გათვალისწინებით. 7)შემსყიდველი საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებას მიმწოდებელთან განახორციელებს სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან შესაბამის სფეროში აკრედიტებული ექსპერტის მიერ გაცემული დადებითი საექსპერტო დასკვნის საფუძველზე. მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველი ორგანიზაციის ან/და ექსპერტის მიერ დაფიქსირებული შენიშვნები/რეკომენდაციები ასახოს სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაში და საბოლოო სახით ისე გადასცეს შემსყიდველს.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 კალენდარულ დღეში. 2. პროექტირებას დაქვემდებარებულ თითოეულ კონკრეტულ ობიექტზე, საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების მიწოდების ვადები, მათ შორის აუცილებლობის შემთხვევაში მომსახურების მიწოდების ცალკეული ეტაპები და ეტაპების შესრულების ვადები განისაზღვრება დეტალური ტექნიკური დავალებით, რომელსაც მიმწოდებელს გადასცემს მუნიციპალიტეტი. 3.სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის, მუნიციპალიტეტისთვის წარდგენის ვადა განისაზღვრება მხარეების მიერ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპის დასმის დღიდან საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაზე, სსიპ “ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო“ ან/და შესაბამის სფეროში აკრედიტირებული პირის (ინსპექტირების ორგანოს) მიერ გაცემული დადებითი ექსპერტიზის დასკვნის ჩათვლით. ინსპექტირების ხარჯებს დაფარავს მიმწოდებელი. 4. საჭიროების შემთხვევაში, ცალკეული პროექტის შესრულების ვადების გაგრძელება დაიშვება ორმხრივი შეთანხმების საფუძველზე, არაუმეტეს 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1) მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სრული საპროექტო- სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 2) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას მხოლოდ ქართულ ენაზე. 3) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ეგზემპლარების რაოდენობა: ა) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია - 3 ეგზემპლარი ბეჭდური (A4 ფორმატი); გ) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სრული ელექტრო (PDF და Excel ფაილები) ვერსია - 1 CD/DVD დისკი; დ) საჭიროების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სამუშაო ელექტრონული ფაილები (MS Word, Excel, AutoCAD, ArchiCAD და სხვა). 4) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარდგენილი უნდა იყოს შემდეგ მისამართზე: დაბა თიანეთი, რუსთაველის ქ. №67, თიანეთის მუნიციპალიტეტის მერია.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1) პრეტენდენტს 2021 წლის პირველი იანვრიდან მოცემული ტენდერის გამოცხადების დღემდე პერიოდში უნდა ჰქონდეს განხორციელებული სტადიონების (სპორტული მოედნების) მოწყობა ან/და რეაბილიტაციის; სკვერების მოწყობა ან/და რეაბილიტაციის სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის არანაკლებ 100 000 (ასი ათასი) ლარის ჯამური ღირებულებით. 2) განსახორციელებელი სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს საანგარიშო პერიოდში მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებები და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტები. 3) სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულებ(ებ)ის არსებობის შემთხვევაში თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, CMR) წარმოდგენა დანართი №3–ის საშუალებით. 4) ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი №3–ის შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1) პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაციის ჩამონათვალი: ა) ფასების ცხრილი - იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილი არ იქნება წარმოდგენილი ან წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე, მისი დაზუსტების მოთხოვნა არ გამოიყენება, შესაბამისად განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია შესყიდვის პროცედურებიდან. ფასების ცხრილის შევსების პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. პუნქტში ატვირთულ დოკუმენტში; ბ) ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ დანართი №3-ის შესაბამისად დადასტურებელი ხელშეკრულებებითა და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტებით. 2) ფასი გამოსახული უნდა იყოს ლარში, რაც უნდა მოიცავდეს ტენდერით განსაზღვრული მომსახურების მიწოდებისთვის გათვალისწინებულ ყველა ხარჯსა და მოსაკრებელს და მიმწოდებლისთვის გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს, დღგ-ს გათვალისწინებით. 3) შემსყიდველ ორგანიზაციაში წარმოსადგენი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში წარმოდგენილ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 4) ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 5) ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 6) პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგალითად, ფასების ცხრილი, ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ და ა.შ.) დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება არ მოითხოვება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპის შრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1) ხელშეკრულების ფარგლებში ანგარიშსწორება იწარმოება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით, საქართველოს ეროვნულ ვალუტაში, ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ რეკვიზიტებზე. 2) ანგარიშსწორება განხორციელდება სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან შესაბამის სფეროში აკრედიტებული ექსპერტის მიერ შესაბამის ობიექტზე გაცემული ინსპექტირების ანგარიშის მიხედვით გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე; 3) იმ შემთხვევაში, თუ განსაზღვრული გარემოებების გამო მიმწოდებლის მიერ გაწეული მომსახურების ღირებულებამ არ შეადგინა ამ ხელშეკრულებით გათვალისწინებული თანხა, შემსყიდველი ორგანიზაცია აუნაზღაურებს მიმწოდებელს მის მიერ ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების ღირებულებას ამ ხელშეკრულებით განსაზღვრული ფასების (პროცენტების) შესაბამისად. აღნიშნულიდან გამომდინარე მიმწოდებელს პრეტენზია არ უნდა გააჩნდეს აუთვისებელ მომსახურების მოცულობათა შესრულებაზე და მის გადახდაზე. 4) დოკუმენტაციაში გამოვლენილი უზუსტობების ან/და შეუსაბამობები შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია, მუნიციპალიტეტის მიერ წერილობითი მიმართვიდან არაუგვიანეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში, საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის კორექტირება და კორექტირებული დოკუმენტაციის მუნიციპალიტეტისთვის მიწოდება.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება წარმოდგენილი დაექსპერტებული საპროექტო- სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის წარდგენისა და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღეში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ელენე მცხეთელაძე, 591444618, emcxeteladze@yahoo.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1) მომსახურების გაწევის პროცესში მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი, ასევე წერილობითი რეკომენდაციებისა და მითითებების შესრულება; 2) საველე სამუშაოების განხორციელებამდე მიმწოდებელმა მინიმუმ ერთი დღით ადრე უნდა აცნობოს მუნიციპალიტეტს ან მის წარმომადგენელს (ზედამხედველს), რომლებიც დაესწრებიან აღნიშნულ პროცესებს; 3) ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით განხორციელდება შესაბამისი განმარტება, რითაც შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა; 4) ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტს სატენდერო კომისიის გადაწყვეტილების/ქმედების თაობაზე განმარტების მოთხოვნის უფლება აქვს ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „შერჩევა-შეფასება“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „ხელშეკრულება დადებულია“ მინიჭებამდე. ასეთ შემთხვევაში შესაბამისი განმარტების გაკეთება განხორციედება გონივრულ ვადაში.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007896 20.04.2026 not held same category · 50% title match · same buyer · similar size

დაბა თიანეთისათვის სანიაღვრე არხების (ფასების ცხრილის შესაბამისად) მოწყობის საპროექტო-ს…

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 15,660 ₾
NAT260009440 07.05.2026 contract signed same category · 50% title match · same buyer · similar size

დაბა თიანეთისათვის სანიაღვრე არხების (ფასების ცხრილის შესაბამისად) მოწყობის საპროექტო-ს…

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ჰიდროპროექტი 1 bidder 15,660 ₾
NAT250003620 20.02.2025 contract signed same category · 40% title match · same buyer

თიანეთის მუნიციპალიტეტში სარიტუალო დარბაზების (ფასების ცხრილის მიხედვით) რეაბილიტაციის …

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს არქმშენსერვისჯგუფი 8 bidders 34,000 ₾
NAT250001224 23.01.2025 contract signed same category · 47% title match · same buyer

თიანეთის მუნიციპალიტეტში შემავალ სოფლებში (ფასების ცხრილის შესაბამისად) ჭაბურღილებისა დ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → ზურაბ ნაცვლიშვილი 4 bidders 54,800 ₾
NAT250003751 21.02.2025 contract signed same category · 46% title match · same buyer

თიანეთის მუნიციპალიტეტში შემავალ სოფლებში, დაბა თიანეთში (ფასების ცხრილის შესაბამისად) …

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → ზურაბ ნაცვლიშვილი 4 bidders 57,500 ₾
NAT250003665 20.02.2025 contract signed same category · 40% title match · same buyer

საავტომობილო გზებზე სიჩაქარის შემზღუდავი ბარიერების მოწყობის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს არქგზაკომუნპროექტი 1 bidder 5,700 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ენერჯი გრუპი
შპს ერკო
ზურაბ ნაცვლიშვილი
ი/მ თედო ზაველური
შპს თბილგზაპროექტი