ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250018268
NAT250018268 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ელექტრო სარჩილავი

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 42600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N0300 fulfilled Contract PDF ↗
733 ₾ contract amount 733 ₾ (100%) actually paid 03.11.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
733.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 14.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250018268
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითბილისის სატრანსპორტო კომპანია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42600000-ჩარხები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება915.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი13.10.2025 12:55
წინადადებების მიღება იწყება21.10.2025 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება24.10.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი18.00 GEL
გარანტიის ოდენობა9 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT250018268_დასკვნა.pdf.pdf მარიამ ლოდია 27.10.2025 17:05

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა სანიკიძე 733 733 won
NAT250018268_დანართი 1-signed.pdf.pdf · NAT250018268_დანართი 2-signed.pdf.pdf · NAT250018268_დანართი 3-signed.pdf.pdf · NAT250018268_დანართი 4-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 13.10.2025 12:55 Announced
  • 21.10.2025 00:04 Bidding opens
  • 21.10.2025 14:08 First bid placed (1 bidders in total)
  • 21.10.2025 14:08 Last bid activity
  • 24.10.2025 12:00 Bidding closes
  • 27.10.2025 17:05 Buyer published: NAT250018268_ინტერესთა კონფლიქტი - ელექტრო სარჩილავი.pdf
  • 27.10.2025 17:05 Buyer published: NAT250018268_დასკვნა.pdf
  • 27.10.2025 17:05 Buyer published: NAT250018268_ოქმი 2 - ელექტრო სარჩილავი.pdf
  • 03.11.2025 00:00 Contract signed: N0300 — 733 ₾
  • 27.08.2026 06:17 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ელექტრო სარჩილავი
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ფაილი - ტექნიკური დავალება (დანართი №1); ფაილი - სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული ტექნიკური დავალება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმების თარიღიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ნაძალადევის რაიონი, ზაირა კიკვიძის პირველი შესახვევი №8 (ყოფილი მექანიზაციის ჩიხი №1).
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ფაილი - საგარანტიო ვადა (დანართი №3).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ფაილი - ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის შესახებ (დანართი №4). იმ შემთხვევაში თუ ინტერნეტ სივრცეში არ იძებნება პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელი ფირმა ან/და მოდელი, პრეტენდენტმა დამატებით უნდა წარმოადგინოს: 1. მწარმოებელი ფირმის შემთხვევაში - ნებისმიერი დოკუმენტი, რომელიც დაადასტურებს რომ დაფიქსირებული ფირმა არის მწარმოებელი; 2. მოდელის შემთხვევაში - მწარმოებლის მიერ გაცემული პროდუქტის ტექნიკური დოკუმენტაცია (TECHNICAL DATA SHEET) ან/და მწარმოებლის წერილი, რომელიც დაადასტურებს შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლების შესაბამისობას სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ ტექნიკურ მახასიათებლებთან.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი) ან/და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და ანგარიშფაქტურა ან/და ინვოისი, რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ერთეულის ფასის და ჯამური ღირებულების ადეკვატურობა. ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების წესით, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის ან შუალედური მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარიამ ლოდია, 577103003, mlodia@metro.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გამა-გ 10×
შპს სოლვითი
ნუგზარ ხაჩიძე
ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა სანიკიძე
შპს ეგო