გურიის მხარეში, კერძოდ შეკვეთილში, მუსიკოსთა პარკის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფესტი“-ს ღონისძიების ორგანიზება
Can we win this?
4% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent შპს ჯეოივენთსი has won 7 of the last 14 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 106,874.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 03.09.2025 |
| 51,850.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 04.09.2025 |
| 49,710.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 05.09.2025 |
| 399,469.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 05.09.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250011408 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაცია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 570`157.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 25.06.2025 16:43 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 23.07.2025 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 28.07.2025 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 5`702.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 5`702 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ჯეოივენთსი | 559,135 | 559,135 | won |
| NAT250011408_გურია გემოფესტი ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250011408_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 25.06.2025 16:43 Announced
- 23.07.2025 00:00 Bidding opens
- 28.07.2025 09:36 First bid placed (1 bidders in total)
- 28.07.2025 09:36 Last bid activity
- 28.07.2025 13:30 Bidding closes
- 31.07.2025 17:52 Buyer published: NAT250011408_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
- 31.07.2025 17:53 Buyer published: NAT250011408_ოქმი N02.pdf
- 04.08.2025 22:44 Buyer published: NAT250011408_GemoFest Guria - დაზუსტება-signed.pdf
- 06.08.2025 12:58 Buyer published: NAT250011408_ოქმი N03.pdf
- 12.08.2025 16:17 Buyer published: NAT250011408_საბანკო გარანტია.pdf
- 14.08.2025 00:00 Contract signed: N927 — 399,469 ₾
- 27.08.2026 05:14 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 19 sections
The same thing, bought before
გურიის მხარეში, ს. შეკვეთილში, მუსიკოსთა პარკის მიმდებარე ტერიტორიაზე ,, გემოფესტის" (მ…
იმერეთში, ქ. ქუთაისში ვერიკო ანჯაფარიძის სკვერის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფესტი“-ს ღ…
სვანეთის მხარეში, მესტიაში სეტის მიმდებარე ტერიტორიაზე, „გემო ფესტი“-ს (კვების ნაწილი) …
იმერეთის მხარეში, ქ. ქუთაისში, ვერიკო ანჯაფარიძის სკვერის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფ…
სამცხე-ჯავახეთის რეგიონში, ბორჯომში რკინიგზის სადგურის მიმდებარე ტერიტორიაზე, „გემო ფეს…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
გურიის მხარეში, ს. შეკვეთილში, მუსიკოსთა პარკის მიმდებარე ტერიტორიაზე ,, გემოფესტის" (მ…
გურიის მხარეში, ს. შეკვეთილში, მუსიკოსთა პარკის მიმდებარე ტერიტორიაზე ,, გემოფესტის" (კ…
იმერეთის მხარეში, ქ. ქუთაისში, ვერიკო ანჯაფარიძის სკვერის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფ…
იმერეთის მხარეში, ქ. ქუთაისში, ვერიკო ანჯაფარიძის სკვერის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფ…
სამცხე-ჯავახეთის მხარეში, ახალციხის ციხის მიმდებარე ტერიტორიაზე „გემო ფესტი“-ს (კვების …
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯეოივენთსი | 8× |
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 5× |
| შპს ნაკვალევი | 3× |
| ფრიდონი ხვიტია | 2× |
| შპს ჯეო-ტეჩი | 2× |