ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250020852
NAT250020852 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სხვადასხვა საკვები პროდუქტები: მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, პილპილი, ხმელი ქინძი, შოკოლადის კამფეტი, კრემიანი ნამცხვარი, სააღდგომიდ პასკა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.2 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15800000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N11 running 156 days remaining Contract PDF ↗
12,895 ₾ contract amount 4,614 ₾ (36%) actually paid 08.12.2025 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
295.09 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 26.01.2026
151.11 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 29.01.2026
295.09 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 04.02.2026
147.55 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 26.02.2026
204.61 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 05.03.2026
158.07 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 19.03.2026
189.40 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 01.04.2026
104.64 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 23.04.2026
151.44 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 30.04.2026
1,575.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 30.04.2026
62.93 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 15.05.2026
167.56 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 01.06.2026
104.64 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 03.06.2026
196.34 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 09.06.2026
150.87 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 24.06.2026
140.42 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 31.07.2026
187.92 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 31.07.2026
189.51 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 06.08.2026
141.87 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 18.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250020852
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის უფასო სასადილო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15800000-სხვადასხვა საკვები პროდუქტი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება14`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ დანართი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.11.2025 17:27
წინადადებების მიღება იწყება26.11.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება28.11.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი65.00 GEL
გარანტიის ოდენობა140 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადამოთხოვნის შესაბამისად
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT250020852_ინტერესტთა კონფლიქტი.PDF.pdf ნელი ხმალაძე 02.12.2025 16:12
NAT250020852_ოქმი #2 სხვა და სხვა.PDF.pdf ნელი ხმალაძე 02.12.2025 16:12
NAT250020852_სიღ სათ სურს 26 დაზ-signed.pdf.pdf სერმან მურჯიკნელი 02.12.2025 20:13

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ცოტნე დეველოპმენტი 13,750 12,895 won
NAT250020852_სიღ სათ სურსათი 26-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.11.2025 17:27 Announced
  • 26.11.2025 00:09 Bidding opens
  • 28.11.2025 07:13 First bid placed (1 bidders in total)
  • 28.11.2025 12:08 Last bid activity
  • 28.11.2025 14:30 Bidding closes
  • 02.12.2025 16:12 Buyer published: NAT250020852_ინტერესტთა კონფლიქტი.PDF
  • 02.12.2025 16:12 Buyer published: NAT250020852_ოქმი #2 სხვა და სხვა.PDF
  • 02.12.2025 20:13 Buyer published: NAT250020852_სიღ სათ სურს 26 დაზ-signed.pdf
  • 08.12.2025 00:00 Contract signed: N11 — 12,895 ₾
  • 27.08.2026 06:28 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სხვადასხვა საკვები პროდუქტები: მაკარონი, ვერმიშელი, შაქარი, მარილი, პილპილი, ხმელი ქინძი, შოკოლადის კამფეტი, კრემიანი ნამცხვარი, სააღდგომიდ პასკა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მოცემულია ატვირთულ დოკუმენტაციაში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 2 დღის ვადაში ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 03 იანვრიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება მოხდება ეტაპობრივად შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. მისამართი: 1.ქ. სიღნაღის უფასო სასადილო;ც.დადიანის ქ.#25 2.ქ. წნორის უფასო სასადილო;თავისუფლების ქ.#11 მიწოდების განრიგი იხ. დანართი #2.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს თითოეულ საქონელზე ინფორმაცია წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებელი კომპანიის შესახებ (დანართი #1).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. მიმწოდებელმა თავისი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს საქონლის ადგილზე მიტანა. საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მოთხოვნიდან 2 (ორი) დღის ვადაში. 2. მისაწოდებელი შესყიდვის დასახელება, რაოდენობა და მიწოდების კონკრეტული დღეები განისაზღვრება შემსყიდველისაგან ელექტრონული ფორმით წინასწარ მიცემული შეკვეთის საფუძველზე (მიმწოდებელს შეკვეთა გადაეგზავნება რეკვიზიტებში მითითებულ ელექტრონულ ფოსტაზე). 3. მიწოდებული საქონლის პარტიიდან, შემსყიდველის მიერ გარკვეული ნაწილის დაწუნების (უხარისხობის გამო) შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყოვნებლივ ჩაანაცვლოს იგი სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული საქონლის ხარისხობრივი მახასიათებლების შესაბამისი საქონლით, სრული მოცულობით და არ უნდა შეიცავდეს მავნე ნივთიერებებს, წინააღმდეგ შემთხვევაში აღნიშნული მიწოდება ჩაითვლება არასრულყოფილად მიწოდებაში და მიმწოდებელს დაეკისრება პირგასამტეხლო, ყოველ ვადაგადაცილებულ დღეზე ხელშეკრულების საერთო ღირებულების 0.05%-ის ოდენობით. 4. პრეტენდენტი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველს უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო, ახალი, ხარისხიანი პროდუქტი. 5. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ყველა დოკუმენტი და ინფორმაცია უნდა იყოს სათანადო უფლებამოსილი პირის მიერ ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა ან რწმუნებულობა).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლები იქნება შესაბამისი ტენდერის შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაციის მოთხოვნის შემთხვევაში, პრეტენდენტი ვალდებულია ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა დაასაბუთოს მის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით და მიღება-ჩაბარების აქტით, რომელიც ადასტურებს დაფიქსირებულ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას, ან ინვოისით, ან ექსპერტიზის დასკვნა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების წესით თანხის გადარიცხვის ფორმით, ეროვნულ ვალუტაში (ლარში). 2. ანგარიშსწორწება იწარმოებს ფაქტობრივად მიწოდებული შესყიდვის გათვალისწინებით, შესაბამისი მიღება-ჩაბარებისა და საქართველოს კანონმდებლობით დაშვებული საგადასახადო დოკუმენტების (სასაქონლო ზედნადები ან/და საგადასახადო ანგარიშფაქტურა ან/და სხვა დოკუმეტი) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება სასაქონლო ზედნადების და მიღება-ჩაბარების აქტის წარმოდგენის შემდეგ 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნელი ხმალაძე, 595131620, ufasosasadilo2018@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1.სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – „სისტემა“) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის #12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ ''შესაბამისად 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ელექტრონულად ხელმოწერილი უნდა იქნეს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა ან რწმუნებულება). 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი) დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250020171 13.11.2025 contract signed same category · 37% title match · same buyer

სხვა და სხვა საკვები პროდუქტი, კერძოდ: შოკოლადის კამფეტი და ნამცხვარი

ა(ა)იპ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის უფასო… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს ფუდმენ ჯორჯია 2 bidders 4,600 ₾
NAT250021789 01.12.2025 contract signed same category · 38% title match · similar size

სხვადასხვა საკვები პროდუქტი : შაქარი, მაკარონი, ვერმიშელი, ჩაი , მარილი, პურის ფქვილი, …

ა.(ა).ი.პ.,,ტყიბულის მუნიციპალიტეტის … 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს საბა 1 bidder 12,725 ₾
NAT250023051 10.12.2025 contract signed same category · 41% title match · similar size

სხვადასხვა საკვები პროდუქტები - შაქარი,ჩაი, მარილი, მაკარონი, ვერმიშელი, ჟელირებული კან…

ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი ა… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს ქუმი 1 bidder 10,263 ₾
NAT250000917 20.01.2025 not held same category · 40% title match · similar size

სხვადასხვა საკვები პროდუქტები : პური, ორცხობილა , შაქარი,ჩაი ხილის კენკრის, მარილი, მაკ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგ… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი 0 bidders 10,726 ₾
NAT250002587 07.02.2025 not held same category · 39% title match · similar size

სხვადასხვა საკვები პროდუქტები : პური, ორცხობილა , შაქარი,ჩაი ხილის კენკრის, მარილი, მაკ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგ… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი 0 bidders 11,230 ₾
NAT250004394 03.03.2025 contract signed same category · 39% title match · similar size

სხვადასხვა საკვები პროდუქტები : პური, ორცხობილა , შაქარი,ჩაი ხილის კენკრის, მარილი, მაკ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგ… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს ციხისთავი 1 bidder 11,230 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ცოტნე დეველოპმენტი
შპს პური და ფქვილი
შპს ანგივი
შპს ფუდმენ ჯორჯია