ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისათვის ხილის ბანანის, ლიმონის და ვაშლის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent მამუკა ჭადაშვილი has won 2 of the last 4 awards from this buyer here.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 03200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,106.67 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 23.09.2025 |
| 1,319.35 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.10.2025 |
| 1,334.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.10.2025 |
| 1,049.25 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 29.10.2025 |
| 1,021.90 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 29.10.2025 |
| 1,447.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 29.10.2025 |
| 1,350.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 07.11.2025 |
| 1,280.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 19.11.2025 |
| 1,626.30 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 19.11.2025 |
| 1,434.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 28.11.2025 |
| 1,278.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 28.11.2025 |
| 1,345.95 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 16.12.2025 |
| 1,616.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 16.12.2025 |
| 1,669.10 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 23.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA250000793 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების-საბავშვო ბაღების გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) |
| შესყიდვის კატეგორია | 03200000-ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 32`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | - |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 29.07.2025 15:33 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 04.08.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 06.08.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 300.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 320 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 30 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (7)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| რევაზ ბურნაძე | 30,860 | 24,799 | won |
| SPA250000793_ფასების ცხრილი N1 ვაშლი ლიმონი და ბანანი-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ნება პლიუსი | 27,140 | 24,800 | — |
| SPA250000793_ფასების ცხრილი N1 ვაშლი ლიმონი და ბანანი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 29.07.2025 15:33 Announced
- 04.08.2025 00:06 Bidding opens
- 05.08.2025 20:17 First bid placed (2 bidders in total)
- 06.08.2025 12:30 Bidding closes
- 06.08.2025 12:50 Last bid activity
- 12.08.2025 15:32 Buyer published: SPA250000793_ინტერესთა ბანანი.pdf
- 12.08.2025 15:32 Buyer published: SPA250000793_ოქმი N2 ბანანი.pdf
- 14.08.2025 12:18 Buyer published: SPA250000793_ფასების ცხრილი N1 ვაშლი ლიმონი და ბანანი დაზუსტებული-signed.pdf
- 19.08.2025 15:37 Buyer published: SPA250000793_ოქმი N3 ვაშლი.pdf
- 19.08.2025 15:39 Buyer published: SPA250000793_ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის შესახებ.pdf
- 20.08.2025 18:22 Buyer published: SPA250000793_SPA250000793 იმ რევაზ ბურნაძე ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 26.08.2025 19:14 Buyer published: SPA250000793_ოქმი N 4(ბანანი ...).pdf
- 02.09.2025 00:00 Contract signed: N70 — 20,879 ₾
- 27.08.2026 05:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპელიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისთვის…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპელიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისთვის…
ა(ა)იპ ცაგერის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების მ…
ა(ა)იპ ხობის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი სააღმზრდელო გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულების…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპელიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისთვის…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპელიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისთვის…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპელიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისთვის…
This buyer usually awards to
across all categories
| მამუკა ჭადაშვილი | 13× |
| შპს ნება პლიუსი | 5× |
| შპს ნება | 3× |
| კონსტანტინე ლაცაბიძე | 3× |
| შპს ოშხნელი და ვაჟები | 3× |