ა(ა)იპ კასპის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების გაერთიანებაში შემავალ 28 საბავშვო ბაღისთვის ტომატ-პასტის, ხილის პიურის (ვაშლის ხილფაფა) შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.2 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 15300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 210.44 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 23.01.2026 |
| 343.98 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 11.02.2026 |
| 15.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 26.02.2026 |
| 444.94 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 19.03.2026 |
| 457.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 28.04.2026 |
| 499.34 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 25.05.2026 |
| 565.72 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 15.06.2026 |
| 333.12 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 17.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250021808 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | კასპის მუნიციპ სკოლამდელი აღზ. დაწ. გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 15300000-ხილი, ბოსტნეული და მონათესავე პროდუქტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 9`150.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.12.2025 12:52 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 08.12.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 10.12.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 37.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 92 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სახანძრო ტექნიკი | 8,778 | 8,778 | won |
| NAT250021808_ამ პასპორტი.pdf.pdf · NAT250021808_ფასთა ნუსხა_153.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 01.12.2025 12:52 Announced
- 08.12.2025 00:06 Bidding opens
- 08.12.2025 16:57 First bid placed (1 bidders in total)
- 08.12.2025 16:57 Last bid activity
- 10.12.2025 12:00 Bidding closes
- 11.12.2025 11:55 Buyer published: NAT250021808_ინტერესთა კონფლიქტი_0001.pdf
- 11.12.2025 11:55 Buyer published: NAT250021808_ოქმი#2_0001.pdf
- 16.12.2025 13:28 Buyer published: NAT250021808_ეკონ. საქმიანობა.pdf
- 17.12.2025 11:36 Buyer published: NAT250021808_ოქმი #3.pdf
- 23.12.2025 00:00 Contract signed: N82 — 8,778 ₾
- 27.08.2026 07:02 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…
ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…
ა(ა)იპ ასპინძის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებათა გაერთიანების საბავშვო ბაღების მომარაგ…
(ააიპ) კასპის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების გაერთიანებაში შემავალ …
ა(ა)იპ ხელვაჩაურის საბავშვო ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ქვედანაყოფებისთვის გადამუშ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს სახანძრო ტექნიკი | 5× |
| შპს ნება პლიუსი | 5× |
| შპს ნიკალა და კომპანი | 1× |
| შპს გუნი გრუპ | 1× |
| შპს იბერი ინტერ ტრეიდი | 1× |