შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა სახის სამშენებლო-სამეურნეო საქონელის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 10,578.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 28.05.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250006935 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 20`830.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.04.2025 19:28 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 14.04.2025 00:03 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 16.04.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 205.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 208 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (7)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სანვესტი | 10,578 | 10,578 | won |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (21)-signed.pdf.pdf | |||
| ირინე წერეთელი | 12,870 | 12,870 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (5)-signed.pdf.pdf | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე საბა მაისურაძე | 14,120 | 14,120 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ეგო | 16,444 | 14,914 | — |
| NAT250006935_ფასები შსს ფიტინგები სარწყავი მილები 6935 ეგო-signed.pdf.pdf | |||
| შპს სანი ლოჯისტიკა | 16,065 | 16,065 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ერა 17 | 16,123 | 16,123 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (7)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ჯეო სერვის | 16,689 | 16,689 | — |
| NAT250006935_დანართიN1_ტექნიკური დავალება.-signed.pdf.pdf | |||
| შპს მაგნეზიტის სახლი | 18,500 | 18,500 | — |
| NAT250006935_შსს ფასების ცხრილი (2)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს გიო კომპანი | 19,850 | 18,980 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1).pdf.pdf | |||
| შპს ვვ გრუპ ჯორჯია | 19,380 | 19,380 | — |
| NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.04.2025 19:28 Announced
- 14.04.2025 00:03 Bidding opens
- 14.04.2025 10:57 First bid placed (10 bidders in total)
- 16.04.2025 12:27 Last bid activity
- 16.04.2025 12:30 Bidding closes
- 17.04.2025 19:02 Buyer published: NAT250006935_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 23.04.2025 15:20 Buyer published: NAT250006935_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf
- 23.04.2025 15:20 Buyer published: NAT250006935_auditis daskvna.pdf
- 24.04.2025 11:56 Buyer published: NAT250006935_brZaneba 175 23 01 2017 (1).pdf
- 24.04.2025 11:56 Buyer published: NAT250006935_Sertifikati MODZRAVI QONEBIS (1) (1).pdf
- 24.04.2025 11:56 Buyer published: NAT250006935_ახალი სერტიფიკატი .pdf
- 28.04.2025 18:03 Buyer published: NAT250006935_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №3 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 05.05.2025 00:00 Contract signed: N566 — 10,578 ₾
- 27.08.2026 04:57 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა სახის სამშენებლო-სამ…
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა სახის სამშენებლო საქ…
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, ხის მასალის (ლარტყა) შესყიდვა
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა დასახელების სამშენებ…
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა დასახელების სამშენებ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სხვადასხვა სახის ხის მასალის შესყიდვა
სხვადასხვა დასახელების სამშენებლო მასალების შესყიდვა
სხვადასხვა დასახელების სამშენებლო მასალების შესყიდვა
სხვადასხვა დასახელების სამეუნეო და სამშენებლო მასალების შესყიდვა
სხვადასხვა სახის სამშენებლო მასალების შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯი ეს სი | 13× |
| შპს ემ კა ეს | 13× |
| შპს გლობალ თრეიდ გრუპ | 11× |
| შპს გამა-გ | 11× |
| შპს ჩინი | 10× |