შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სოფლის ტურიზმის ფესტივალ - „განდაგანა“-ს ფარგლებში დეკორაციული მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა, რომელიც ითვალისწინებს ევროპის მოედანსა და მემედ აბაშიძის ქუჩაზე სივრცითი დეკორაციების, ინსტალაციების, კვების ზონების, ეთნო კუთხეების, თაღებისა და საშემოდგომო თემატიკაზე გარემოს მოწყობას
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250014304 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | შეწყვეტილია |
| შემსყიდველი | ტურისტული პროდუქტების განვითარების სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 142`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 07.08.2025 16:01 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 15.08.2025 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 18.08.2025 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`420.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`420 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის სექტემბრის თვის ბოლოს ან ოქტომბრის თვის დასაწყისი - 2 დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს კრეატივ-ჯგუფი | 114,070 | 104,800 | — |
| NAT250014304_ფასების ცხრილი - დანართი N1 დეკორაცია-signed.pdf.pdf · NAT250014304_ფასების ცხრილი - დანართი N1 დეკორაცია.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 07.08.2025 16:01 Announced
- 15.08.2025 00:00 Bidding opens
- 18.08.2025 05:50 First bid placed (1 bidders in total)
- 18.08.2025 13:13 Last bid activity
- 18.08.2025 15:00 Bidding closes
- 19.08.2025 12:40 Buyer published: NAT250014304_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.PDF
- 19.08.2025 12:41 Buyer published: NAT250014304_სხდომის ოქმი N29-2.PDF
- 19.08.2025 16:24 Buyer published: NAT250014304_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_სხდომის ოქმი N29-3 - შეწყვეტა.pdf
- 27.08.2026 05:52 Current status: terminated
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სოფლის ტურიზმის ფესტივალ - „განდაგანა“-ს ფარგლებში - „კულ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს აჭარაში ორდღიანი ფესტივალის ‘ზაფხული იწყება აქ“ ფარგლებში…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ფესტივალ „განდაგანა“-ს ფარგლებში ეთნო-სივრცის შექმნა, რომ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სოფლის ტურიზმის ფესტივალ - „განდაგანა“-ს ფარგლებში ევროპი…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სოფლის ტურიზმის ფესტივალ - „განდაგანა“-ს ფარგლებში თეატრა…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ქობულეთის ზაფხულის ფესტივალის ფარგლებში სცენის მომსახურებ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ქობულეთის ზაფხულის ფესტივალისთვის საჭირო მომსახურების შეს…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ზაფხულის ფესტივალი - „ზაფხული იწყება აქ“ ფარგლებში თეატრა…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს აჭარაში საზღვაო ტურისტული სეზონის გახსნისა და ანონსის ორდ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს აჭარაში ორდღიანი ფესტივალის ‘ზაფხული იწყება აქ“ ფარგლებში…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს კრეატივ-ჯგუფი | 7× |
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 4× |
| შპს ჩვენი თეატრი | 3× |
| შპს სივრცე | 3× |
| ფავორიტი სტილი | 2× |