ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021169
NAT250021169 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ჯიგრაშენში მე-2 ქუჩის ნაწილის (500 გ/მ), სოფელ პატარა ირაგაში I ქუჩის ნაწილის (400 გ/მ), მე-2 ქუჩის ნაწილის (250 გ/მ) და მე-2 ქუჩიდან ეკლესიამდე მისასვლელი გზის (200 გ/მ) სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების შესყიდვა

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 125 tenders 1.6 avg bidders 49 failed 157 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N164 fulfilled Contract PDF ↗
7,965 ₾ contract amount 7,965 ₾ (100%) actually paid 25.12.2025 – 30.03.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
7,965.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 16.02.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021169
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება15`254.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.11.2025 18:20
წინადადებების მიღება იწყება30.11.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება02.12.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი150.00 GEL
გარანტიის ოდენობა153 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 45 კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (25)

NAT250021169_ოქმი № 51-1.pdf.pdf გვანცა გონგაძე 05.12.2025 14:24
NAT250021169_კვალიფიკაციური კადრები - .pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:14
NAT250021169_დავით ჭიჭინაძე.pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:15
NAT250021169_დავით გიგუაშვილი.pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:15
NAT250021169_მიხეილ მაშენცევი.pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:15
NAT250021169_ზაქარია დარჩაშვილი.pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:15
NAT250021169_დავით გიგუაშვილი.pdf.pdf დემურ ჭიჭინაძე 08.12.2025 22:54
NAT250021169_ოქმი № 51-2.pdf.pdf გვანცა გონგაძე 12.12.2025 14:11
NAT250021169_ოქმი № 51-3.pdf.pdf გვანცა გონგაძე 15.12.2025 18:02
NAT250021169_1-პერსონალი-signed.pdf (17/12/2025 01:12) ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 12:40
NAT250021169_3-ბექა აღნიაშვილი-signed.pdf.pdf ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 12:40
NAT250021169_4-მიხეილ ბოლქვაძე-signed.pdf.pdf ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 12:40
NAT250021169_5-ზაქარია დარჩაშვილი-signed.pdf.pdf ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 12:40
NAT250021169_1-პერსონალი-signed.pdf.pdf ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 14:03
NAT250021169_გიორგი ხუციშვილის-signed.pdf.pdf ვერა ლაცაბიძე 17.12.2025 14:03
NAT250021169_ოქმი № 51-4.pdf.pdf გვანცა გონგაძე 19.12.2025 17:43

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ჯი პროექტი 4,410 4,410
NAT250021169_თეთრიწყარო დანართი № 1 - ფასების ცხრილი.pdf.pdf
შპს კავკას როუდი 6,750 6,750 won
NAT250021169_დანართი № 1 - ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT250021169_დანართი № 1 - ფასების ცხრილი.pdf.pdf
შპს გეოანალიტიკა 15,254 8,338
NAT250021169_დანართი № 1 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf
შ.პ.ს. აიდიემი 10,600 10,600
NAT250021169_ღირებულება_01 - IDM Costs.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.11.2025 18:20 Announced
  • 30.11.2025 00:01 Bidding opens
  • 30.11.2025 10:49 First bid placed (4 bidders in total)
  • 02.12.2025 13:47 Last bid activity
  • 02.12.2025 14:30 Bidding closes
  • 05.12.2025 14:24 Buyer published: NAT250021169_ოქმი № 51-1.pdf
  • 08.12.2025 22:10 Buyer published: NAT250021169_შესრულებული სამუშაოები საპროექტო) - ახალი თეთრიწყარო..pdf
  • 08.12.2025 22:11 Buyer published: NAT250021169_ხელშეკრულება (სუბურბან სოლუშენს).pdf
  • 08.12.2025 22:11 Buyer published: NAT250021169_სუბურბანი მიღება ჩაბარება (1).pdf
  • 08.12.2025 22:12 Buyer published: NAT250021169_საგადახდო დავალება (ორი გადახდა სუბურბანი).pdf
  • 08.12.2025 22:14 Buyer published: NAT250021169_კვალიფიკაციური კადრები - .pdf
  • 08.12.2025 22:15 Buyer published: NAT250021169_დავით ჭიჭინაძე.pdf
  • 08.12.2025 22:15 Buyer published: NAT250021169_დავით გიგუაშვილი.pdf
  • 08.12.2025 22:15 Buyer published: NAT250021169_მიხეილ მაშენცევი.pdf
  • 08.12.2025 22:15 Buyer published: NAT250021169_ზაქარია დარჩაშვილი.pdf
  • 08.12.2025 22:54 Buyer published: NAT250021169_დავით გიგუაშვილი.pdf
  • 12.12.2025 14:11 Buyer published: NAT250021169_ოქმი № 51-2.pdf
  • 15.12.2025 18:02 Buyer published: NAT250021169_ოქმი № 51-3.pdf
  • 17.12.2025 11:39 Buyer published: NAT250021169_დანართი № 1 - ფასების ცხრილი-signed.pdf
  • 17.12.2025 11:39 Buyer published: NAT250021169_დანართი № 1 - ფასების ცხრილი.xlsx
  • 17.12.2025 11:41 Buyer published: NAT250021169_დანართი-N3 -გამოცდილება-signed (2).pdf
  • 17.12.2025 12:40 Buyer published: NAT250021169_1-პერსონალი-signed.pdf (17/12/2025 01:12)
  • 17.12.2025 12:40 Buyer published: NAT250021169_2-ლაშა მესროფაშვილი-signed.pdf (17/12/2025 01:12)
  • 17.12.2025 12:40 Buyer published: NAT250021169_3-ბექა აღნიაშვილი-signed.pdf
  • 17.12.2025 12:40 Buyer published: NAT250021169_4-მიხეილ ბოლქვაძე-signed.pdf
  • 17.12.2025 12:40 Buyer published: NAT250021169_5-ზაქარია დარჩაშვილი-signed.pdf
  • 17.12.2025 13:30 Buyer published: NAT250021169_ბექა აღნიაშვილი ბაკალავრი-signed.pdf
  • 17.12.2025 14:03 Buyer published: NAT250021169_1-პერსონალი-signed.pdf
  • 17.12.2025 14:03 Buyer published: NAT250021169_გიორგი ხუციშვილის-signed.pdf
  • 19.12.2025 17:43 Buyer published: NAT250021169_ოქმი № 51-4.pdf
  • 25.12.2025 00:00 Contract signed: N164 — 7,965 ₾
  • 27.08.2026 06:26 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ჯიგრაშენში მე-2 ქუჩის ნაწილის (500 გ/მ), სოფელ პატარა ირაგაში I ქუჩის ნაწილის (400 გ/მ), მე-2 ქუჩის ნაწილის (250 გ/მ) და მე-2 ქუჩიდან ეკლესიამდე მისასვლელი გზის (200 გ/მ) სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ტექნიკური დავალება თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ჯიგრაშენში მე-2 ქუჩის ნაწილის (500 გ/მ), სოფელ პატარა ირაგაში I-ქუჩის ნაწილის (400 გ/მ), მე-2 ქუჩის ნაწილის (250 გ/მ) და მე-2 ქუჩიდან ეკლესიამდე მისასვლელი გზის (200 გ/მ) სარეაბილიტაციო სამუშაოები. საპროექტო მოთხოვნები: 1. საპროექტო გზის სავარაუდო სიგრძე 1,35 კმ. 2. გზის გაბარიტი 3,5-6 მ (არსებული სიტუაციის გათვალისწინებით). 3. გზის სავალი ნაწილის საფარი - ასფალტობეტონი. 4. ანაკრები რკინაბეტონის სანიაღვე არხების ან ანაკრები რკინაბეტონის ღარების, ცხაურების, ხიდბოგირის და სხვა ხელოვნური ნაგებობები საჭიროებისამებრ. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შემადგენლობა: 1. თავფურცელი – ობიექტის დასახელება და მისამართი; 2. პროექტის შემადგენლობა და ნახაზების უწყისი; 3. განმარტებითი ბარათი, ობიექტის კლასის მითითებით, ტექნიკური მაჩვენებლები; 4. ტოპოგრაფიული გეგმა, სიტუაციური გეგმა და აერო ფოტო გადაღება; 5. არსებული მდგომარეობის ამსახველი ფოტომასალა; 6. გზის მოწყობის პროექტი განხორციელდეს აბსოლუტურ ნიშნულებში; 7. კონსტრუქციული ნაწილი სათანადო დეტალიზაციით (ტრასის გეგმა, გრძივი პროფილი, განივი ჭრილები, მიწის ვაკისის და გზის სამოსის (საფარის) კონსტრუქცია, ხელოვნური ნაგებობები(კიუვეტები, ცხაურები,ხიდბოგირი) საჭიროების მიხედვით, მიერთებები და სხვა); 8. გეოლოგიური დასკვნა; 9. სამუშაოთა მოცულობებისა და მასალების კრებსითი უწყისი; 10. სამუშაოთა ორგანიზების პროექტი (სამუშაოების ჩატარების კალენდარული გრაფიკით); 11. სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია არსებული ყველა გადასახადების გათვალისწინებით. (დეფექტური აქტი, ლოკალური ხარჯთაღრიცხვა, კრებსითი ხარჯთაღრიცხვა) შედგენილი საქართველოში მოქმედი სამშენებლო ნორმების და წესების შესაბამისად - რესურსული მეთოდით; თითოეული ქუჩის მიხედვით უნდა მომზადდეს ლოკალური ხარჯთაღრიცხვები. 12. საპროექტო სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია 4 (ოთხი) ეგზემპლიარად, (ელექტრონული ვერსიით PDF; Excel; PLN აა DWG; ); 13. საპროექტო დოკუმენტაციის საინჟინრო-ტექნიკური ექსპერტიზა (სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპრტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა ნებისმიერი აკრედიტირებული ბიუროს დადებითი საექსპერტო დასკვნა); 14. სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის დადებითი საექსპერტო დასკვნა გაცემული სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპრტიზის ეროვნული ბიუროს/ან სხვა ნებისმიერი აკრედიტირებული ბიუროს მიერ; საავტორო უფლების მოქმედების ვადა- ობიექტის მშენებლობის მიმდინარეობის მთელი პერიოდის განმავლობაში. შენიშვნა: პროექტირების პროცესში, დამატებით სხვა გაუთვალისწინებელი სამუშაოების განხორციელების საჭიროებისას, მათი პროექტში გათვალისწინება განხორციელდეს შემსყვიდელთან შეთანხმებით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია მოწოდებული უნდა იქნას ხელშეკრულების გაფორმებიდან 45 კალენდარულ დღეში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 1.5.2. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს მხოლოდ ქართულ ენაზე. 1.5.3. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ეგზემპლიარების რაოდენობა: ა) საპროექტო დოკუმენტაცია - 4-4 ეგზემპლიარი ბეჭდური; ბ) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია - 4-4 ეგზემპლიარი ბეჭდური; გ) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სრული ელექტრო (PDF და Excel ფაილები) ვერსია - 1 CD/DWD დისკი; დ) საჭიროების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სამუშაო ელექტრონული ფაილები (PDF; Excel; PLN; DWG). 1.5.4. საბოლოო (სრული) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარდგენილ უნდა იყოს შემდეგ მისამართზე: ქ. თეთრიწყარო თამარ-მეფის №34.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს 2022 წლის 1 იანვრიდან მოცემული ტენდერის გამოცხადების დღემდე განხორციელებული უნდა ჰქონდეს არანაკლებ 45000.00 (ორმოცდახუთი ათასი ლარი და 00 თეთრი) ლარის ჯამური (საპროექტო) ღირებულების გზების მშენებლობის ან/და რეაბილიტაციის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურება. 2. პრეტენდენტს 2022 წლის 1 იანვრიდან მოცემული ტენდერის გამოცხადების დღემდე 1 (ერთი) ხელშეკრულების ფარგლებში უნდა ჰქონდეს განხორციელებული არანაკლებ 30 000.00 (ოცდაათი ათასი ლარი და 00 თეთრი) ლარის (საპროექტო) ღირებულების, გზების მშენებლობის ან/და რეაბილიტაციის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურება. 3. გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებები და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტები. თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR). 4. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი №3–ის შესაბამისად.
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
1. მომსახურების მიწოდებისას მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ქვემოთ მოთხოვნილი კვალიფიკაციისა და საპროექტო სამუშაოების ჩატარების კუთხით გამოცდილების მქონე, შესაბამისი რაოდენობის ძირითადი სპეციალისტების ჩართვა. ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებელს მუდმივად უნდა ჰყავდეს აყვანილი სპეციალისტების შემდეგი მინიმალური რაოდენობა: • გუნდის ხელმძღვანელი - ინჟინერი, სპეციალობით მუშაობის არანაკლებ 10 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი; • საავტომობილო გზებისა მშენებლობის სპეციალისტი – სპეციალობით მუშაობის არანაკლებ 10 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი; • გეოდეზისტი - სპეციალობით მუშაობის არანაკლებ 10 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი; • სპეციალისტი - სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტების შედგენის არანაკლებ 10 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი. 2. თითოეულ ძირითად სპეციალისტზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: ა) პირადობის მოწმობის ასლი; ბ) უმაღლესი განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი; გ) სპეციალისტის ბიოგრაფიული მონაცემები სატენდერო დოკუმენტაციის დანართით №5 გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად; დ) მიმწოდებელსა და სპეციალისტს შორის გაფორმებული შრომითი ხელშეკრულება რომლის მოქმედების ვადაც არ უნდა იყოს ნაკლები 2026 წლის 31 მარტისა. 3. საჭიროების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია მომსახურების დროს უზრუნველყოს იმ სპეციალისტების წარმოდგენა რომელებიც ჩამონათვალში არ არის გათვალისწინებული. დამატებითი სპეციალისტების შესახებ ინფორმაცია, მიმწოდებელმა შესათანხმებლად უნდა წარუდგინოს მუნიციპალიტეტს. 4. საჭიროების შემთხვევაში მომსახურების დროულად დასრულების მიზნით მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს ძირითადი სპეციალისტების რაოდენობის გაზრდა. ასევე, აუცილებლობის შემთხვევაში შემსყიდველი ორგანიზაციის დასაბუთებული არგუმენტაციის საფუძველზე უზრუნველყოს სპეციალისტ(ებ)ის ჩანაცვლება სხვა უფრო მაღალი კვალიფიკაციის სპეციალისტებით. 5. ინფორმაცია სპეციალისტების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი №5-ის შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 3. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი. 4. ფასების ცხრილი წარმოდგენილი უნდა იყოს დღგ-ს გარეშე, დღგ-ს გადამხდელ პრეტენდენტს ხელშეკრულების გაფორმებისას დაემატება დღგ-ს ოდენობა, თუ ხელშეკრულების გაფორმებისას სახელმწიფო შესყიდვების ელექტრონულ სისტემაში პრეტენდენტი აღმოჩნდება დღგ-ს გადამხდელად რეგისტრირებული. 5. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის სხვა ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. 6. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ.ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
წინამდებარე ტენდერში არ იქნება მოთხოვნილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპის შრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის მიერ საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციისა და სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი ექსპერტიზის დადებითი დასკვნის წარმოდგენის (მომზადების ღირებულება ანაზღაურდება მიმწოდებლის მიერ) შემდეგ, ორმხრივად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და მიმწოდებლის მიერ საგადასახადო დოკუმენტაციის წარდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და საგადასახადო დოკუმენტაციის წარდგენის შემდეგ 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გვანცა გონგაძე, 598000963, gvantsa.gongadze@tetritskaro.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. მომსახურების გაწევის პროცესში, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი ასევე წერილობითი რეკომენდაციების და მითითებების შესრულება; 2. საკვლევაძიებო და საველე სამუშაოების განხორციელებამდე მიმწოდებელმა მინიმუმ ერთი დღით ადრე უნდა აცნობოს მუნიციპალიტეტს ან მის წარმომადგენელს (ზედამხედველს) რომლებიც დაესწრებიან აღნიშნულ პროცესებს. 3. ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით განხორციელდება შესაბამისი განმარტება, რითაც შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა. 4. ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტს, სატენდერო კომისიის გადაწყვეტილების/ქმედების თაობაზე განმარტების მოთხოვნის უფლება აქვს ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „შერჩევა-შეფასება“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „ხელშეკრულება დადებულია“ მინიჭებამდე. ასეთ შემთხვევაში შესაბამისი განმარტების გაკეთება განხორციედება გონივრულ ვადაში.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250018056 08.10.2025 contract signed same category · 58% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფელში მისასვლელი გზის 1200 მეტრიანი მონაკვეთის …

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს თბილგზაპროექტი 6 bidders 15,254 ₾
NAT260011257 29.05.2026 contract signed same category · 57% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ მარაბდაში მე-4 ქუჩის, მე-4 ქუჩის I შესახვევის, I ქუჩი…

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ჯი პროექტი 1 bidder 11,364 ₾
NAT260007379 08.04.2026 contract signed same category · 53% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ორბეთში მე-6 ქუჩის ნაწილის (თბილის - (პანტიანი) - მანგ…

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ჯი პროექტი 2 bidders 14,236 ₾
NAT250018600 17.10.2025 contract signed same category · 51% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ კოდაში, ილია ჭავჭავაძის ქუჩის ნაწილის, წმინდა ნინოს, …

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს გზამკვლევი 2001 6 bidders 14,745 ₾
NAT250018047 08.10.2025 contract signed same category · 49% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის დაბა მანგლისში 9 აპრილის, დავით აღმაშენებლის ნაწილის, კონსტ…

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს გზამკვლევი 2001 7 bidders 10,169 ₾
NAT260011301 29.05.2026 contract signed same category · 51% title match · same buyer

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ დიდ თონეთში ვაჟა ფშაველას ქუჩის ნაწილის (სულ 1100 გრძ…

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ჯი პროექტი 1 bidder 8,207 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შ.პ.ს. აიდიემი
შპს ჯი პროექტი
შპს შარა-444
შპს გრანდ ვილ
შპს ელიტ ბილდერს გრუპი