ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250009465
NAT250009465 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ქ. თბილისში, კოსტავას N37ა-ში (საკადასტრო კოდი

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 6% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N25-07-45 running 1190 days remaining 5 amendments Contract PDF ↗
967,376 ₾ contract amount 380,010 ₾ (39%) actually paid 08.07.2025 – 31.12.2028
PaymentSourceYear QuarterPaid on
290,212.91 ₾ advance ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q3 18.07.2025
89,796.73 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 30.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250009465
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ თბილისის განვითარების ფონდი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება997`295.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.05.2025 16:00
წინადადებების მიღება იწყება19.06.2025 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება24.06.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი19`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა9`973 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადადავალების გაცემიდან არაუგვიანეს 80 კალენდარული დღისა.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (25)

NAT250009465_ოქმიN2 - ჭადრაკის მინათება.pdf.pdf ანანო გურჩიანი 24.06.2025 17:29
NAT250009465_მ.ჩ signed 2. გამყოფი კედელი.pdf.pdf ალექსი ხაჩიძე 25.06.2025 21:43
NAT250009465_მ.ჩ signed 3. ზესტაფონის 27.pdf.pdf ალექსი ხაჩიძე 25.06.2025 21:43
NAT250009465_მ.ჩ signed 4. ზესტაფონის 57.pdf.pdf ალექსი ხაჩიძე 25.06.2025 21:44
NAT250009465_მ.ჩ signed 5. ზესტაფონის 59.pdf.pdf ალექსი ხაჩიძე 25.06.2025 21:49
NAT250009465_მ.ჩ signed 6. ზესტაფონის 87.pdf.pdf ალექსი ხაჩიძე 25.06.2025 21:50
NAT250009465_ოქმიN3 - ჭადრაკის მინათება.pdf.pdf ანანო გურჩიანი 30.06.2025 17:31

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს X ვექტორი 967,377 967,377 won
NAT250009465_ხარჯთაღრიცხვაჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით) (1).xlsx.xlsx · NAT250009465_signed ხარჯთაღრიცხვაჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით) (1).pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 22.05.2025 16:00 Announced
  • 19.06.2025 00:03 Bidding opens
  • 21.06.2025 22:45 First bid placed (1 bidders in total)
  • 21.06.2025 22:45 Last bid activity
  • 24.06.2025 12:00 Bidding closes
  • 24.06.2025 17:29 Buyer published: NAT250009465_ოქმიN2 - ჭადრაკის მინათება.pdf
  • 25.06.2025 21:39 Buyer published: NAT250009465_signed X ვექტორი გამოცდილება დანართი №3 ნარიყალა.pdf (25/06/2025 09:06)
  • 25.06.2025 21:40 Buyer published: NAT250009465_signed X ვექტორი გამოცდილება დანართი 3.pdf
  • 25.06.2025 21:41 Buyer published: NAT250009465_signed ანაგი ხელშეკრულება X ვექტორი ანაგი.pdf
  • 25.06.2025 21:41 Buyer published: NAT250009465_signed ანაგი მიღება-ჩაბარების აქტები 1. 2. ფორმა 2.pdf
  • 25.06.2025 21:42 Buyer published: NAT250009465_ანგარიშფაქტურები შპს ანაგი.pdf
  • 25.06.2025 21:42 Buyer published: NAT250009465_signed ხელშეკრულება რენოვეით.pdf
  • 25.06.2025 21:43 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 1. ბოლნისის სასამართლო.pdf
  • 25.06.2025 21:43 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 2. გამყოფი კედელი.pdf
  • 25.06.2025 21:43 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 3. ზესტაფონის 27.pdf
  • 25.06.2025 21:44 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 4. ზესტაფონის 57.pdf
  • 25.06.2025 21:49 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 5. ზესტაფონის 59.pdf
  • 25.06.2025 21:50 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 6. ზესტაფონის 87.pdf
  • 25.06.2025 21:50 Buyer published: NAT250009465_მ.ჩ signed 7. სკვერში შესასვლელი კოლონადა.pdf
  • 25.06.2025 21:50 Buyer published: NAT250009465_მჩ, signed ზესტაფონი აღმაშენებლის 55.pdf
  • 25.06.2025 21:51 Buyer published: NAT250009465_signed 2 მ.ჩ შპს X ვექტორი - 21.12.23 გარდაბანი 777 233.06ლ.pdf
  • 25.06.2025 21:51 Buyer published: NAT250009465_signed 2 ფორმა2 შპს X ვექტორი - ფ2 - გარდაბანის კორპუსები 1-12.pdf
  • 25.06.2025 21:51 Buyer published: NAT250009465_ანგარიშფაქტურები რენოვეითი რეგიონები.pdf
  • 25.06.2025 21:52 Buyer published: NAT250009465_X ვექტორი გამოცდილება დანართი №3 ნარიყალა.xlsx
  • 27.06.2025 14:09 Buyer published: NAT250009465_signed დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა ჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით.pdf (27/06/2025 03:06)
  • 27.06.2025 14:10 Buyer published: NAT250009465_დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა ჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით.xlsx (27/06/2025 03:06)
  • 27.06.2025 15:02 Buyer published: NAT250009465_signed დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა ჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით.pdf
  • 27.06.2025 15:02 Buyer published: NAT250009465_დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა ჭარდაკის სასახლე (ზღვრული ფასით.xlsx
  • 30.06.2025 17:31 Buyer published: NAT250009465_ოქმიN3 - ჭადრაკის მინათება.pdf
  • 08.07.2025 00:00 Contract signed: N25-07-45 — 967,376 ₾
  • 08.07.2025 13:29 Buyer published: NAT250009465_ხელშეკრ. უზრ. გარანტია ჭადრაკის სახლი.pdf
  • 27.08.2026 05:04 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 21 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქ. თბილისში, კოსტავას N37ა-ში (საკადასტრო კოდი 01.15.03.010.089) მდებარე ჭადრაკის სასახლისა და ალპური კლუბის შენობა-ნაგებობის ფასადის და ღირებული ელემენტების მხატვრულ არქიტექტურული მინათების სამუშაოების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 სამუშაოების აღწერა და პირობები მოცემულია: სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვაში - დანართიN1 და შესაბამის საპროექტო დანართებში. 1.2.2 პრეტენდემტმა უნდა წარმოადგინოს ხარჯთაღრიცხვა დანართიN1-ის მიხედვით. პრეტენდენტის მიერ ხარჯთაღრიცხვა ატვირთული უნდა იქნას Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით დანართი №1–ის მიხედვით. ხარჯთაღრიცხვის წარმოუდგენლობა ან/და განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას), გარდა 2017 წლის 14 ივნისის სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ №12 ბრძანების 27-ე მუხლის მე-3 პუნქტით გათვალისწინებული შემთხვევისა. 1.2.3 ხარჯთაღრიცხვაში მითითებული ერთეულის ღირებულებებში გათვალისწინებული უნდა იყოს სამუშაოების სრული ღირებულება მასალის და სხვა აუცილებელი საჭირო მომსახურების, სამუშაოების და ყველა სახის გადასახადის ჩათვლით. ხარჯთაღრიცხვაში დაუშვებელია შეიცვალოს გაუთვალისწინებელი ხარჯისა და დღგ-ს პროცენტული ოდენობები. ამასთან, ხარჯთაღრიცხვაში მითითებული ერთეულის ფასები უნდა გამოისახოს და შესაბამისად გაინაგარიშოს ლარის მეასედის - თეთრების სიზუსტით (მძიმის შემდეგ ორი ციფრი); ასევე, ხარჯთაღრიცხვაში პრეტენდენტის მიერ მითითებული სამუშაოს ერთეულის ფასები არ უნდა აღემატებოდეს შესაბამის პოზიციებზე შემსყიდველის მიერ მითითებულ სავარაუდო ზღვრულ ერთეულის ფასებს. 1.2.4 საჭიროების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია ობიექტებზე სამუშაოები აწარმოოს 24 საათიან რეჟიმში. 1.2.5 მიმწოდებელმა სამშენებლო ობიექტზე თვალსაჩინო ადგილას უნდა განათავსოს მინიმუმ 2 ცალი საინფორმაციო დაფა (100 სმ/80 სმ) შემსყიდველის მიერ გადაცემული ესკიზის შესაბამისად. 1.2.6 მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოების შესრულებისას წარმოქმნილი ნარჩენები (ინერტული) განათავსოს მუნიციპალიტეტის მიერ სპეციალურად საამისოდ გამოყოფილ ადგილზე. 1.2.7 შემსყიდველი უფლებამოსილია სამუშაოების მიმდინარეობის ნებისმიერ ეტაპზე განახორციელოს სამუშაო პროცესის ზედამხედველობა.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
დავალების გაცემიდან არაუგვიანეს 80 კალენდარული დღისა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
თბილისი, კოსტავას N37ა.
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
1.6.1 შესრულებული სამუშაოს ხარისხის საგარანტიო ვადად განისაზღვროს საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 3 (სამი) წელი. 1.6.2. სამუშაოს დასრულების შემდეგ, ობიექტის სწორი ექსპლუატაციის პირობებში, საგარანტიო ვადის განმავლობაში მიმწოდებლის უხარისხო ან/და არაჯეროვანი შესრულებით ან უხარისხო სამშენებლო მასალის გამოყენებით გამოწვეული ნაკლის/ხარვეზის (წუნი, დეფექტი) აღმოჩენის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია ნაკლი/ხარვეზი აღმოფხვრას საკუთარი ხარჯებით შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ გონივრულ ვადაში. 1.6.3. მიმწოდებელი ვალდებულია საბოლოო ანგარიშსწორებამდე წარმოადგინოს ხარისხის უზრუნველყოფის უპირობო, გამოუთხოვადი გარანტია, ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ფაქტიურად შესრულებული სამუშაობის მთლიანი ღირებულების 2,5%-ის ოდენობით. უპირობო გამოუთხოვადი გარანტიის მოქმედების ვადაა საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 1 (ერთი) წელი. აღნიშნული გარანტია წარმოდგენილ უნდა იქნას საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო იმ შემთხვევაში, თუ საფინანსო წლის დასრულებამდე დარჩენილია 10 (ათი) კალენდარულ დღეზე ნაკლები, ზემოაღნიშნული გარანტია წარმოდგენილ უნდა იქნას საფინანსო წლის დასრულებამდე. ხარისხის უზრუნველყოფის გარანტიის წარმოდგენამდე შემსყიდველი უფლებამოსილია არ მოახდინოს საბოლოო-მიღება ჩაბარების აქტით განსაზღვრული სამუშაოთა ღირებულების ანგარიშსწორება. 1.6.4. თუ ხელშეკრულების საგარანტიო პერიოდის ვადის გასვლამდე გამოვლენილი ხარვეზების შედეგად შემსყიდველს მიადგა ზარალი, ჯამური ღირებულების 2,5%-ზე მეტი ოდენობით, მიმწოდებელი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს შემსყიდველს შესაბამისი ნარჩენი ღირებულება ან აღმოფხვრას ნაკლი/ხარვეზი (წუნი, დეფექტი) საკუთარი ხარჯებით შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ გონივრულ ვადაში.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
„პრეტენდენტს, 2018 წლიდან ტენდერის გამოცხადების დღემდე პერიოდში უნდა გააჩნდეს შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულების არანაკლებ 50%-ის ოდენობის მხატვრული მინათების სამუშაოების შესრულების (ფაქტობრივი შესრულება) გამოცდილება. ტენდერში წარმოდგენილი უნდა იქნას დამადასტურებელი დოკუმენტაცია – ხელშეკრულებ(ები)ა, ამ ხელშეკრულებ(ებ)ის შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი (მიღება-ჩაბარების აქტი ან/და ფორმა N2). იმ შემთხვევაში თუ აღნიშნული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების სისტემაში სრულად, მათი დამატებით წარმოდგენა საჭირო არ არის. ასეთ შემთხვევაში, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ინფორმაციის ცხრილი და მასში მიუთითოს SPA,NAT,DAP,DEP ან CMR ნომრები.“
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1 პრეტენდენტმა სატენდერო წინდადადება უნდა წამორადგინოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტორნული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე. 2.9.2 ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 2.9.3 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტი მინეიჭება ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს. 2.9.4 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 2.9.5 სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოდგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. 2.9.6 სამუშაოების წარმოების პროცესში, სამუშაოს ახალი პოზიცი(ებ)ის წარმოქმნის შემთხვევაში, შემსყიდევლის მხრიდან ანაზღაურება განხორციელდება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დასკვნით განსაზღვრული ახალი პოზიციის ერთეულის ფასის ფარგლებში, ექსპერტიზის დასკვნით დადგენილი ფაქტობრივი დანახარჯების მიხედვით. 2.9.7 სატენდერო დოკუმენტაციაში და მის დანართებში განსაზღვრულ შესასყიდ საქონელზე, სადაც მითითებული იქნება კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) იგულისხმება „მსგავსი“ ან „ეკვივალენტური“.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელშიც ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს, 2017 წლის 26 სექტემბრის საქართველოს მთავრობის N439 დადგენილებით განსაზღვრული ტექნიკური რეგლამენტის - „სამშენებლო სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვის ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დადგენის მეთოდიკის“ მოთხოვნებთან დასკვნის შესაბამისობა. წარმოდგენილი დასკვნით უნდა დასტურდებოდეს პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ სატენდერო ხარჯთაღრიცხვაში (სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასის შესაბამისი ხარჯთაღრიცხვა (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით)) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით (თითოეულ ერთეულთან მიმართებით) და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული სამუშაოების შესრულების შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს სატენდერო ხარჯთაღრიცხვა და რესურსული მეთოდით შედგენილი ხარჯთაღრიცხვა. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული პირობები. ზემოაღნიშნული დოკუმენტები არ ექვემდებარება დაზუსტებას, მისი არწარმოდგენა ან/და არასრულად წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა არანაკლებ 60 კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სამუშაოების დასრულების ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
უპირობო, გამოუთხოვადი ხელშეკრულების შესრულების გარანტია წარმოდგენილი უნდა იქნას საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის" მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში.
7.1.1 წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები
შემსყიდველთან შეთანხმებით შესაძლებელია წინასწარი ანგარიშსწორების (ავანსი) გამოყენება, სახელშეკრულებო ღირებულების არაუმეტეს 30%-ისა. ავანსის სახით წინასწარი ანგარიშსწორება იწარმოებს უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით მიმწოდებლის მიერ საავანსო თანხის იდენტური ოდენობის (თეთრ სიაში რეგისტრირებული მიმწოდებლის შემთხვევაში იდენტური თანხის 50%-ის ოდენობით) საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის“ მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან გაცემული გამოუთხოვადი და უპირობო საბანკო გარანტიის წარმოდგენიდან 5 (ხუთი) კალენდარული დღის ვადაში (საავანსო გარანტიის მოქმედების ვადა არანაკლებ 60 (სამოცი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს სამუშაოების დასრულების ვადას).
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანანო გურჩიანი, 577251011, a.gurchiani@tbilisi.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაცია: 1.ხარჯთაღრიცხვა Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით, დანართი №1–ის მიხედვით 2.გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტის გათვალისწინებით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007422 08.04.2026 contract signed same category · 83% title match · same buyer

ქალაქ თბილისში, მ. კოსტავას N37ა-ში (საკადასტრო კოდი

ა(ა)იპ თბილისის განვითარების ფონდი 45200000მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები → შპს მანე ლუქსი 1 bidder 10,274,197 ₾
NAT250014402 08.08.2025 contract signed same category · 33% title match

ქ. თბილისში ისნის რაიონში, ბეღლეთის ქუჩის №10-ში მდებარე მიწის ნაკვეთი (საკადასტრო კოდი

თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვი… 45200000მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები → შპს რემონტი2 3 bidders 3,464,857 ₾
NAT260016734 10.08.2026 evaluation same category · similar size

ქ. თბილისში, გლდანის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებული N71, N79, N177, N191 და N208 საჯარო …

NAT260017010 13.08.2026 announced same category · similar size

ქ. თბილისში, მთაწმინდის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული შენობა-ნაგებობების ნანგრევებისა…

NAT260017145 14.08.2026 announced same category · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის სამგორის რაიონის მასშტაბით არსებულ ქუჩებზე გზების კაპიტალურ…

NAT260017140 14.08.2026 announced same category · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის სამგორის რაიონის მასშტაბით არსებულ ქუჩებზე გზების კაპიტალურ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

GEO260000153 29.04.2026 contract signed

GEO260000153

→ შპს ბკ ქონსთრაქშენი 1 bidder 15,101,134 ₾
GEO260000152 29.04.2026 contract signed

GEO260000152

→ შპს ბკ ქონსთრაქშენი 1 bidder 9,154,824 ₾

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბკ ქონსთრაქშენი
შპს საბა კონსტრაქშენ
შპს ბილდკინგს
შპს X ვექტორი
შპს ინტერსექიურითი-ჯორჯია