აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევის მუნიციპალიტეტზე გადმოსაცემი კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში განსახორციელებელი კაპიტალური პროექტი (მეწყერსაწინააღმდეგო ღონისძიება) - სოფელ ახალდაბაში ემზარ და ნოდარ დავითაძეების სახლთან რკ/ბეტონის მონოლითური საყრდენი კედლის მოწყობა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 4.77 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 09.07.2025 |
| 22,166.11 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 09.07.2025 |
| 73.97 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 11.08.2025 |
| 922.26 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 11.08.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250008018 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შუახევის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 27`330.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 25.04.2025 11:26 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 11.05.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 16.05.2025 16:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 273 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ბ.პ. გრუპ | 26,948 | 23,864 | won |
| NAT250008018_ფასების ცხრილი_ახალდაბა.xlsx.xlsx | |||
| შპს სუმბაური | 27,330 | 24,960 | — |
| NAT250008018_ფასების ცხრილი (4).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 25.04.2025 11:26 Announced
- 11.05.2025 00:09 Bidding opens
- 15.05.2025 22:01 First bid placed (2 bidders in total)
- 16.05.2025 11:16 Last bid activity
- 16.05.2025 16:30 Bidding closes
- 22.05.2025 18:25 Buyer published: NAT250008018_8018 - ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
- 22.05.2025 18:25 Buyer published: NAT250008018_8018 - სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
- 26.05.2025 14:29 Buyer published: NAT250008018_დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა_ახალდაბა.xlsx
- 30.05.2025 00:00 Contract signed: N156 — 23,862 ₾
- 27.08.2026 04:49 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გაბ ბილდინგი | 18× |
| მურმან ბეჟანიძე | 18× |
| შპს ზურა-2012 | 16× |
| შპს ნენია 2023 | 15× |
| შპს რ.მ 2025 | 13× |