ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების და მასთან დაკავშირებული მოწყობილობის (მომსახურებისთვის საჭირო სათადარიგო ნაწილების გათვალისწინებით) შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება: 1.TOYOTA HAILUKSI RR244RF (MROFR226690544846) 2. TOYOTA HAILUKSI QH011QH (MROFR22G5C0667268) 3.FORD REINJER TT285JT (6FPPXXMJ2PFL77037) 4.MITSUBISHI AERTEC AY033YA (CU2W0005918) 5.NIVA EE627MM (1750154) 6.MERCEDES-BENZ EE628MM (ამწე კალათი) (WDB6113181P279923) 7. MERCEDES-BENZ EE622MM (სატვირთო) (WDB6014161P273371) 8.FORD TRANSIT 350L OO 717 ZZ (ამწე კალათი) (WF0AXXGBFAYK72159) 9.FORD TRANSIT GR889GG (WFONXXTTFN7C64759) 10.KAMAZ EE 587 MM (სატვირთო) (44960) 11.KAMAZ UU669KK (სატვირთო) (XTC651150E1294841) 12. KAMAZ UU668KK (სატვირთო) (XTC651150D1279445) 13.KAMAZ FF817QQ (ცისტერნა) (XTC53229R62280567) 14JCB VV 395 V (JCB4CX4WTK2823103) 15.JCB VV546 V (JCB4CX4WAK2825622 16. JCB ZZ 104 ZZ (JCB4CX4WCM2999148) 17.JCB-160 VV 926 V (JCBJW16DKL2799537) 18.MITSUBISHI CANTER EE620MM (სატვირთო) JL6BCE6J97K021612 19.MITSUBISHI CLIPPER TD941DD (სატვირთო) U72T-0201005 20.ბელორუსი GG145P (ტრაქტორი) 80829503 21.MERSEDES BENZ SPRINTERI RR795CR (WDB9026721R818624)
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,880.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 03.09.2025 |
| 11,282.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 17.09.2025 |
| 22,879.03 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 03.10.2025 |
| 9,353.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.10.2025 |
| 1,350.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 16.10.2025 |
| 12,870.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.11.2025 |
| 20,297.15 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 26.11.2025 |
| 20,083.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 08.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250013477 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 29.07.2025 12:37 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 08.08.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 11.08.2025 16:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`000 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის 31 დეკემბრამდე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 372`618.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 100`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმე ზუკა ხავთასი | 372,618 | 372,618 | won |
| NAT250013477_პრეისკურანტი ახალი.xlsx.xlsx · NAT250013477_ტექნიკური დავალება-signed.pdf.pdf · NAT250013477_ხელშეკრულება - ოზურგეთი-signed-signed.pdf.pdf · NAT250013477_ამონაწერი - ოზურგეთი.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 29.07.2025 12:37 Announced
- 08.08.2025 00:01 Bidding opens
- 08.08.2025 17:50 First bid placed (1 bidders in total)
- 08.08.2025 17:50 Last bid activity
- 11.08.2025 16:30 Bidding closes
- 12.08.2025 16:07 Buyer published: NAT250013477_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 12.08.2025 16:07 Buyer published: NAT250013477_ოქმი 2-SIGNED (6).pdf
- 18.08.2025 00:00 Contract signed: N19 — 100,000 ₾
- 27.08.2026 05:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
(ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მ…
ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუ…
ა(ა)იპ „სენაკის მუნიციპალიტეტის საზოგადოებრივი მომსახურების ცენტრის“- სათვის სატრანსპორ…
სსიპ „საგანგებო სიტუაციების კოორდინაციისა და გადაუდებელი დახმარების ცენტრის“ სახელზე რი…
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების ტექნიკურ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუ…
ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული სპეცტექნიკა გრ…
ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუ…
ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუ…
(ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მ…
This buyer usually awards to
across all categories
| გელა ნაცვლიშვილი | 4× |
| საქკაბელი | 4× |
| თორნიკე | 4× |
| რამაზ რიჟვაძე | 3× |
| შპს რევა მოტორსი | 3× |