ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260008191
NAT260008191 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ტექნოლოგიური კვირეულის ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა (სენაკის ტექნოპარკი)

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 23% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 0.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N132 running 125 days remaining Contract PDF ↗
24,450 ₾ contract amount 24,450 ₾ (100%) actually paid 25.05.2026 – 31.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
24,450.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 14.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008191
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება31`400.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობატექნიკური დავალების შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.04.2026 17:15
წინადადებების მიღება იწყება02.05.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება04.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი628.00 GEL
გარანტიის ოდენობა314 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაივნისი-ივლისი
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260008191_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 11.05.2026 17:26
NAT260008191_საექსპერტო დასკვნა_NAT260008191-signed.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 13.05.2026 23:43
NAT260008191_სერტიფიკატები.pdf.pdf სანდრო კანდელაკი 13.05.2026 23:43
NAT260008191_3 ოქმი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 18.05.2026 16:59

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს მასტერ დიჯითალი 24,450 24,450 won
NAT260008191_3. სტარტაპის წარმომადგენელი (დამფუძნებელი ან_და თანადამფუძნებელი) ფინანსური ტექნოლოგიების სფეროდან.docx-signed.pdf.pdf · NAT260008191_პროექტის კოორდინატორი (აქტივობის მმართველი) NAT260008191 - სენაკი.docx (1)-signed.pdf.pdf · NAT260008191_ტრენერი_მენტორი AI_ML ტექნოლოგიების მიმართულებით_ NAT260008191- სენაკი.docx-signed.pdf.pdf · NAT260008191_მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით NAT260008191 - სენაკი.docx-signed.pdf.pdf · NAT260008191_ფასების ცხრილი (დანართი N2) - signed.pdf.pdf
ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 24,800 24,800
NAT260008191_ფასების ცხრილი _ სენაკის ფინტექი-signed.pdf.pdf · NAT260008191_თორნიკე ბოლოკაძე AI სენაკი _ ფინტექი.docx-signed.pdf.pdf · NAT260008191_იაკობ სამუკაშვილი _ კასპი _ ფინტექი.docx-signed.pdf.pdf · NAT260008191_ნიკოლოზ გოგოჭური _ სენაკი_ ფინტექი.docx-signed.pdf.pdf
შპს თბილისის საკომუნიკაციო სკოლა 26,900 26,900
NAT260008191_ფასების ცხრილი (დანართი 2).pdf.pdf
კამერტონი 28,260 28,260
NAT260008191_ფასების ცხრილი (დანართი N2)-signed.pdf.pdf
ინოვაციური განათლების ფონდი 29,500 29,500
NAT260008191_ფასების ცხრილი (დანართი N2)-11-signed.pdf.pdf · NAT260008191_სატენდერო_რეზიუმეს_ფორმა_ კოორდინატორი მერაბ ლაბაძე-signed.pdf.pdf · NAT260008191_ინოვაციური მეწარმეობის მენტორი შალვა ოთანაძე რეზიუმე-signed.pdf.pdf
შპს პაივოტ ჰაბი 30,000 30,000
NAT260008191_ფასების ცხრილი - Fintech Week-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 22.04.2026 17:15 Announced
  • 02.05.2026 00:05 Bidding opens
  • 03.05.2026 22:59 First bid placed (6 bidders in total)
  • 04.05.2026 11:35 Last bid activity
  • 04.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 11.05.2026 17:26 Buyer published: NAT260008191_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 13.05.2026 23:43 Buyer published: NAT260008191_საექსპერტო დასკვნა_NAT260008191-signed.pdf
  • 13.05.2026 23:43 Buyer published: NAT260008191_სერტიფიკატები.pdf
  • 18.05.2026 16:59 Buyer published: NAT260008191_3 ოქმი.pdf
  • 22.05.2026 00:00 Contract signed: N132 — 24,450 ₾
  • 23.08.2026 22:01 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ტექნოლოგიური კვირეულის ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა (სენაკის ტექნოპარკი)
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მიბმული ფაილების სახის იხილეთ „ტექნიკური დავალება“ და „კვება/ბრენდირება/ვიდეოგადაღება“ , შესახებ დანართები.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევის პერიოდია: ეტაპობრივად, 2026 წლის ივნისი-ივლისის პერიოდი შ ე ნ ი შ ვ ნ ა: დამატებთი ინფორმაცია რეკომენდებული თარიღების შესახებ ღონისძიების განხორციელებამდე დაზუსტდება შემსყიდველთან (შესაძლოა მომსახურების პერიოდმა გადაიწიოს, ტენდერის მიმდინარეობიდან გამომდინარე, მაგრამ არაუგვიანეს 2026 წლის 22 დეკემბრისა).
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ქ. სენაკი, წერეთლის N 8 სენაკის ტექნოპარკი
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
პროექტში ჩართული პერსონალის საკვალიფიკაციო მოთხოვნები: 1. პროექტის კოორდინატორი (აქტივობის მმართველი): 1.1 პროექტების მართვის / კოორდინირების არანაკლებ 3 - წლიანი გამოცდილება; 1.2 ბოლო 5 წლის განმავლობაში არანაკლებ 3 შესაბამისი თემატიკის, ინოვაციების, ტექნოლოგიების ან/და STEM მიმართულებით არანაკლებ 3 - 30 ბენეფიციარის მომცველი პროექტის/ღონისძიების, მათ შორის კვირეულის/ინოვაციურ მეწარმეობასთან დაკავშირებულ ახალგაზრდული ბანაკის/ჰაკათონის/სტარტაპ ინკუბატორის/პრე-აქსელერატორის ორგანიზებისა და მართვის გამოცდილება. 2. ტრენერი/მენტორი AI/ML ტექნოლოგიების მიმართულებით: 2.1 ხელოვნური ინტელექტის, მანქანური სწავლების, მონაცემთა ანალიზის მიმართულებით მუშაობის არანაკლებ 2-წლიანი გამოცდილება; 2.2 მონაცემთა მეცნიერების მიმართულებით სწავლების/ტრენერობის არანაკლებ 1-წლიანი გამოცდილება 3. სტარტაპის წარმომადგენელი (დამფუძნებელი ან/და თანადამფუძნებელი) ფინანსური ტექნოლოგიების სფეროდან: 3.1 სტარტაპი ფინანსური ტექნოლოგიების მიმართულებით, რომელსაც ბოლო 10 წლის განმავლობაში აღებული აქვს მინიმუმ 70 000 ლარის ოდენობის გრანტი,ინვესტიცია ან სტარტაპს ჰყავდეს მინიმუმ ერთი გლობალური პარტნიორი კომპანია(რის დამადასტურებლად პრეტედენტმა უნდა წარმოადგინოს გრანტის გამცემ ორგანოსთან გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და შესაბამისი ცნობა/წერილი). 4. ტრენერი/მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით: 4.1 ინოვაციური მეწარმეობის ან/და სტარტაპ ბიზნესის/პროდუქტის განვითარების მიმართულებით არანაკლებ 3 პროექტში მენტორობის გამოცდილება 4.2 ბოლო 10 წლის განმავლობაში მაღალი რგოლის მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის მინიმუმ 2-წლიანი გამოცდილება ინოვაციურ/ტექნოლოგიურ სტარტაპში, რომელსაც აღებული აქვს მინიმუმ 70 000 ლარის ოდენობის გრანტი ან ინვესტიცია (რის დამადასტურებლად პრეტედენტმა უნდა წარმოადგინოს გრანტის გამცემ ორგანოსთან გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და შესაბამისი ცნობა/წერილი). შენიშვნა: პროექტის მენეჯერი და პროექტის კოორდინატორი ვერ გაუძღვება სატრენინგო და მენტორინგ სესიებს. პროექტის მართვის სამუშაოებში ჩართული პირები ვერ ჩაერთვებიან სწავლების კომპონენტში. საკვალიფიკაციო მოთხოვნების დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული ტრენერების/მენტორების რეზიუმე - ე. წ. СV, ტენდერზე თანდართული ფორმის შესაბამისად, სადაც სრულყოფილად იქნება მოცემული ინფორმაცია მათ გამოცდილებაზე. პრეტენდენტის მიერ არ არის სავალდებულო CV-ის ფორმაში მოცემული ყველა ველის შევსება, იმ შემთხვევაში თუ მის მიერ CV-ში მითითებული ინფორმაციით დასტურდება შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ საკვალიფიკაციო მოთხოვნებთან. შემსყიდველი იტოვებს უფლებას რეზიუმეში წარმოდგენილი ინფორმაციისა და გამოცდილების დადასტურების მიზნით მოითხოვოს დამატებითი დოკუმენტაცია. შ ე ნ ი შ ვ ნ ა 1: ზემოთჩამოთვლილი მოთხოვნების დასადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული ტრენერების/მენტორების რეზიუმე - ე. წ. СV, ტენდერზე თანდართული ფორმის შესაბამისად, სადაც სრულყოფილად იქნება მოცემული ინფორმაცია მათ გამოცდილებაზე. პრეტენდენტის მიერ არ არის სავალდებულო CV-ის ფორმაში მოცემული ყველა ველის შევსება, იმ შემთხვევაში თუ მის მიერ CV-ში მითითებული ინფორმაციით დასტურდება შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ საკვალიფიკაციო მოთხოვნებთან. შემსყიდველი იტოვებს უფლებას რეზიუმეში წარმოდგენილი ინფორმაციისა და გამოცდილების დადასტურების მიზნით მოითხოვოს დამატებითი დოკუმენტაცია. დ ა მ ა ტ ე ბ ი თ ი მოთხოვნები რეზიუმეში მოცემული გამოცდილების დასადასტურებლად: - რეზიუმეს ფორმაში პოზიციასთან ერთად მითითებულ უნდა იქნას იმ ტენდერის ნომერი რომელშიც შემოთავაზებულია ესა თუ ის კანდიდატი; - რეზიუმე დათარიღებული უნდა იყოს მინიმუმ ტენდერის გამოცხადების შემდგომი თარიღით, მას ხელს უნდა აწერდეს წარდგენილი კანდიდატი და უნდა ქონდეს წარმდგენი ორგანიზაციის კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით; - თუ ერთი კანდიდატი წარდგენილია რამდენიმე პოზიციაზე ან რამდენიმე რეგიონში ერთდროულად (თუ ამის შესახებ დაშვება არსებობს ტენდერში), ატვრითულ უნდა იქნას ცალ-ცალკე რეზიუმეები, შესაბამისი კვალიფიკაციის და გამოცდილების მითითებით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტორნული სისტემის მეშვეობით უნდა წარმოადგინოს: ა) ფასების ცხრილი დანართის N1-ის შესაბამისად; ბ) რეზიუმეები ე.წ CV ფორმა 2.4.1 პუნქტთან დაკავშირებული მოთხოვნების შესაბამისად; - ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე; - დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია; - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. - თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულება შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც. - გასაწევი მომსახურების საერთო და ერთეულის ფასების წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. შენიშვნა 1: „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
• იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან მოითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტი ვალდებული იქნება წარმოადგინოს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული ექსპერტის შესაბამისი დასკვნა, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნა (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. • ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით. ამასთან, ფასწარმოქნის ადეკვატურობის დასაბუთების (ექსპერტიზის დასკვნის) წარმოუდგენლობა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი. - გადახდის ფორმა იქნება უნაღდო, გადარიცხვა მოხდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე. - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი უნდა შეიცავდეს როგორც მომსახურების ღირებულების, ისე აღნიშნული მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯსა და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ გადასახადებს; - ანგარიშსწორება მოხდება ფაქტიურად გაწეული მომსახაურების შესახებ გაფორმებული მიღება–ჩაბარების აქტისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის (არსებობის შემთხვევაში) წარმოდგენის შემდეგ; - ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვის მომენტისათვის ხელშეკრულების საერთო ღირებულებიდან გამოუმუშავებელი თანხა რჩება"შემსყიდველთან" და იგი არ წარმოშობს მხარეებს შორის რაიმე დამატებით ვალდებულებებს.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
- ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებლის მირ საგადასახადო დოკუმენტის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და მიღება-ჩაბარების აქტზე ორმხრივი ხელმოწერიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) საბანკო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანნა მამაგეიშვილი, 591101402, amamageishvili@gita.gov.ge ან/და Gita@procurement.gov.ge; ტექნიკური საკითხებთან დაკავშირებით: თამარ მალანია 598 28 95 95
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 2. სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). 3 პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და მის საფუძველზე გამოცემული ნორმატიული აქტ(ებ)ის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისად. 4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 5. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების დადებისას რომელიმე პირობაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მისი ქმედება განიხილება როგორც უარი ხელშეკრულების დადებაზე. 6. შესყიდვის ღირებულება უნდა შეიცავდეს მიმწოდებლის ყველა ხარჯს დაკავშირებულ მომსახურების გაწევასთან და საქართცელოს კანონდმებლობით ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. 7. ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის ველებში მოცემული პირობების შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნა შესაძლებელია სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით ან/და სატენდერო კომისიის აპარატის იმ წევრისგან, რომლის საკონტაქტო ინფორმაციაც მითითებულია სატენდერო დოკუმენტაციის 9.1 პუნქტის ველში; 8. შემსყიდველ ორგანიზაციასა და პრეტენდენტს შორის ნებისმიერი მიმოწერა მიმდინარეობს სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით და სისტემის გამოყენების გარეშე მიმოწერა სავალდებულო არ არის. შეტყობინება ოფიციალურად მიღებულად ჩაითვლება მისი სისტემაში ატვირთვის მომენტიდან; 9. ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის პირობების ველებსა და ატვირთულ დოკუმენტებს შორის წინააღმდეგობის არსებობის შემთხვევაში უპირატესობა ენიჭება სატენდერო დოკუმენტაციის ველებს; 10. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250018389 15.10.2025 contract signed same category · 62% title match · same buyer · similar size

ტექნოლოგიური კვირეულის (ელექტრონიკის კვირეული 2.0) ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება …

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 5 bidders 31,800 ₾
NAT260012678 19.06.2026 contract signed same category · 57% title match · same buyer · similar size

ტექნოლოგიური კვირეული Mountain Engineering Lab ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შეს…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 4 bidders 36,500 ₾
NAT250005711 20.03.2025 contract signed same category · 52% title match · same buyer · similar size

„STEAM GIRLS- ტექნოლოგიური კვირეული კასპის ტექნოპარკში“ - ღონისძიების ორგანიზების მომსა…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ქლევერტონ ქემფს 3 bidders 36,000 ₾
NAT250018849 23.10.2025 contract signed same category · 54% title match · same buyer · similar size

სენაკის ტექნოპარკში ღონისძიების „CyberInnovation“ ორგანიზების მომსახურების შესყიდვა

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს კავკასიის მეწარმეობის… 1 bidder 19,500 ₾
NAT260016906 12.08.2026 announced same category · 72% title match · same buyer

„ტექნოლოგიური კვირეული “ - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შესყიდვა

NAT250018391 15.10.2025 contract signed same category · 47% title match · same buyer · similar size

STEAM კვირეული ახმეტის ტექნოპარკში - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურება

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ინნოვეითიქს 5 bidders 28,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 10×
შპს სინტაქსი
შპს კავკასიის მეწარმეობის ცენტრი
შპს ედისონ სთორი
შპს აკერ თბილისი