შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის ერთჯერადი მოხრილი ცირკულარული საკერავი აპარატი
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 33100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250014078 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 33100000-სამედიცინო მოწყობილობები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 27`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.08.2025 18:36 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 16.08.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 19.08.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 275 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 5 სამუშაო დღის ვადაში. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (7)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს მარიუს გრუპ | 18,500 | 18,500 | — |
| NAT250014078_ფასების ცხრილი_NAT250014078 ფასების ცხრილი (დანართი №1).pdf.pdf | |||
| შპს ენჯი მედიქალ | 19,500 | 19,500 | won |
| NAT250014078_NAT250014078 ფასების ცხრილი (დანართი №1) - ლოტი N1.pdf.pdf | |||
| შპს ენდოპლუსი | 22,100 | 22,100 | — |
| NAT250014078_ენდოპლუსი_ფასების ცხრილი (დანართი №1) - ლოტი N1-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.08.2025 18:36 Announced
- 16.08.2025 00:01 Bidding opens
- 19.08.2025 00:01 First bid placed (3 bidders in total)
- 19.08.2025 12:11 Last bid activity
- 19.08.2025 12:30 Bidding closes
- 26.08.2025 19:30 Buyer published: NAT250014078_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf
- 03.09.2025 18:38 Buyer published: NAT250014078_ოქმი №3 (14078) (დაზუსტება)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 07.09.2025 23:44 Buyer published: NAT250014078_ფასები ცხრილი_NAT250014078 ფასების ცხრილი, კორექტირება.pdf
- 08.09.2025 18:54 Buyer published: NAT250014078_ოქმი №4 - (14078) შპს მარიუს გრუპ - დისკვალიფიკაცია (დროულად არ დააზუსტა)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 09.09.2025 19:57 Buyer published: NAT250014078_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf
- 12.09.2025 09:54 Buyer published: NAT250014078_საშემფასებლო დასკვნა_NAT250014078 შპს ენჯი მედიქალ საშემფასებლო დასკვნა.pdf
- 16.09.2025 18:10 Buyer published: NAT250014078_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №6.pdf
- 22.09.2025 00:00 Contract signed: N09 — 19,500 ₾
- 27.08.2026 05:54 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის ქირურგიული გენერატორი
შ.პ.ს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს საჭიროებისთვის, ულტრაბგერითი დიაგნოსტიკური სისტემ…
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო ავეჯი
შ.პ.ს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს საჭიროებისთვის, ორთქლის სტერილიზატორი
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შ.პ.ს. რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს საჭიროებისთვის სამედიცინო ფუნქციური საწოლები
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალის - სახ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ავერსი-ფარმა | 32× |
| პსპ ფარმა | 19× |
| შპს ენჯი მედიქალ | 18× |
| NOVAMED GEORGIA | 15× |
| ვესტფარმ | 11× |