ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250005711
NAT250005711 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

„STEAM GIRLS- ტექნოლოგიური კვირეული კასპის ტექნოპარკში“ - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 0.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N95 fulfilled Contract PDF ↗
29,160 ₾ contract amount 29,160 ₾ (100%) actually paid 10.04.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
29,160.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 23.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250005711
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება36`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.03.2025 14:38
წინადადებების მიღება იწყება28.03.2025 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება31.03.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი144.00 GEL
გარანტიის ოდენობა360 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT250005711_2 ოქმი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 03.04.2025 17:17
NAT250005711_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 03.04.2025 17:17

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ქლევერტონ ქემფს 29,160 29,160 won
NAT250005711_ფასების ცხრილი დანართი N1-2-signed.pdf.pdf · NAT250005711_1. მენტორი ინოვაციური მეწარმეობა გიორგი ბ.-signed.pdf.pdf · NAT250005711_1.2 პროექტის კოორდინატორი - აქტივობების მმართველი ლაშა მ. -signed-signed.pdf.pdf · NAT250005711_Clevermind - განხორციელებული პროექტები-signed.pdf.pdf · NAT250005711_ტრენერი STEAM მიმართულებებით (ტექნოლოგია და ინჟინერია)- თორნიკე ბ.-signed.pdf.pdf · NAT250005711_ტრენერი STEAM მიმართულებით- ლუკა ვ.-signed.pdf.pdf
ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 30,500 30,500
NAT250005711_ფასების ცხრილი _ კასპი (1)-signed.pdf.pdf
შპს თბილისის საკომუნიკაციო სკოლა 36,000 36,000
NAT250005711_1.Hardware startup incubator ხელშეკურლება და მ.ჩ..pdf.pdf · NAT250005711_2. შიდა ქართლის პრე-აქსელერაცია ხელშეკრულება და მ.ჩ..pdf.pdf · NAT250005711_3. ტექნოლოგიური კვირეულები_მ.ჩ ხელშეკრულება.pdf.pdf · NAT250005711_მინდობილობა ნინო ქარჩხაძე.pdf.pdf · NAT250005711_ფასების ცხრილი დანართი N1.pdf.pdf · NAT250005711_მარიამი კარიაული_პროექტის კოორდინატორი.pdf.pdf · NAT250005711_დავით ნოზაძე_ ტრენერი STEAM მიმართულებებით (ტექნოლოგია და ინჟინერია) .pdf.pdf · NAT250005711_გიორგი გაბარაშვილი_ ტრენერი STEAM მიმართულებებით (ტექნოლოგია და ინჟინერია).pdf.pdf · NAT250005711_გიორგი ვადაჭკორია_ მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით .pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.03.2025 14:38 Announced
  • 28.03.2025 00:04 Bidding opens
  • 31.03.2025 10:51 First bid placed (3 bidders in total)
  • 31.03.2025 12:47 Last bid activity
  • 31.03.2025 13:00 Bidding closes
  • 03.04.2025 17:17 Buyer published: NAT250005711_2 ოქმი.pdf
  • 03.04.2025 17:17 Buyer published: NAT250005711_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 10.04.2025 00:00 Contract signed: N95 — 29,160 ₾
  • 27.08.2026 04:37 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
„STEAM GIRLS- ტექნოლოგიური კვირეული კასპის ტექნოპარკში“ - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მიბმული ფაილების სახის იხილეთ „ტექნიკური დავალება“ და „კვება ბრენდირების“ შესახებ დანართი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევის პერიოდია: აპრილი-მაისი, 2025 წელი შ ე ნ ი შ ვ ნ ა: დამატებთი ინფორმაცია რეკომენდებული თარიღების შესახებ ღონისძიების განხორციელებამდე დაზუსტდება შემსყიდველთან.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
- კასპის ტექნოპარკი, აღმაშენებლის ქუჩა;
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
- პრეტენდენტ კომპანიას ბოლო 3 წლის განმავლობაში (2022 ან/და 2023 ან/და 2024 წლებში) უნდა გააჩნდეს მსგავის ტიპისა და ხასიათის ღონისძიების ჩატარების გამოცდილება. აღნიშნულის დამადასტურებლად, წარმოდგენილი (ატვირთული) უნდა იქნეს გაწეული მომსახურების შესახებ მინიმუმ ერთი ხელშეკრულება/ხელშეკრულებები, რომელთაგან ერთ-ერთის ჯამური ღირებულება უნდა შეადგენს არანაკლებ 20,000 ლარს. ამასთან, წარმოდგენილი ხელშეკრულებებიდან მინიმუმე ერთი უნდა მოიცავდეს ინფორმაციას მის მიერ რეგიონებში ჩატარებული ტრენინგების შესახებ, ან მსგავის ტიპის აქტივობის შესახებ. ხელშეკრულბებეთან ერთად წაროდგენილ უნდა იქნეს აღნიშნული ხელშეკრულებ(ებ)ის მთლიანი ან ნაწილობრივი შესრულების დამადასტურებელი მიღება-ჩაბარების აქტი და/ან საგადასახადო დოკუმენტი, რომლითაც შესაძლებელი უნდა იყოს იდენტიფიცირება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესყიდვის საგნის, თანხის და სხვა სახის ხელშეკრულების ძირითადი რეკვიზიტების; - თუ პრეტენდენტს ხელშეკრულებები გაფორმებული აქვს სახელმწიფო შემსყიდველ ორგანიზაციებთან, საკმარისია ატვირთულ იქნას დოკუმენტი სადაც მითითებული იქნება შესაბამისი SPA, NAT, CMR ან სხვა ნომრები. აღნიშნულ დოკუმენტის ატვირთვის შემთხვევაში, სავალდებულოა დამოწმებული იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. - პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მხოლოდ ის ხელშეკრულებები, რომელთა შესრულებისა და თანხის ჩარიცხვის დოკუმენტაციაც თარიღდება არაუგვიანეს ტენდერის გამოცხადების წინა დღისა.
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
საკვალიფიკაციო მოთხოვნები (საერთო ყველა ტექნოპარკისთვის): 1. პროექტის კოორდინატორი (აქტივობის მმართველი). ტექნოლოგიური კვირეულის განმავლობაში კოორდინატორი სრულად უნდა ესწრებოდეს ყველა სესიას ადგილზე. 1.1 პროექტების მართვის / კოორდინირების არანაკლებ 3 - წლიანი გამოცდილება; 1.2 არანაკლებ 3 მსგავსი ტიპის ღონისძიებაში (ინკუბატორი, პრე-აქსელერატორი, ინოვაციურ მეწარმეობასთან დაკავშირებულ ახალგაზრდულ ბანაკში, ტექნოლოგიურ კვირეულში, ა.შ.) ანალოგიურ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება. 2. ტრენერი/მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით: 2.1 ინოვაციური მეწარმეობის ან/და სტარტაპ ბიზნესის/პროდუქტის განვითარების მიმართულებით არანაკლებ 2 პროექტში ტრენერობის/მენტორობის გამოცდილება. 2.2 მაღალი რგოლის მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება ინოვაციურ/ტექნოლოგიურ სტარტაპში, რომელსაც აღებული აქვს მინიმუმ 50 000 ლარის ოდენობის გრანტი ან ინვესტიცია (რის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს გრანტის გამცემ ორგანოსთან გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და შესაბამისი ცნობა/წერილი). 3. ორი ტრენერი STEAM მიმართულებებით (ტექნოლოგია და ინჟინერია): 3.1 ჩამოთვლილ STEAM დისციპლინებიდან მინიმუმ ერთი მიმართულებით არანაკლებ 2 წლიანი პროფესიული გამოცდილება: რობოტიკაავტომატიზაცია/მიკროელექტრონიკა/ხელოვნური ინტელექტი/ მათემატიკა/მანქანური სწავლება/ IoT საგნების ინტერნეტი; 3.2 STEAM მიმართულებით ტრენინგების ჩატარების, სასწავლო კურსების ჩატარების მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება; შენიშვნა: აღნიშნულის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული ტრენერების/მენტორების რეზიუმე - ე. წ. СV, ტენდერზე თანდართული ფორმის შესაბამისად, სადაც სრულყოფილად იქნება მოცემული ინფორმაცია მათ გამოცდილებაზე. პრეტენდენტის მიერ არ არის სავალდებულო CV-ის ფორმაში მოცემული ყველა ველის შევსება, იმ შემთხვევაში თუ მის მიერ CV-ში მითითებული ინფორმაციით დასტურდება შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ საკვალიფიკაციო მოთხოვნებთან. შემსყიდველი იტოვებს უფლებას რეზიუმეში წარმოდგენილი ინფორმაციისა და გამოცდილების დადასტურების მიზნით მოითხოვოს დამატებითი დოკუმენტაცია.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტორნული სისტემის მეშვეობით უნდა წარმოადგინოს: ა) ფასების ცხრილი დანართის N1-ის შესაბამისად; ბ) 2.2 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ; ბ) რეზიუმეები ე.წ CV ფორმა 2.4.1 პუნქტთან დაკავშირებული მოთხოვნების შესაბამისად; - ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე; - დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია; - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. - თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულება შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც. - გასაწევი მომსახურების საერთო და ერთეულის ფასების წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. შენიშვნა 1: „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. შენიშვნა 2: 1.ვერბალური კომუნიკაციის ნაწილში აუცილებელია წინასწარ შეთანხმებული ფორმულირების შესაბამისად სააგენტოს/ტექნოპარკის მოხსენიება; 2. ვიზუალურ კომუნიკაციაში აუცილებელია სააგენტოს/ტექნოპარკის ლოგოს დატანა, ვიზუალიზაცია კომუნიკაციაში, როგორც დიზაინში, ასევე მონიშვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
• იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან მოითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტი ვალდებული იქნება წარმოადგინოს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული ექსპერტის შესაბამისი დასკვნა, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნა (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღისა, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. • ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით. ამასთან, ფასწარმოქნის ადეკვატურობის დასაბუთების (ექსპერტიზის დასკვნის) წარმოუდგენლობა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი. - გადახდის ფორმა იქნება უნაღდო, გადარიცხვა მოხდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე. - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი უნდა შეიცავდეს როგორც მომსახურების ღირებულების, ისე აღნიშნული მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯსა და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ გადასახადებს; - ანგარიშსწორება მოხდება ფაქტიურად გაწეული მომსახაურების შესახებ გაფორმებული მიღება–ჩაბარების აქტისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის (არსებობის შემთხვევაში) წარმოდგენის შემდეგ; - ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვის მომენტისათვის ხელშეკრულების საერთო ღირებულებიდან გამოუმუშავებელი თანხა რჩება"შემსყიდველთან" და იგი არ წარმოშობს მხარეებს შორის რაიმე დამატებით ვალდებულებებს.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
- ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებლის მირ საგადასახადო დოკუმენტის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და მიღება-ჩაბარების აქტზე ორმხრივი ხელმოწერიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) საბანკო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარი აბაშიძე, 577779050, mabashidze@gita.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 2. სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). 3 პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და მის საფუძველზე გამოცემული ნორმატიული აქტ(ებ)ის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისად. 4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 5. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების დადებისას რომელიმე პირობაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მისი ქმედება განიხილება როგორც უარი ხელშეკრულების დადებაზე. 6. შესყიდვის ღირებულება უნდა შეიცავდეს მიმწოდებლის ყველა ხარჯს დაკავშირებულ მომსახურების გაწევასთან და საქართცელოს კანონდმებლობით ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. 7. ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის ველებში მოცემული პირობების შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნა შესაძლებელია სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით ან/და სატენდერო კომისიის აპარატის იმ წევრისგან, რომლის საკონტაქტო ინფორმაციაც მითითებულია სატენდერო დოკუმენტაციის 9.1 პუნქტის ველში; 8. შემსყიდველ ორგანიზაციასა და პრეტენდენტს შორის ნებისმიერი მიმოწერა მიმდინარეობს სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით და სისტემის გამოყენების გარეშე მიმოწერა სავალდებულო არ არის. შეტყობინება ოფიციალურად მიღებულად ჩაითვლება მისი სისტემაში ატვირთვის მომენტიდან; 9. ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის პირობების ველებსა და ატვირთულ დოკუმენტებს შორის წინააღმდეგობის არსებობის შემთხვევაში უპირატესობა ენიჭება სატენდერო დოკუმენტაციის ველებს; 10. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250018391 15.10.2025 contract signed same category · 70% title match · same buyer · similar size

STEAM კვირეული ახმეტის ტექნოპარკში - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ინნოვეითიქს 5 bidders 28,000 ₾
NAT250018389 15.10.2025 contract signed same category · 61% title match · same buyer · similar size

ტექნოლოგიური კვირეულის (ელექტრონიკის კვირეული 2.0) ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება …

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 5 bidders 31,800 ₾
NAT260008191 22.04.2026 contract signed same category · 52% title match · same buyer · similar size

ტექნოლოგიური კვირეულის ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა (სენაკი…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს მასტერ დიჯითალი 6 bidders 31,400 ₾
NAT260012678 19.06.2026 contract signed same category · 46% title match · same buyer · similar size

ტექნოლოგიური კვირეული Mountain Engineering Lab ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შეს…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 4 bidders 36,500 ₾
NAT250004490 05.03.2025 contract signed same category · 62% title match · same buyer

„ტექნოლოგიური კვირეულები რეგიონების ტექნოპარკებში“ - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს თბილისის საკომუნიკაცი… 2 bidders 95,700 ₾
NAT250019605 05.11.2025 contract signed same category · 44% title match · same buyer · similar size

ზუგდიდის ტექნოპარკში პროექტი „SparksLab“- ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 5 bidders 36,600 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 10×
შპს სინტაქსი
შპს კავკასიის მეწარმეობის ცენტრი
შპს ედისონ სთორი
შპს აკერ თბილისი