ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › SPA250000558
SPA250000558 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

სავიზიტო ბარათები

8% outside our line

Can we win this?

8% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N170 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
150 ₾ contract amount 150 ₾ (100%) actually paid 30.06.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
75.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 19.09.2025
12.50 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 23.10.2025
25.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 06.11.2025
37.50 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 13.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250000558
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება1`400.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი27.05.2025 11:52
წინადადებების მიღება იწყება06.06.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება09.06.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი20.00 GEL
გარანტიის ოდენობა14 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (10)

SPA250000558_ოქმი N2 ხელწერილი.pdf.pdf მარიამი ბულაური 16.06.2025 17:20
SPA250000558_გაგზავნილი დასკვნაზე.pdf.pdf მარიამი ბულაური 16.06.2025 17:24
SPA250000558_პასუხი დასკვნის.pdf.pdf მარიამი ბულაური 16.06.2025 17:25
SPA250000558_წერილი.pdf.pdf ნიკოლოზ ფიროსმანიშვილი 18.06.2025 09:50
SPA250000558_მიღება-ჩაბარება შპს ფრანი.PDF.pdf მარიამი ბულაური 18.06.2025 14:09
SPA250000558_ოქმი N3.pdf.pdf სოფიო დვალიშვილი 23.06.2025 18:06
SPA250000558_პატაკი 1.pdf.pdf სოფიო დვალიშვილი 23.06.2025 18:06
SPA250000558_პატაკი 2.pdf.pdf სოფიო დვალიშვილი 23.06.2025 18:06
SPA250000558_წერილი შპს ,,ფრანს''.pdf.pdf სოფიო დვალიშვილი 23.06.2025 18:07

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ფრანი 1,400 1,400 won
SPA250000558_ფასთა ცხრილი (დანართი N1).pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 27.05.2025 11:52 Announced
  • 06.06.2025 00:05 Bidding opens
  • 07.06.2025 13:16 First bid placed (1 bidders in total)
  • 07.06.2025 13:16 Last bid activity
  • 09.06.2025 12:30 Bidding closes
  • 16.06.2025 17:20 Buyer published: SPA250000558_ოქმი N2 ხელწერილი.pdf
  • 16.06.2025 17:24 Buyer published: SPA250000558_გაგზავნილი დასკვნაზე.pdf
  • 16.06.2025 17:25 Buyer published: SPA250000558_პასუხი დასკვნის.pdf
  • 16.06.2025 17:25 Buyer published: SPA250000558_ნიმუშების წარმოდგენის შესახებ.pdf
  • 18.06.2025 09:50 Buyer published: SPA250000558_წერილი.pdf
  • 18.06.2025 14:09 Buyer published: SPA250000558_მიღება-ჩაბარება შპს ფრანი.PDF
  • 23.06.2025 18:06 Buyer published: SPA250000558_ოქმი N3.pdf
  • 23.06.2025 18:06 Buyer published: SPA250000558_პატაკი 1.pdf
  • 23.06.2025 18:06 Buyer published: SPA250000558_პატაკი 2.pdf
  • 23.06.2025 18:07 Buyer published: SPA250000558_წერილი შპს ,,ფრანს''.pdf
  • 30.06.2025 00:00 Contract signed: N170 — 150 ₾
  • 27.08.2026 05:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სავიზიტო ბარათები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. სავიზიტო ბარათი (რელიეფური გერბით) - 1000 ცალი ქაღალდი - 350 გრ ბრისტოლი; სავიზიტო ბარათის ზომა - 9სმX5სმ, გვერდები მომრგვალებული, ცალმხრივი, სამსახურის ლოგო - 4 ფერში ( ფოლგისებური - ვერცხლისფერი, შავი, ოქრო, წითელი - ოთხივე ფერი შეწყობილი ფენებად, კონგრივი) ცხელი ბეჭდვით, რეკვიზიტები ციფრული ბეჭდვა; 2. სავიზიტო ბარათი - 1000 ცალი ქაღალდი - 280 გრ თეთრი ტილო; სავიზიტო ბარათის ზომა - 9სმX5სმ, გვერდები მომრგვალებული, ორმხრივი ციფრული ბეჭდვა; სამსახურის ლოგო - 4 ფერში (ნაცრისფერი, შავი, ოქრო, წითელი) იხ.ფოტო ნიმუში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან 2 (ორი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ.თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ. N72.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
საუკეთესო ფასის მქონე პრეტენდენტმა, შემსყიდველ ორგანიზაციაში უნდა წარმოადგინოს საქონლის ნიმუში (ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციის შემთხევაში, აღნიშნული ვალდებულება ვრცელდება დაბალი ფასის მქონე ყოველ შემდგომ პრეტენდენტზე).
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ელიზბარ მინდელის ქ.N8ბ.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება უნდა მოხდეს პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით ან/და ანგარიშფაქტურით (ინვოისით)/მიღება-ჩაბარებით/გაფორმებული ხელშეკრულებების SPA/NAT/CMR ნომრების მითითებით. ამასთან, ფასწარმონაქმნის ადექვატურობის დასაბუთების წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება შემდეგი პირობებით: ა) ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი; ბ) ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, მიმწოდებლის მიერ მითითებული საბანკო რეკვიზიტების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს მიმწოდებელს მიღებული საქონლის ღირებულება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და თანმდევი დოკუმენტაციის (საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა, სასაქონლო ზედნადების) გამოწერიდან/წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში, ხოლო იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებლის მიმართ გამოყენებული იქნება ხელშეკურლებით განსაზღვრული საჯარიმო სანქციები, მიმწოდებლის მიერ აღნიშნული საჯარიმო თანხის გადახდიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
სოფიო დვალიშვილი, 593640102, sofa24d@yahoo.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260011770 05.06.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

სავიზიტო ბარათები

NAT260012588 18.06.2026 contract signed same category · 100% title match · similar size

სავიზიტო ბარათები

NAT260007587 15.04.2026 contract signed same category · 100% title match · similar size

სავიზიტო ბარათები

NAT260005548 19.03.2026 contract signed same category · 100% title match

სავიზიტო ბარათები

NAT250013451 28.07.2025 contract signed same category · 100% title match

სავიზიტო ბარათები

NAT260003084 18.02.2026 contract signed same category · 100% title match

სავიზიტო ბარათები

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს კომპანია GEOSM
შპს ადელაინი
ფრანი
შპს ბიზნეს ჯგუფი 2023
აქვაგეო