ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250006086
NAT250006086 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ჰიდრავლიკური ზეთებისა და საცხებ-საპოხი მასალების შესყიდვა

შპს "სანდასუფთავება" 91 tenders 1.7 avg bidders 15 failed 326 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Incumbent შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 09200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N25-134 fulfilled Contract PDF ↗
23,300 ₾ contract amount 23,300 ₾ (100%) actually paid 25.04.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
23,300.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 06.05.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250006086
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს "სანდასუფთავება"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია09200000-ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება37`240.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი25.03.2025 16:34
წინადადებების მიღება იწყება31.03.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება02.04.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი372.00 GEL
გარანტიის ოდენობა372 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250006086_ოქმი N2.pdf.pdf სალომე წულუკიძე 10.04.2025 15:06
NAT250006086_სერტიფიკატები.pdf.pdf ქრისტინა მატუა 14.04.2025 09:35
NAT250006086_ოქმი N3-SIGNED.pdf.pdf ნათია ვარშანიძე 16.04.2025 14:25

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი 23,300 23,300 won
NAT250006086_ფასების ცხრილი ზეთები-signed.pdf.pdf · NAT250006086_ხარისხის პასპორტები.pdf.pdf
ვისოლ ავტო ექსპრესი 24,835 24,835
NAT250006086_სანდასუფთავება NAT250006086.....pdf.pdf
შპს იმო მოტორს 27,645 27,645
NAT250006086_ATF DEXON III.pdf.pdf · NAT250006086_DOT 4.pdf.pdf · NAT250006086_GEAR OIL 80W90.pdf.pdf · NAT250006086_GRESS.pdf.pdf · NAT250006086_HIDROLIC OIL 46.pdf.pdf · NAT250006086_HIDROLIC OIL 68.pdf.pdf · NAT250006086_ფასების ცხრილი ზეთები (1)-signed.pdf.pdf
თეგეტა მოტორსი 29,820 29,820
NAT250006086_ფასების ცხრილი ზეთები+.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 25.03.2025 16:34 Announced
  • 31.03.2025 00:08 Bidding opens
  • 01.04.2025 14:58 First bid placed (4 bidders in total)
  • 02.04.2025 11:19 Last bid activity
  • 02.04.2025 12:00 Bidding closes
  • 10.04.2025 15:06 Buyer published: NAT250006086_ოქმი N2.pdf
  • 14.04.2025 09:35 Buyer published: NAT250006086_სერტიფიკატები.pdf
  • 14.04.2025 09:35 Buyer published: NAT250006086_საექსპერტო დასკვნა_NAT250006086-signed.pdf
  • 16.04.2025 14:25 Buyer published: NAT250006086_ოქმი N3-SIGNED.pdf
  • 25.04.2025 00:00 Contract signed: N25-134 — 23,300 ₾
  • 27.08.2026 04:34 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ჰიდრავლიკური ზეთებისა და საცხებ-საპოხი მასალების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. ჰიდრავლიკის ზეთი კლასი HLP 68, სტანდარტი ISO ქარხნული წესით დალუქულ ჭურჭლებში დაფასოებული რაოდენობა - 3000 ლიტრი. 2. ჰიდრავლიკის ზეთი კლასი HLP 46, სტანდარტი ISO ქარხნული წესით დალუქულ ჭურჭლებში დაფასოებული რაოდენობა - 1000 ლიტრი . 3.ტრანსმისიის ზეთი SEA 80W90 რაოდენობა – 200 ლიტრი. 4. ტრანსმისიის ზეთი ATF-III ქარხნული წესით დალუქულ ჭურჭლებში დაფასოებული (არაუმეტეს 1 ლ.) რაოდენობა – 100 ლიტრი. 5.სამუხრუჭე სითხე DOT 4 ქარხნული წესით დალუქულ ჭურჭლებში დაფასოებული (არაუმეტეს 0.5ლ.) რაოდენობა – 50 ლიტრი. 6.სოლიდოლი (ტავოტი) - ღია ფერის ქარხნული წესით დალუქულ ჭურჭლებში დაფასოებული რაოდენობა - 100 კგ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
15 კალენდარული დღე ხელშეკრულების გაფორმებიდან
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. ბათუმი, ადლიის ქუჩა #167
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
საქონლის სრული დასახელება, მწარმოებელი და წარმოშობის ქვეყანა
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
პრეტენდენტმა თითოეული პოზიციისთვის უნდა წარმოადგინოს სერთიფიკატი რომლითაც დადასტურტება მისი შესაბამისობა მოთხოვნილ საქონელთან. შენიშვნა - პრეტენდენტი ვერ გაივლის შერჩევას თუ მის მიერ შემოთავაზებული საქონელი სრულად ვერ დააკმაყოფილებს მოთხოვნილი საქონლის სტანდარტს
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში თუ უმცირესი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20% ან მეტით ნაკლები იქნება სატენდერო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რაც დადასტურებული უნდა იყოს ავტორიზებული საექსპერტო დაწესებულების საექსპერტო დასკვნით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
უნაღდო ანგარიშსწორება
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
სალომე წულუკიძე, 598101503, sandastender@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260000430 15.01.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ჰიდრავლიკური ზეთებისა და საცხებ-საპოხი მასალების შესყიდვა

შპს "სანდასუფთავება" 09200000ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები → შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინ… 3 bidders 21,040 ₾
SPA250001160 19.11.2025 contract signed same category · 57% title match · similar size

საცხებ -საპოხი მასალების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 09200000ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები → შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინ… 1 bidder 22,415 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბათმოტორსი
ჯი-თი გრუპ
შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი
შპს Made To Make
შპს სოლიდ