ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021784
NAT250021784 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

საფილტრი სადგურის მემბრანული მოდულის (თანმდევი მონტაჟით) სახელმწიფო შესყიდვა

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 42900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract NT-020401 running 84 days remaining 2 amendments Contract PDF ↗
525,000 ₾ contract amount no payments recorded yet 05.02.2026 – 06.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021784
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42900000-სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება550`320.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი01.12.2025 10:56
წინადადებების მიღება იწყება31.12.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება05.01.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი5`503.00 GEL
გარანტიის ოდენობა5`503 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250021784_ოქმი №2.pdf.pdf გიორგი ჯებაშვილი 13.01.2026 18:20
NAT250021784_NSF.pdf.pdf პაატა მეშველიანი 16.01.2026 12:59
NAT250021784_ოქმი N3 21784.pdf.pdf თათია კიპაროიძე 22.01.2026 18:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
მობილფონი 525,000 525,000 won
NAT250021784_MB 50 TR მოდული (ტექნიკური მახასიათებლები) (2) (2) (3)-signed.pdf.pdf · NAT250021784_ფასების ცხრილი (დანართი N1).xlsx - Sheet1-signed.pdf.pdf
შპს იჯ ჩემისთრი 525,600 525,600
NAT250021784_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf · NAT250021784_MB 50 TR მოდული (ტექნიკური მახასიათებლები) (2) (2) (3)-signed.pdf.pdf
შპს ეკოფრე 550,320 550,320
NAT250021784_სერტიფიკატი_სერტიფიკატი ტენდერის.pdf.pdf · NAT250021784_ტექნიკური მახასიათებლები_1 MB 50 TR მოდული (ტექნიკური მახასიათებლები) (2) (2) (3).pdf.pdf · NAT250021784_ფასების ცხრილი_2 ფასების ცხრილი (დანართი N1) - ეკოფრე (1).pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 01.12.2025 10:56 Announced
  • 31.12.2025 00:05 Bidding opens
  • 31.12.2025 10:04 First bid placed (3 bidders in total)
  • 05.01.2026 11:27 Last bid activity
  • 05.01.2026 12:00 Bidding closes
  • 13.01.2026 18:20 Buyer published: NAT250021784_ოქმი №2.pdf
  • 16.01.2026 12:59 Buyer published: NAT250021784_ფასების ცხრილი (დანართი N1).xlsx - dazusteba-signed.pdf
  • 16.01.2026 12:59 Buyer published: NAT250021784_NSF.pdf
  • 22.01.2026 18:51 Buyer published: NAT250021784_ოქმი N3 21784.pdf
  • 05.02.2026 00:00 Contract signed: NT-020401 — 525,000 ₾
  • 27.08.2026 07:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 21 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
საფილტრი სადგურის მემბრანული მოდულის (თანმდევი მონტაჟით) სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მოცემულია თანდართულ ტექნიკურ დავალებაში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადაა - ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 120 (ასოცი) დღე, შესაძლებელია მიწოდება ორ ეტაპად მიწოდება.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1. მისაწოდებელი საქონელი უნდა აკმაყოფილებდეს სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 პუნქტში მითითებულ ტექნიკურ პარამეტრებს. 2. საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის ხარჯით შემსყიდველის მისამართზე: დაბა ადიგენი, აბასთუმნის საფილტრი სადგური. 3. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველს ახალი, ექსპლუატაციაში არ მყოფი, უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო საქონელი. 4. შემსყიდველი უფლებამოსილია მოახდინოს საქონლის ინსპექტირება და მისი სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შეუსაბამობის შემთხვევაში უარი თქვას მის მიღებაზე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1. საქონლის საგარანტიო ვადა უნდა მოქმედებდეს მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 12 (თორმეტი) თვე; 2. თუ საგარანტიო პერიოდის განმავლობაში საქონლის ექსპლუატაციისას გამოვლინდება დეფექტი ან/და ნაკლი, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში უზრუნველყოს დეფექტის ან/და ხარვეზის ან/და ნაკლის ან/და წუნის აღმოფხვრა საკუთარი ხარჯით, ან/და განახორციელოს შემსყიდველთან შეთანხმებულ გონივრულ ვადაში (მაგრამ არაუგვიანეს 20 კალენდარული დღისა), საქონლის ჩანაცვლება ახალი, ექსპლუატაციაში არ მყოფი, ანალოგიური პარამეტრების მქონე საქონლით, შემსყიდველის მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე, გარდა იმ შემთხვევისა, თუ ასეთი ხარვეზი გამოწვეულია მექანიკური დაზიანებით. 3. საგარანტიო ვადის მითითება უნდა მოხდეს ფასების ცხრილში (დანართი N1).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
1. შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყნის, (მწარმოებელი კომპანია ან/და ბრენდი ან/და სავაჭრო ნიშანი) დაკავშირებული ინფორმაციის მითითება უნდა მოხდეს ფასების ცხრილში (დანართი №1); შენიშვნა: პრეტენდენტის მიერ, „წინადადებების მიღება დასრულებულია“ ეტაპზე, შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნის, მწარმოებლის (მწარმოებელი კომპანია ან/და ბრენდი ან/და სავაჭრო ნიშანი) შესახებ სატენდერო წინადადების ფარგლებში ინფორმაციის წარმოუდგენლობა, ან ფასების ცხრილის წარმოუდგენლობა, ან ფასების ცხრილის განუფასებლად წარდგენა გამოიწვევს სატენდერო პროცედურებიდან პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების მექანიზმის გამოყენების გარეშე. ასევე, პრეტენდენტის მიერ დაზუსტებული სატენდერო წინადადების წარმოდგენის შემდგომ შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნის, მწარმოებლის (მწარმოებელი კომპანია ან/და ბრენდი ან/და სავაჭრო ნიშანი) ცვლილება გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს, შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის შემოთავაზებული NSF სერთიფიკატი (უცხოურენოვანი დოკუმენტის წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დაერთოს ქართულ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ, სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის საფუძველზე, უნდა წარმოადგინოს (სისტემაში ატვირთოს) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტი. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). აღნიშნულის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. 2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით უნდა დასტურდებოდეს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა, როგორც ჯამური, ისე ერთეულის ფასების მიმართებაში.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულების მოქმედების ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
1. ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის უპირობო გამოუთხოვადი საბანკო გარანტია წარმოდგენილ უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად ლიცენზირებული დაწესებულებიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, 2. იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებელი უზრუნველყოფს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების სრულად შესრულებას ან ხელშეკრულების მოქმედება შეწყდება მიმწოდებლისაგან დამოუკიდებელი მიზეზით, შემსყიდველი ვალდებულია მიმწოდებლის წერილობითი მოთხოვნის საფუძველზე უზრუნველყოს გარანტიის დაუყოვნებლივ დაბრუნება. 3. მიმწოდებლის მიერ ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების დარღვევის (ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების შეუსრულებლობა და/ან შესრულებაზე უარის თქმა და/ან ხარვეზის აღმოსაფხვრელად მიმწოდებლის მიერ შესაბამისი ღონისძიებების განუხორციელებლობა) შემთხვევაში, მიმწოდებელს უპირობო და გამოუთხოვადი საბანკო/სადაზღვევო გარანტიით გათვალისწინებული თანხა არ დაუბრუნდება. 4. უცხოური ბანკიდან ან/და სადაზღვევო კომპანიიდან საბანკო გარანტიის წარმოდგენის შემთხვევაში მასთან ერთად მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს ზემოაღნიშნული საბანკო გარანტიის საფუძველზე საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის'' მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან გაცემული „კონტრგარანტია“ (ლარში). უპირობო და გამოუთხოვადი საბანკო გარანტია და მასთან დაკავშირებული დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე (დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი).
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
შემსყიდველი ანგარიშწორებას ახორციელებს, ეტაპობრივად, მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ სასაქონლო ზედნადების, საგადასახადო ანგარიშ–ფაქტურის (თუ მიმწოდებელი რეგისტრირებულია დღგ-ს გადამხდელად) წარმოდგენის, დადებითი ინსპექტირების აქტისა და მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორებისთვის აუცილებელი დოკუმენტაციის სრულყოფილად გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი ჯებაშვილი, 551363663, g.jebashvili@water.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – „სისტემა“) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად; 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე, რომელშიც, თარგმანის სისწორე ან/და მთარგმნელის ხელმოწერის ნამდვილობა დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიული წესით. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 4. იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით წარმოდგენილი დოკუმენტ(ებ)ი შედგენილია და მხარეთა მიერ ხელმოწერილია ელექტრონულად, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს აღნიშნული ელექტრონული დოკუმენტ(ებ)ის ორიგინალი ეგზემპლარ(ებ)ი, ან მისი დამოწმებული ამონაბეჭდი, საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად; 5. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად; 6. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება;
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007836 17.04.2026 contract prep same category · same buyer · similar size

საქლორატორო სადგურებისთვის ქლორგაზის აპარატის, ქლორგაზის ბალონის, ქლორგაზის ბალონის თით…

შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომ… 42900000სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები → შპს საქართველოს წყლის სის… 3 bidders 659,697 ₾
NAT260014896 17.07.2026 bids open same category · similar size

სსიპ - ცხოველთა მონიტორინგის სააგენტოს გლდანის თავშესაფრის ტერიტორიაზე (საკადასტრო კოდი…

სსიპ ,,ცხოველთა მონიტორინგის სააგენტო… 42900000სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები 0 bidders 514,165 ₾
NAT260017317 18.08.2026 announced same category · similar size

შესყიდვის ობიექტია 1 ერთეული სანაპიროს საწმენდი მისაბმელი აგრეგატი სატენდერო დოკუმენტაც…

NAT260000147 09.01.2026 terminated same category

სსიპ „იუსტიციის სახლის" საჭიროებისათვის სასმელი წყლის ფილტრაციის დისპენსერების (უბიდონო…

NAT260005999 25.03.2026 contract signed same category

სსიპ „იუსტიციის სახლის" საჭიროებისათვის სასმელი წყლის ფილტრაციის დისპენსერების (უბიდონო…

NAT260006013 25.03.2026 contract signed same category

ბიოლოგიური გამწმენდი ნაგებობის შესყიდვა მონტაჟით

თბილისის ზოოლოგიური პარკი 42900000სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები → შპს პოლიმერ ჯგუფი 2 bidders 215,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს საქართველოს წყლის სისტემები
შპს დიზაინ კომფორტ გრუპი
მუნიციპალპროექტი
შპს უნივერსალი
შპს იჯ ჩემისთრი