ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260002973
NAT260002973 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

(ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული სატრანსპორტო საშუალებების დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას, პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური სამუშაოების ჩატარებას, ავტომობილის ნაწილების შეკეთებას და/ან გამოცვლას. 1.TOYOTA HAILUKSI RR244RF (MROFR226690544846) 2. TOYOTA HAILUKSI QH011QH (MROFR22G5C0667268) 3.FORD REINJER TT285JT (6FPPXXMJ2PFL77037) 4.MITSUBISHI AERTEC AY033YA (CU2W0005918) 5.MERCEDES-BENZ EE628MM (ამწე კალათი) (WDB6113181P279923) 6. MERCEDES-BENZ EE622MM (სატვირთო) (WDB6014161P273371) 7.FORD TRANSIT 350L OO 717 ZZ (ამწე კალათი) (WF0AXXGBFAYK72159) 8.FORD TRANSIT GR889GG (WFONXXTTFN7C64759) 9.KAMAZ EE 587 MM (სატვირთო) (44960) 10.KAMAZ UU669KK (სატვირთო) (XTC651150E1294841) 11. KAMAZ UU668KK (სატვირთო) (XTC651150D1279445) 12.KAMAZ FF817QQ (ცისტერნა) (XTC53229R62280567) 13.JCB VV 395 V (JCB4CX4WTK2823103) 14.JCB VV546 V (JCB4CX4WAK282562210) 15.JCB ZZ 104 ZZ (JCB4CX4WCM2999148) 16.JCB-160 VV 926 V (JCBJW16DKL2799537) 17.MITSUBISHI CANTER EE620MM (სატვირთო) JL6BCE6J97K021612 18.MITSUBISHI CLIPPER TD341DD (სატვირთო) U72T-0201005 19.ბელორუსი GG145P (ტრაქტორი) 80829503 20.MERSEDES BENZ SPRINTERI RR795CR (WDB9026721R818624)

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 7% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N4 running 156 days remaining Contract PDF ↗
100,000 ₾ contract amount 99,997 ₾ (100%) actually paid 11.03.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
46,052.90 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 21.04.2026
38,964.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 11.05.2026
14,979.60 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 09.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260002973
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი17.02.2026 17:42
წინადადებების მიღება იწყება23.02.2026 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება25.02.2026 17:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`600.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`000 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წლის 31 დეკემბრამდე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება382`276.00 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება100`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (10)

NAT260002973_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ნანი ძნელაძე 26.02.2026 12:37
NAT260002973_ოქმი #2.pdf.pdf ნანი ძნელაძე 26.02.2026 12:37
NAT260002973_პრეისკურანტი-signed.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 28.02.2026 11:28
NAT260002973_ტექნიკური დავალება.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 28.02.2026 11:28
NAT260002973_ხელშეკრულება - ავტოსერვისი.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 28.02.2026 11:29
NAT260002973_ამონაწერი ოზურგეთი.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 28.02.2026 11:30
NAT260002973_ექსპერტიზის დასკვნა.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 03.03.2026 18:22
NAT260002973_სერტიფიკატები.pdf.pdf მამუკა ცერცვაძე 03.03.2026 18:22
NAT260002973_ოქმი #3.pdf.pdf ნანი ძნელაძე 05.03.2026 10:08

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე მამუკა ცერცვაძე 305,821 305,821 won
NAT260002973_პრეისკურანტი (50100000) შერეული 2026წ.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 17.02.2026 17:42 Announced
  • 23.02.2026 00:09 Bidding opens
  • 24.02.2026 18:18 First bid placed (1 bidders in total)
  • 24.02.2026 18:18 Last bid activity
  • 25.02.2026 17:30 Bidding closes
  • 26.02.2026 12:37 Buyer published: NAT260002973_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 26.02.2026 12:37 Buyer published: NAT260002973_ოქმი #2.pdf
  • 28.02.2026 11:28 Buyer published: NAT260002973_პრეისკურანტი (50100000) შერეული 2026წ.xlsx
  • 28.02.2026 11:28 Buyer published: NAT260002973_პრეისკურანტი-signed.pdf
  • 28.02.2026 11:28 Buyer published: NAT260002973_ტექნიკური დავალება.pdf
  • 28.02.2026 11:29 Buyer published: NAT260002973_ხელშეკრულება - ავტოსერვისი.pdf
  • 28.02.2026 11:30 Buyer published: NAT260002973_ამონაწერი ოზურგეთი.pdf
  • 03.03.2026 18:22 Buyer published: NAT260002973_ექსპერტიზის დასკვნა.pdf
  • 03.03.2026 18:22 Buyer published: NAT260002973_სერტიფიკატები.pdf
  • 05.03.2026 10:08 Buyer published: NAT260002973_ოქმი #3.pdf
  • 11.03.2026 00:00 Contract signed: N4 — 100,000 ₾
  • 23.08.2026 21:30 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
(ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული სატრანსპორტო საშუალებების დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას, პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური სამუშაოების ჩატარებას, ავტომობილის ნაწილების შეკეთებას და/ან გამოცვლას. 1.TOYOTA HAILUKSI RR244RF (MROFR226690544846) 2. TOYOTA HAILUKSI QH011QH (MROFR22G5C0667268) 3.FORD REINJER TT285JT (6FPPXXMJ2PFL77037) 4.MITSUBISHI AERTEC AY033YA (CU2W0005918) 5.MERCEDES-BENZ EE628MM (ამწე კალათი) (WDB6113181P279923) 6. MERCEDES-BENZ EE622MM (სატვირთო) (WDB6014161P273371) 7.FORD TRANSIT 350L OO 717 ZZ (ამწე კალათი) (WF0AXXGBFAYK72159) 8.FORD TRANSIT GR889GG (WFONXXTTFN7C64759) 9.KAMAZ EE 587 MM (სატვირთო) (44960) 10.KAMAZ UU669KK (სატვირთო) (XTC651150E1294841) 11. KAMAZ UU668KK (სატვირთო) (XTC651150D1279445) 12.KAMAZ FF817QQ (ცისტერნა) (XTC53229R62280567) 13.JCB VV 395 V (JCB4CX4WTK2823103) 14.JCB VV546 V (JCB4CX4WAK282562210) 15.JCB ZZ 104 ZZ (JCB4CX4WCM2999148) 16.JCB-160 VV 926 V (JCBJW16DKL2799537) 17.MITSUBISHI CANTER EE620MM (სატვირთო) JL6BCE6J97K021612 18.MITSUBISHI CLIPPER TD341DD (სატვირთო) U72T-0201005 19.ბელორუსი GG145P (ტრაქტორი) 80829503 20.MERSEDES BENZ SPRINTERI RR795CR (WDB9026721R818624).
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
* პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს ავტომანქანის შეკეთების ყველა აუცილებელი საშუალება და პირობა. მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ქალაქ ოზურგეთის ტერიტორიაზე. * სატრანსპორტო საშუალებების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი-სათადარიგო ნაწილები) გულისხმობს ავტოსატრანსპორტო საშუალებების დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას; * სატრანსპორტო საშუალებების დაზიანებული ნაწილები უნდა შეიცვალოს ახალი, ქარხნული წესით დამზადებული ორიგინალი სათადარიგო ნაწილებით (შემსყიდველთან შეთანხმების შემთხვევაში, მეორადი ნაწილებით); შეცვლილი დეტალი უნდა გადაეცეს ,,შემსყიდველ"-ს. * მიმწოდებელი ვალდებულია შეადგინოს სადეფექტო აქტი, რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და სათადარიგო ნაწილების დეტალური აღწერა, აგრეთვე, მომსახურების დაწყებისა და დასრულების ვადები და შემსყიდველის თანხმობის (შესაძლებელია შემსყიდველის მიერ განხორციელდეს დეფექტურ აქტში მითითებული მომსახურების ან საქონლის დასახელების ან/და რაოდენობის კორექტირება ობიექტური მიზეზით) შემთხვევაში მისი ორივე მხარის მიერ ხელმოწერის შემდეგ მიმწოდებელმა უნდა დაიწყოს მომსახურების განხორციელება განფასების ცხრილით განსაზღვრული ფასების შესაბამისად. იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებელი აჭიანურებს სადეფექტო აქტის შედგენას ან არ აწერს დეფექტურ აქტს ხელს, შემსყიდველს უფლება აქვს ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება მიმწოდებელთან. * იმ შემთხვევაში, თუ განფასების ცხრილში არ არის საჭირო მომსახურება ან/და სათადარიგო ნაწილი მითითებული, მისი ფასი დგინდება მხარეთა შორის შეთანხმებით, საბაზრო ფასების გათვალისწინებით. * იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებლის მიერ არ არის სრულყოფილად შესრულებული მომსახურება და/ან შეცვლილი ნაწილი აღმოჩნდა წუნდებული, მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოჩენილი ხარვეზი აღმოფხვრას საკუთარი ხარჯებით დაუყოვნებლივ ან გონივრულ ვადაში შემსყიდველთან შეთანხმებით. * განფასებით მოცემული მომსახურება შესაძლებელია სრულად არ შეისყიდოს „შემსყიდველმა“ და ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, ერთეულის ღირებულების შეუცვლელად.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება (მომსახურების გაწევა) უნდა განხორციელდეს რიგგარეშე, ამასთან მომსახურების ვადა თითოეულ შემთხვევაზე არ უნდა აღემატებოდეს: • სავალი ნაწილებისათვის - 2 (ორი) კალენდარულ დღეს; • ელექტროობისათვის - 2 (ორი) კალენდარულ დღეს; • იმ შემთხვევაში, თუ საჭირო გახდა ძრავის კაპიტალური რემონტის ჩატარება ან დეფიციტური (დეფიციტურ ნაწილებში არ ჩაითვლება სავალი ნაწილების მარაგი და ცვეთადი ნაწილების მარაგი მაგალითად: ხუნდები,საყრდენი დისკები,ეგრეწოდებული სუპორტები,საჭის წევა,ბურთულა სახსარი,ყველა საჭირო დეტალი სავალი ნაწილების) ნაწილის მიწოდება, შესაძლებელია მომსახურების ვადა განისაზღვროს გონივრულ ვადაში. შემსყიდველთან შეთანხმებით. შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდება ეტაპობრივად ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა იწარმოებს მიმწოდებლის სერვის ცენტრში.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიმწოდებელის მიერ მომსახურების გაწევისას გამოყენებული სათადარიგო ნაწილები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არ მყოფი ქარხნული, და არ ავლენდეს დეფექტებს, რაზეც მიმწოდებელმა უნდა გაავრცელოს არანაკლებ 6 (ექვსი) თვიანი გარანტია. გამონაკლისის შემთხვევაში, ხელშეკრულებაში შესაბამისი ცვლილების საფუძველზე, დასაშვებია მეორადი ნაწილები, რომლის შესყიდვის აუცილებლობისას, ფასი დგინდება მხარეთა შორის შეთანხმებით, საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. მიმწოდებელი პასუხისმგებელია წუნდებული საქონლის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) გამოცვლაზე და შესაბამისი მომსახურების გაწევის განხორციელებაზე, შემსყიდველის მხრიდან რაიმე დამატებითი ხარჯების გაწევის გარეშე.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
* ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს ტენდერით გათვალისწინებული სამუშოების ჩასატარებლად უნდა გააჩნდეს (პრეტენდენტის მიერ მოცემულ ფაქტიურ მისამართზე) საკუთარი ან საქართველოს სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ან აუკრძალავი ნებისმიერი ფორმით (ქირა, თხოვება და ა.შ.) თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების შესაბამისი შემდეგი მატერიალურ-ტექნიკური ბაზა: ა) „რაზვალის“ აპარატურა (თვლების დაყენება, კუთხეების შემოწმება); ბ) ავტომობილის ასაწევი ლიფტი (ამწე) არანაკლებ 4 ცალი; გ) დიაგნოსტიკის აპარატურა; დ) „ბოქსი“ (ორმო) არანაკლებ 2 ერთეული საერთო ჯამში 4 (ოთხი); (სატენდერო დოკუმენტაციის 1.1 პუნქტში მითითებული სპეცტექნიკისათვის) ე)ვულკანიზაციის დანადგარი; ვ)ზეთის შეცვლის დანადგარი; ზ)კონდიციონერის სისტემის დანადგარი. * პრეტენდენტმა აღნიშნული მატერიალურ–ტექნიკური აღჭურვილობის იჯარით ან საკუთრების სარგებლობის შემთხვევაში, იჯარის ან საკუთრების ან სხვა რაიმე დამადასტურებელი დოკუმენტები უნდა ატვირთოს ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან ერთად (შეძენის დამადასტურებელი დოკუმენტი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
გამარჯვებული მიმწოდებლის მიერ სისტემაში დაფიქსირებულ საბოლოო ფასსა და სავარაუდო ღირებულებას შორის 20%-სა და მეტის სხვაობის შემთხვევაში, მიმწოდებელმა შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა და ამ ფასად მიწოდების შესაძლებლობა, რისთვისაც მიმწოდებელი ვალდებულია, წარმოადგინოს ექსპერტის ან/და აუდიტორის მიერ გაცემული დასკვნა. ზემოხსენებული დასკვნის წარმოუდგენლობა ავტომატურად გამოიწვევს შესაბამისი მიმწოდებლის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
* ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარისწორებით, ეროვნულ ვალუტაში; * ეტაპობრივი ანგარიშსწორება განხორციელდება ავტო-ტექ მომსახურების გაწევის შემდგომ, შესაბამისი დოკუმენტაციის (მიღება-ჩაბარების აქტი, სადეფექტო აქტი, საგადახადო ანგარიშფაქტურა) წარმოდგენის შემთხვევაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების პირობების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანი ძნელაძე, 577733077, oz.serviscentri@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250013477 29.07.2025 contract signed same category · 80% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

NAT250002423 06.02.2025 contract signed same category · 80% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

NAT260014012 07.07.2026 contract signed same category · 42% title match · same buyer · similar size

ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა)იპ„ოზურგეთის მუ…

NAT260011990 10.06.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-ს ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების და მათთ…

NAT260011667 04.06.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ „სენაკის მუნიციპალიტეტის საზოგადოებრივი მომსახურების ცენტრის“- სათვის სატრანსპორ…

NAT260011871 08.06.2026 contract signed same category · similar size

შპს "თეთრიწყაროს სერვის ჯგუფი"-ს საკუთრებაში არსებული (HOWO-ZZ3257N3847A, IVECO-DAILY, …

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

გელა ნაცვლიშვილი
საქკაბელი
თორნიკე
რამაზ რიჟვაძე
შპს რევა მოტორსი