ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250006854
NAT250006854 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მაგნიტური გამშვი

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 32% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 1.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 31200000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N05.25-169 fulfilled Contract PDF ↗
2,500 ₾ contract amount 2,500 ₾ (100%) actually paid 20.05.2025 – 31.08.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,500.16 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 06.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250006854
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია31200000-ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება2`119.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაგანსაზღვრულია სატენდერო დოკუმენტაციით
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი04.04.2025 12:47
წინადადებების მიღება იწყება13.04.2025 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება16.04.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი10.00 GEL
გარანტიის ოდენობა21 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაწარმოდგენილია სატენდერო დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (7)

NAT250006854_ინტერესთა კონფლიქტი (1).pdf.pdf გიორგი გოგინაშვილი 25.04.2025 14:14
NAT250006854_ოქმი 2.pdf.pdf გიორგი გოგინაშვილი 25.04.2025 14:15
NAT250006854_ინტერესთა კონფლიქტი (2) (18).pdf.pdf გიორგი გოგინაშვილი 02.05.2025 12:05
NAT250006854_ოქმი 3.pdf.pdf გიორგი გოგინაშვილი 02.05.2025 12:05
NAT250006854_ფასთა ცხრილი.xlsx.xlsx დავით კახიანი 06.05.2025 17:15
NAT250006854_ფასთა ცხრილი.pdf.pdf დავით კახიანი 06.05.2025 17:15
NAT250006854_ოქმი 4.pdf.pdf გიორგი გოგინაშვილი 14.05.2025 16:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე ანა სანიკიძე 1,760 1,760
NAT250006854_ფასების ცხრილი 6854-signed.pdf.pdf · NAT250006854_საგარანტიო ვადა 6854-signed.pdf.pdf
მონტაჟ ჯორჯია 2,119 2,119 won
NAT250006854_2025.04.16-ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250006854_2025.04.16-ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 04.04.2025 12:47 Announced
  • 13.04.2025 00:02 Bidding opens
  • 15.04.2025 23:43 First bid placed (2 bidders in total)
  • 16.04.2025 11:17 Last bid activity
  • 16.04.2025 12:00 Bidding closes
  • 25.04.2025 14:14 Buyer published: NAT250006854_ინტერესთა კონფლიქტი (1).pdf
  • 25.04.2025 14:15 Buyer published: NAT250006854_ოქმი 2.pdf
  • 02.05.2025 12:05 Buyer published: NAT250006854_ოქმი 3.pdf
  • 02.05.2025 12:05 Buyer published: NAT250006854_ინტერესთა კონფლიქტი (2) (18).pdf
  • 06.05.2025 17:15 Buyer published: NAT250006854_ფასთა ცხრილი.xlsx
  • 06.05.2025 17:15 Buyer published: NAT250006854_ფასთა ცხრილი.pdf
  • 14.05.2025 16:51 Buyer published: NAT250006854_ოქმი 4.pdf
  • 20.05.2025 00:00 Contract signed: N05.25-169 — 2,500 ₾
  • 27.08.2026 04:57 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მაგნიტური გამშვი
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
საქონლის დასახელება და ტექნიკური პარამეტრები: მაგნიტური გამშვი - 40 ცალი - დამონტაჟების მეთოდი ....... DIN სალტე - ნომინალური დენი კონტაქტებზე ........ 14-18 ამპერი - ძაბვის ტიპი ........ ცვლადი - ძაბვა კოჭაზე ....... ~ 220 ვოლტი - შესრულება ......... არარევერსული - კონტაქტები .......... ძალოვანი კონტაქტები -3 წყვილი (სამფაზა ძრავის კვებისათვის) ნორმალურად ღია კონტაქტები .......... სასიგნალო წრედების კონტაქტები - ერთი ნორმალურად ღია კონტაქტები. (არა მუშა მდგომარეობაში ყოველთვის ღიაა მისი კონტაქტები) C8მეორე ნორმალურად შეკრული კონტაქტები. (არა მუშა მდგომარეობაში ყოველთვის შეკრულია მისი კონტაქტები) - მუშა ძაბვა ........... 400 ვოლტი /კონტაქტებზე/ - მოსაწოდებელი საქონელი უნდა იყოს ქარხნული წარმოების, უნდა იყოს ექსპლუატაციაში არ მყოფი, არ უნდა იყოს აღდგენილი და მეორადი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადაა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღე საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს სამუშაო საათებში (ორშაბათიდან პარასკევის ჩათვლით, 09:00 - 18:00 სთ., ოფიციალური უქმე დღეების გარდა)
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ.თბილისი, ქინძმარაულის N29, სს"სსე"-ს სასაწყობე მეურნეობის ცენტრალური საწყობი
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებით უნდა წარმოადგინოს (ატვირთოს) ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის კონკრეტული საგარანტიო ვადის შესახებ. ფასთა ცხრილში წარმოდგენილი საქონლის საგარანტიო ვადა: 2 (ორი) წელი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან. შენიშვნა: პრეტენდენტს შეუძლია შემოთავაზებული საქონლის საგარანტიო ვადის შემოთავაზება, რომელიც არ უნდა იყოს 2 (ორი) წელზე ნაკლები მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებით უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელი კომპანიის და მოდელის შესახებ. * აღნიშნული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებით უნდა უზრუნველყოს შემდეგი დოკუმენტაცია/ინფორმაციის წარმოდგენა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, კერძოდ: 1) "პრეტენდენტმა" სატენდერო წინადადებით უნდა წაროადგინოს (ატვირთოს) სატენდერო დოკუმენტაციის კითხვარის 1.3 ველში მოცემული შევსებული ფასების ცხრილი. თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნ(ებ)ის შესაბამისად, არ იქნება წარმოდგენილი ,,ფასების-ცხრილი" ან ,,ფასების ცხრილი" განუფასებლად იქნება წარმოდგენილი პრეტნდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. 2) პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებით ფასების ცხრილის შესაბამის გრაფებში უნდა მიუთითოს შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური პარამეტრები.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ ვადაში. დასაბუთება შესაძლებელია განხორციელდეს: „სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ დასკვნით ან კანონმდებლობის შესაბამისად აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ სათანადოდ სერტიფიცირებული პირის შესაბამისი დასკვნით (ასეთ შემთხვევაში, დასკვნას თან უნდა დაერთოს შესაბამისი სერტიფიკატის ასლი) ან აუდიტორული დასკვნით. დასკვნაში საბოლოო შეფასება უნდა იყოს ერთმნიშვნელოვნად დადებითი ან უარყოფითი. ან შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით ან/და ანგარიშფაქტურით ან/და ინვოისით ან/და სასაქონლო ზედნადებით ან/და საბაჟო დეკლარაციით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ საბოლოო ფასად ტენდერით გათვალისწინებული საქონლის (წარმოდგენილ დოკუმენტით შესაძლებელი უნდა იყოს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის იდენტიფიცირება საქონლის მწარმოებელი კომპანიით და ტექ.მახასიათებლებით) სრულად მოწოდების შესაძლებლობას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით. განსხვავებული პირობა: იმ შემთხვევაში, თუ ელექტრონულ ტენდერში მონაწილეობს ქარხანა-მწარმოებელი, რომელიც შემსყიდველს სთავაზობს უშუალოდ მის მიერ წარმოებულ/დამზადებულ შესყიდვის ობიექტს, იგი თავისუფლდება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებისაგან, ვინაიდან, ბაზრის მოცემული სეგმენტი ხასიათდება მაღალი დონის კონკურენციით, ხოლო ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასადასტურებლად წარმოსადგენი ინფორმაცია/დოკუმენტი შესაძლოა შეიცავდეს კომერციულ საიდუმლოებას, რაც ზიანს მიაყენებს ქარხანა/მწარმოებლის ინტერესებს. პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტის წარმოუდგენლობა ან/და ისეთი დოკუმენტის წარმოდგენა, რომლითაც ვერ დადასტურდება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის "დ" ქვეპუნქტის შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
7.1.1 წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები
წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები: • იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებლის მიერ მოთხოვნილი იქნა საავანსო გადახდა, შემსყიდველი მიმწოდებელს უხდის საავანსო თანხას (სახელშეკრულებო ღირებულების არაუმეტეს 30%-სა) მიმწოდებლის მხრიდან შესაბამისი ოდენობის უპირობო და გამოუთხოვადი სავანსო-საბანკო გარანტიის შემსყიდველ ორგანიზაციაში მატერიალური სახით წარმოდგენის შემთხვევაში, საავანსო-საბანკო გარანტიის წარმოდგენიდან 5 (ხუთი) სამუშაო დღის განმავლობაში; • მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი უპირობო და გამოუთხოვადი საავანსო-საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულების მოქმედების ვადას; • იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებელი არის დღგ-ს გადამხდელი, საავანსო-საბანკო გარანტიის შესაბამისი ანგარიშფაქტურა წარმოდგენილი უნდა იყოს ავანსის გადახდიდან 2 (ორი) სამუშაო დღეში; • არარეზიდენტი მიმწოდებლის მიერ საავანსო-საბანკო გარანტიის ინვოისი წარმოდგენილი უნდა იყოს საავანსო-საბანკო გარანტიის წარმოდგენიდან 2 (ორი) სამუშაო დღეში; • ავანსად გაცემული თანხა ჩაითვლება საბოლოო ანგარიშსწორებისას; • უპირობო და გამოუთხოვადი საავანსო-საბანკო გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს ქართულ ენაზე. უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მას უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე" (დამოწმებული ნოტარიულად ან აპოსტილით). • რეზიდენტი მიმწოდებლის მიერ უპირობო და გამოუთხოვადი საავანსო-საბანკო გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს, საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან გაცემული შემდეგი ფორმის დაცვით: დაბეჭდილი გარანტიის გამცემი დაწესებულების ტიტულიან ფურცელზე (ბლანკი), ხელმოწერილი და/ან ბეჭედდასმული; • არარეზიდენტი მიმწოდებლის მიერ უპირობო გამოუთხოვადი საავანსო-საბანკო გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან საავანსო-საბანკო გარანტიის უცხოური ბანკიდან წარმოდგენის შემთხვევაში, მიმწოდებელმა მასთან ერთად უნდა წარმოადგინოს ზემოაღნიშნული საავანსო-საბანკო გარანტიის საფუძველზე, საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულების გაცემული უპირობო გამოუთხოვადი „კონტრ გარანტია" შემდეგი ფორმის დაცვით: „კონტრ გარანტიის" გამცემი დაწესებულების ტიტულიან ფურცელზე (ბლანკი), ხელმოწერილი ან/და ბეჭედდასმული.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება სრულად მიწოდებულ საქონელზე ან/და საქონლის მიწოდების დასრულებისას ფაქტობრივად მიწოდებულ საქონელზე , საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და ანაზღაურებისათვის სათანადო დოკუმენტაციის (თუ მიმწოდებელი არის დღგ–ს გადამხდელი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის გამოწერის)საფუძველზე, უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება სრულად მიწოდებულ საქონელზე ან/და საქონლის მიწოდების დასრულებისას ფაქტობრივად მიწოდებულ საქონელზე , საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და ანაზღაურებისათვის სათანადო დოკუმენტაციის (თუ მიმწოდებელი არის დღგ–ს გადამხდელი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის გამოწერის) წარმოდგენის შემდეგ არაუგვიანეს 8 (რვა) სამუშაო დღის განმავლობაში;
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი გოგინაშვილი, 577240424, giorgi.goginashvili@gse.com.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ მიიღება; 2. სატენდერო წინადადების წარდგენით, პრეტენდენტი ავტომატურად გამოხატავს თანხმობას სატენდერო დოკუმენტაციის პირობებით განსაზღვრულ მოთხოვნებზე; 3.სატენდერო კომისია უფლებამოსილია განიხილოს პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი შესყიდვის ობიექტის ცალკეული გაუმჯობესებული კომპონენტები/მახასიათებლები (ასეთის არსებობის შემთხვევაში), რომელიც არსებითად არ ცვლის შესყიდვის ობიექტის შინაარსს, და ობიექტურ კრიტერიუმებზე დაყრდნობით, მიიღოს გადაწყვეტილება მათი სატენდერო პირობებთან შესაბამისობის და დასაშვებობის შესახებ. 4.სატენდერო კომისია უფლებამოსილია განიხილოს პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ (ატვირთულ) სატენდერო წინადადებაში ან/და დაზუსტებულ სატენდერო წინადადებაში რედაქციული (გრამატიკული) ხასიათის ცდომილება/შეუსაბამობა, რომელიც არ ცვლის შესყიდვის ობიექტის შინაარს და სატენდერო წინადადებით დაფიქსირებულ საბოლოო ფასს და მიიღოს გადაწყვეტილება მათი სატენდერო პირობებთან შესაბამისობის და დასაშვებობის შესახებ. 5. სატენდერო წინადადება, ასევე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი მთელი კორესპონდენცია, დოკუმენტაცია ან/და ინფორმაცია, წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. ,,დოკუმენტის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მას უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე" (დამოწმებული ნოტარიულად ან აპოსტილით)... უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 6. თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნ(ებ)ის შესაბამისად, არ იქნება წარმოდგენილი ,,ფასების-ცხრილი" ან ,,ფასების ცხრილი" განუფასებლად იქნება წარმოდგენილი პრეტნდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. 7. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარში; 8. რეზიდენტი პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.), დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით/კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: 1) ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით; 2) გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით; 9. „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტის შესაბამისად, კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის შესრულება ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპის დასმა არ ვრცელდება არარეზიდენტ პირზე, აგრეთვე იმ შემთხვევაზე, როდესაც საქართველოს კანონმდებლობა დოკუმენტზე ხელმოწერის შესრულებას ან/და შტამპის დასმას არ მოითხოვს.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250017197 19.09.2025 contract signed same category · same buyer · similar size

სამფაზა ძრავის კვებისა და დაცვის ავტომატების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა → შპს Innovatech 1 bidder 2,450 ₾
NAT250015801 27.08.2025 terminated same category · same buyer · similar size

სამფაზა ძრავის კვებისა და დაცვის ავტომატების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა 1 bidder 2,614 ₾
NAT260010971 27.05.2026 contract signed same category · same buyer · similar size

არსებული МГ-400/10-У1 ტრანსფორმატორის თავსებადი იზოლატორის შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა → შპს პლაზმა ჯი 1 bidder 1,601 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

მანტა სისტემსი
შპს ჯი-თი ჯგუფი
შპს ედისონ სთორი
შპს ეგო
შპს ემეს ჯორჯია