მოქალაქეთა ჩართულობის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის სანიაღვრე არხების შესყიდვა მოწოდებით
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 7,080.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 05.12.2025 |
| 11,965.02 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250019499 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | თვითმმართველი ერთეული ბაღდათის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 16`322.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.11.2025 13:46 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 14.11.2025 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 17.11.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 100.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 163 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 20 კალენდარული დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ჯეო მშენებელი | 14,710 | 14,710 | won |
| NAT250019499_სოფლების მასალები კიუეტები-signed.pdf.pdf · NAT250019499_სოფლების მასალები კიუეტები.xlsx.xlsx | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე თენგიზ ჯავახიანი | 15,298 | 15,298 | — |
| NAT250019499_თენგიზ ჯავახიანი 15298-signed.pdf.pdf | |||
| კობა ნადირაძე | 15,468 | 15,468 | — |
| NAT250019499_სოფლების მასალები კიუეტები-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.11.2025 13:46 Announced
- 14.11.2025 00:04 Bidding opens
- 17.11.2025 10:42 First bid placed (3 bidders in total)
- 17.11.2025 11:34 Last bid activity
- 17.11.2025 12:00 Bidding closes
- 18.11.2025 09:24 Buyer published: NAT250019499_ოქმი N2 499.pdf
- 21.11.2025 00:00 Contract signed: N245 — 19,045 ₾
- 27.08.2026 06:38 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
მოქალაქეთა ჩართულობის პროგრამის, სოფლის პროგრამისა და ადგილობრივი ბიუჯეტის ფარგლებში სხ…
სოფელ როხისათვის სოფლის პროგრამის ფარგლებში სხვადასხვა მასალების შესყიდვა მოწოდებით
მოქალაქეთა ჩართულობის პროგრამის ფარგლებში სოფ. ზეგანში ბეტონისა და არმატურის ბადის შესყ…
ბაღდათის მუნიციპალიტეტის მერიაში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის სხვადასხვა მა…
ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სოფლებში სოფლის პროგრამის ფარგლებში რკინა ბეტონის სანიაღვრე არ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სხვადასხვა სამშენებლო მასალის შესყიდვა მოწოდებით
ბაღდათის მუნიციპალიტეტში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის გარე განათების მოსაწყ…
„ბაღდათის მუნიციპალიტეტში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის გარე განათების მოსაწ…
სოფლის პროგრამისა და ადგილობრივი ბიუჯეტის ფარგლებში ბეტონის შესყიდვა მოწოდებით
ბაღდათის მუნიციპალიტეტის მერიაში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის სხვადასხვა მა…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ტრანსბილდერი | 7× |
| შპს თი ემ კონსტრუქშენ | 5× |
| შპს ჯეო მშენებელი | 5× |
| კობა ნადირაძე | 5× |
| საქმილსადენმშენი | 3× |