ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250022569
NAT250022569 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ ,,ახალციხის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება''-ის დაქვემდებარებაში მყოფი საბავშვო ბაგა-ბაღების ქათმის კვერცხით შესყიდვის უზრუნველყოფა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.3 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 03100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N143 running 156 days remaining Contract PDF ↗
38,544 ₾ contract amount 23,889 ₾ (62%) actually paid 22.12.2025 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,227.20 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 02.02.2026
4,488.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 04.03.2026
3,828.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 02.04.2026
3,950.40 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 29.04.2026
4,749.60 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 29.05.2026
3,600.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 30.06.2026
1,045.92 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 17.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250022569
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიარასამეწარმეო (არაკომერციული) იურიდიული პირი "ახალციხის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია03100000-სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება44`165.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი05.12.2025 18:10
წინადადებების მიღება იწყება13.12.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება15.12.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი179.00 GEL
გარანტიის ოდენობა442 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმების თარიღიდან (შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად) 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT250022569_კვერცხი #2 ოქმი დამოწმებული.pdf.pdf ეკა მამუკაშვილი 16.12.2025 12:43
NAT250022569_დანართი #1 კვერცხი 2025 წ.xlsx-signed.pdf.pdf მერაბ კაჭკაჭაშვილი 18.12.2025 01:01

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ნება პლიუსი 44,165 38,544 won
NAT250022569_კვერცხი დანართი #2 2026 წ.xlsx-signed.pdf.pdf · NAT250022569_დანართი #1 კვერცხი 2025 წ.xlsx-signed.pdf.pdf
ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" 39,829 39,829
NAT250022569_დანართი #1 კვერცხი 2026 წ.xlsx-signed.pdf.pdf · NAT250022569_კვერცხი დანართი #2 2026 წ.xlsx-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 05.12.2025 18:10 Announced
  • 13.12.2025 00:08 Bidding opens
  • 14.12.2025 23:20 First bid placed (2 bidders in total)
  • 15.12.2025 01:17 Last bid activity
  • 15.12.2025 13:00 Bidding closes
  • 16.12.2025 12:42 Buyer published: NAT250022569_კვერცხი ინტ. კონფ. დამოწმებული.pdf
  • 16.12.2025 12:43 Buyer published: NAT250022569_კვერცხი #2 ოქმი დამოწმებული.pdf
  • 18.12.2025 01:01 Buyer published: NAT250022569_დანართი #1 კვერცხი 2025 წ.xlsx-signed.pdf
  • 22.12.2025 00:00 Contract signed: N143 — 38,544 ₾
  • 27.08.2026 06:55 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ ,,ახალციხის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება''-ის დაქვემდებარებაში მყოფი საბავშვო ბაგა-ბაღების ქათმის კვერცხით შესყიდვის უზრუნველყოფა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს. მათ შორის: სურსათის უვნებლობა, ხარისხი, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. ორგანოლეპტიკური, მიკრობიოლოგიური და ფიზიკო-ქიმიური მაჩვენებლების მიხედვით უნდა აკმაყოფილებდეს აღნიშნულ სფეროში არსებული მარეგულირებელი კანონმდებლობით დასაშვებ ნორმებსა და ზღვრებს. სურსათი უნდა იყოს სათანადოდ ეტიკეტირებული საქართველოს მთავრობის 2016 წლის პირველი ივლისის N301 დადგენილებით დამტკიცებული „მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის შესაბამისად; პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ (დამტკიცებულია საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანებით) განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში – საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2012 წლის 07 მარტის #90 დადგენილებით დამტკიცებულ ,,ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესით'' დადგენილ მოთხოვნებს ბიზნესოპერატორისათვის, რომელიც ეწევა ცხოველური წარმოშობის სურსათის წარმოებას, გადამუშავებას და დისტრიბუციას. მოცემული რაოდენობა წარმოადგენს საორიენტაციო/სავარაუდო რაოდენობას, შემსყიდველი ორგანიზაციის მიერ საქონლის ფაქტობრივი ათვისება დამოკიდებული იქნება ბავშვთა ფაქტიურ გამოცხადებაზე, შესაბამისად მიმწოდებელს არ უნდა გააჩნდეს პრეტენზია სახელშეკრულებო რაოდენობის სრულ ათვისებაზე. -საკვები პროდუქტების შენახვისა და ტრანსპორტირებისათვის დაცული უნდა იქნას სანიტარულ-ჰიგიენური წესები და ნორმები საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. არსებული ნორმატიული დოკუმენტის ცვლილების ან/და ახალი ნორმატიული დოკუმენტ(ებ)ის შემოღების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია საქონელი და მასთან დაკავშირებული გარემოებები შეუსაბამოს შეცვლილ გარემოებებს; -მიწოდების მომენტისათვის პროდუქტი თუ აღმოჩნდება სატენდერო დოკუმენტაციის 1,2 პუნქტით განსაზღვრული საქონლის ტექნიკურ-ხარისხობრივ მახასიათებლებთან შეუსაბამო იგი მიმწოდებელს დაუბრუნდება უკან და მოთხოვნისთანავე ჩანაცვლდება ახლით. - შემსყიდველი ორგანიზაცია უფლებამოსილია, საკუთარი სახსრებით, ნებისმიერ დროს ჩაატაროს კვლევა თავისი შეხედულებისამებრ. -დანართის სახით იხილეთ საკვები პროდუქტის ხარისხობრივი მახასიათებელი და რაოდენობა.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმების თარიღიდან (შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად), 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. პროდუქტის მიწოდება მოხდება ყოველი კვირის ორშაბათს (სამუშაო დღეების გათვალისწინებით) შემსყიდველის მიერ 2 დღით ადრე მიწოდებული მოთხოვნის შესაბამისად. პროდუქტის განაცხადის მოთხოვნა მიმწოდებელს გაეგზავნება ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით. მომარაგება მოხდება დილის 9სთ-დან 16:00 სთ-მდე, თითოეულ საბავშვო ბაგა-ბაღში ტრანსპორტირების უზრუნველყოფით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ა(ა)იპ ,,ახალციხის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება''-ის დაქვემდებარებაში მყოფი საბავშვო ბაგა-ბაღების აღსაზრდელთათვის საკვები პროდუქტის მიწოდება-ტრანსპორტირება უნდა მოხდეს, შემდეგ მისამართებზე: 1. ქ. ახალციხე, რუსთაველის ქ. №40, #1 საბავშვო ბაღი. 2. ქ. ახალციხე, ვარძიის ჩიხის ქ. №4, #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 3. ქ. ახალციხე, თამარაშვილის ქ.№ 39, #2 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 4. ქ. ახალციხე, მიქუტიშვილის ქ. №10, #3 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 5. ქ. ახალციხე, იაძის ქ. #12, №4 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 6. ქ. ახალციხე, ასპინძის ქ.№ 47, #5 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 7. ქ. ახალციხე, ივერიელის ქ. №52, #6 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 8. ქ. ახალციხე, რუსთაველის ქ. №124, #7 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 9. ქ. ვალე, სტალინის ქ.18ა - №1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 10. სოფელი სხვილისი - სხვილისის №1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 11. ქ. ვალე, მეორე შახტის №2 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 12. სოფელი წყალთბილა - წყალთბილის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 13. სოფელი საძელი - საძელის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 14. სოფელი აგარა -აგარის №1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 15. სოფელი წინუბანი - წინუბნის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 16. სოფელი ფერსა - ფერსის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 17. სოფელი წნისი - წნისის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 18. სოფელი კლდე - კლდის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 19. სოფელი ურაველი - ურავლის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 20. სოფელი მუსხი - მუსხის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 21. სოფელი მინაძე - მინაძის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 22. სოფელი ანდრიაწმინდა - ანდრიაწმინდის №1 საბავშვო ბაგა–ბაღი. 23. სოფელი ელიაწმინდა - ელიაწმინდის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 24. სოფელი სვირი - სვირის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 25. სოფელი ანი - ანის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 26. სოფელი წყრუთი - წყრუთის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი. 27. სოფელი აწყური - აწყურის #1 საბავშვო ბაგა-ბაღი.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა სისტემის საშუალებით უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ დანართი #2-ის შესაბამისად.
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
1. ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ მიმწოდებელმა წერილობით უნდა აცნობოს შემსყიდველს ქვეკონტრაქტორ(ებ)ის აყვანის ან/და შეცვლის შესახებ (ქვეკონტრაქტორის აყვანის აუცილებლობის მიზეზების დასაბუთებით). ქვეკონტრაქტორ(ებ)ის დასაშვებობის საკითხს წყვეტს შემსყიდველი და მიმწოდებელი ერთობლივი მოლაპარაკების საფუძველზე, რომელიც გაფორმდება წერილობითი ფორმით. 2. ქვეკონტრაქტორი კომპანია არ უნდა იყოს რეგისტრირებული სახელმწიფო შესყიდვებში მონაწილე არაკეთილსინდისიერ პირთა რეესტრში – „შავი სია“. 3. ქვეკონტრაქტორზე წარმოდგენილი იქნას შემდეგი სახის ინფორმაცია: •მისაწოდებელი საქონლის დასახელება და ღირებულება; • ქვეკონტრაქტის ასლი. 4. ამ ხელშეკრულების ფარგლებში დადებული ყველა ქვეკონტრაქტის ხელშეკრულების ასლი უნდა წარედგინოს შემსყიდველს. 5. მისაწოდებელი საქონლის ნაწილის ქვეკონტრაქტორზე გადაცემით მიმწოდებელი არ თავისუფლდება ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებებიდან.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას აუდიტის/ექსპერტის/შემფასებლის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ეროვნულ ვალუტაში. 2. მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება მოხდება ეტაპობრივად, ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონლის მიწოდებული მიღება-ჩაბარების აქტისა (ნაერთი) და სასაქონლო ზედნადებების საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიღება-ჩაბარების აქტის მხარეთა მიერ ხელმოწერის დღიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარინა მერაბიშვილი, 591449640, marmer8888@gmail.com ეკა მამუკაშვილი ტელ: 577600711
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში - ,,სისტემა'') შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი დამოწმებული უნდა იყოს ტენდერის დასრულების დღეს მოქმედი მარეგულირებელი კანონმდებლობის შესაბამისად. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. პრეტენდენტის მიერ დანართების #1 და #2 წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ასევე დაზუსტებას არ დაექვემდებარება ტექნიკური დოკუმენტაცია, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნების შესაბამისად, არ არის წარდგენილი ან მასში არ არის მითითებული ინფორმაცია საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ, ასევე არ არის ან განუფასებლადაა წარდგენილი ხარჯთაღრიცხვა.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250022952 10.12.2025 contract signed same category · 56% title match · similar size

ა(ა)იპ ახალქალაქის საბავშვო ბაღების გაერთიანების დაქვემდებარებაში მყოფი საბავშვო ბაღები…

ა(ა)იპ ახალქალაქის საბავშვო ბაღების გ… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ქუმი 1 bidder 46,478 ₾
NAT250022582 05.12.2025 contract signed same division · 85% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ,,ახალციხის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება''-ის დაქვემდებარებაშ…

არასამეწარმეო (არაკომერციული) იურიდიუ… 03300000მეცხოველეობის პროდუქტები, ნანადირევი და თევზჭერის პროდუქტები → ხათუნა პეტრიაშვილი 1 bidder 61,600 ₾
SPA250000819 04.08.2025 contract signed same category · 50% title match · similar size

ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…

ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 3 bidders 34,650 ₾
SPA250001241 04.12.2025 contract signed same category · 50% title match · similar size

ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…

ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 2 bidders 26,500 ₾
NAT250000252 08.01.2025 contract signed same category · 49% title match

(ა)იპ დუშეთის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის ცენტრის დაქვემდებარებაში მყოფი ფილიალე…

დუშეთის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღ… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს კატერინა 2 bidders 23,881 ₾
NAT260017476 19.08.2026 announced same category · 37% title match · similar size

ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელ სააღმზრდელო დაწესებულებებისათვის ქათმის კვერცხის შეძ…

ა(ა)იპ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სკოლ… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები 0 bidders 41,400 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

ნათია ხუციშვილი
ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე"
შპს ნება პლიუსი
შპს ეგო
შპს კომპანია GEOSM