ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250023311
NAT250023311 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ვანის მუნიციპალიტეტის ა(ა)იპ ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანება"-ის აღსაზრდელთათვის ქათმის კვერცხის შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.3 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 03100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N10 running 156 days remaining 1 amendment Contract PDF ↗
14,455 ₾ contract amount 4,666 ₾ (32%) actually paid 20.01.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
391.02 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 13.02.2026
440.51 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 27.02.2026
446.39 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 12.03.2026
416.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 23.03.2026
582.12 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 01.04.2026
900.13 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 21.04.2026
401.80 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 08.05.2026
404.25 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 28.05.2026
485.10 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 16.06.2026
198.45 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 22.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250023311
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველივანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია03100000-სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება23`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.12.2025 17:58
წინადადებების მიღება იწყება20.12.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება22.12.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი230.00 GEL
გარანტიის ოდენობა230 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 31დეკემბრამდე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT250023311_ინტრ.კონფლ.კვერცხი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 24.12.2025 14:46
NAT250023311_ინტ.კონფ. კვერცხი.-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 06.01.2026 17:11
NAT250023311_ვანის კვერცხი-signed.pdf.pdf მერაბ კაჭკაჭაშვილი 06.01.2026 23:54
NAT250023311_ოქმი N6 (გამარჯ) კვერცხი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 13.01.2026 12:48

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" 18,315 18,315
NAT250023311_დან#2 ფასებ. ცხრ. კვერცხი 33-signed.pdf.pdf
შპს ნება პლიუსი 22,500 18,687 won
NAT250023311_დან.pdf.pdf · NAT250023311_ვანის კვერცხი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 12.12.2025 17:58 Announced
  • 20.12.2025 00:01 Bidding opens
  • 21.12.2025 23:02 First bid placed (2 bidders in total)
  • 22.12.2025 12:35 Last bid activity
  • 22.12.2025 13:00 Bidding closes
  • 24.12.2025 14:46 Buyer published: NAT250023311_ინტრ.კონფლ.კვერცხი-1.pdf
  • 24.12.2025 14:47 Buyer published: NAT250023311_ოქმი N2 ექსპერტზ.კვერცხი-1.pdf
  • 26.12.2025 18:34 Buyer published: NAT250023311_NAT250023311 იმეწარმე ნანი გოგოლაძე ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 30.12.2025 18:15 Buyer published: NAT250023311_ოქმი N3 ნიმუშის კვერცხი-1.pdf
  • 06.01.2026 15:48 Buyer published: NAT250023311_ოქმი N4 (დისკვლფ.) კვერცხი.-1.pdf
  • 06.01.2026 17:11 Buyer published: NAT250023311_ინტ.კონფ. კვერცხი.-1.pdf
  • 06.01.2026 17:12 Buyer published: NAT250023311_ოქმი N5 მომდევნ (დაზტ+ნიმუში) კვერცხი-1.pdf
  • 06.01.2026 23:54 Buyer published: NAT250023311_ვანის კვერცხი-signed.pdf
  • 13.01.2026 12:48 Buyer published: NAT250023311_ოქმი N6 (გამარჯ) კვერცხი-1.pdf
  • 20.01.2026 00:00 Contract signed: N10 — 14,455 ₾
  • 27.08.2026 06:50 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ვანის მუნიციპალიტეტის ა(ა)იპ ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანება"-ის აღსაზრდელთათვის ქათმის კვერცხის შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
I კატეგორიის ქათმის კვერცხი, ახალი და უნდა შეესაბამებოდეს: „ტექნიკური რეგლამენტი - ბავშვთა სკოლამდელ დაწესებულებებში კვების ორგანიზაციის, სანიტარული წესებისა და ნორმების დამტკიცების შესახებ“ საქართველოს მთავრობის 2017 წლის 30 ოქტომბრის #487 დადგენილების მოთხოვნებს. პროდუქტი ორგანოლეპტიკური, მიკრობიოლოგიური, ქიმიური და სანიტარულ-ჰიგიენური მაჩვენებლებით უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოში მოქმედი სურსათის უვნებლობისა და სანიტარულ-ჰიგიენურ მოთხოვნებს. პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ (დამტკიცებულია საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანებით) განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში – საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის N72 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. რაოდენობა და მახასიათებლები იხილეთ ტექნიკურ დავალებაში (დანართი#1.შესყიდვის მოცემული რაოდენობა არის ზღვრული, რომელიც შეიძლება შემცირდეს ფაქტიურად გაერთიანების ს/ბაღებში ბავშვთა გამოცხადების საფუძველზე ან/და სხვადასხვა მიზეზით გადადებული სასწავლო პროცესის გამო.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საბავშვო ბაღებში პროდუქტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, შემსყიდველის წინასწარი მოთხოვნის შესაბამისად (მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 3 კალენდარულ დღეში), ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრამდე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მისაწოდებელი საქონლის დასახელება, რაოდენობა და მიწოდების თარიღი განისაზღვრება შემსყიდველისაგან წინასწარ მიღებული შეკვეთის საფუძველზე. (შეკვეთა შეიძლება განხორციელდეს ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით).მიწოდება უნდა განხორციელდეს ქვემოთ ჩამოთვლილ საბავშვო ბაღების მისამართებზე: 1 ქ. ვანის N 1 საბავშვო ბაღი ვანი ,სოლომონ II ქ.N9 2 ქ. ვანის N 2 საბავშვო ბაღი ვანი, ჭავჭავაძის ქ.N42 3 ზეინდრის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ზეინდარი 4 სალხინოს საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ სალხინო 5 სალომინაოს საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ სალომინაო 6 შუაგორას საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ . შუაგორა 7 შუამთის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. შუამთა 8 მთისძირის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. მთისძირი 9 ტობანიერის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ტობანიერი 10 მიქელეფონის საბავშვო ბაღი ვანი,სოფ.მიქელეფონი 11 ამაღლების საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ამაღლება 12 ფერეთას საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ფერეთა 13 მუქედის საბავშვო ბაღები ვანი,სოფ. მუქედი 14 ციხესულორის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ . ციხესულორი 15 დიხაშხოს საბავშვო ბაღი ვანი,სოფ . დიხაშხო 16 ზედავანის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ზედავანი 17 ძულუხის საბავშვო ბაღი ვანი.სოფ.ძულუხი 18 სულორის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. სულორი 19 ბზვანის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ბზვანი 20 ზედაგორას საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ ზედაგორა 21 ქვედაგორას საბავშვო ბაღი ვანი,სოფ . ქვედაგორა 22 უხუთის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. უხუთი 23 საპრასიის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ.საპრასია 24 ყუმურის საბავშვო ბაღი ვანი, სოფ. ყუმური 25 ინაშაურის საბავშვო ბაღი ვანი.სოფ. ინაშაური ბაღების ჩამონათვალი კილომატრაჟის გათვალისწინებით იხილეთ დამატებით დანართი#3-ში (ბაღების ჩამონათვალი).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ფასების ცხრილში პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი . პრეტენდენტის მიერ დასახელების მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. სურსათი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს. მათ შორის: ა) სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. ბ)უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის N72 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. 2. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ღირებულება (შესაბამისად საქონლის ფასი)უნდა წარმოადგინოს დღგ-ს გარეშე. შემსყიდველი ორგანიზაცია ვალდებულია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინოს სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ს ოდენობა, თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ს გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
ტენდერის შერჩევა-შეფასების ეტაპზე მოითხოვება შესყიდვის ობიექტების ნიმუში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. ვანი, თავისუფლების ქ. N65.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან აუდიტის დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტის დადგენილ ვადაში წარუდგენლობა ან სატენდერო პირობებთან ან/და ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თვმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის „დ“ ქვეპუნქტის საფუძველზე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება ეტაპობრივად,უნაღდო ანგარიშსწორებით, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, წერილობითი მომართვის, მიღება-ჩაბარების აქტის/ ანგარიშფაქტურის/სასაქონლო ზედნადების წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება წერილობითი მომართვის, მიღება-ჩაბარების აქტის/ ანგარიშფაქტურის/ სასაქონლო ზედნადების წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღეში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გვანცა სიგუა, 591000999, vanisbagebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
დანართი#3-ში მოგაწოდებთ ბაღების ჩამონათვალს კილომეტრაჟის გათვალისწინებით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250023117 11.12.2025 contract signed same category · 61% title match · similar size

ა(ა )იპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანების'' 25 საბავშვო ბაღისათ…

ა(ა)იპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საბა… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" 2 bidders 24,000 ₾
SPA250001241 04.12.2025 contract signed same category · 54% title match · similar size

ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…

ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 2 bidders 26,500 ₾
SPA250000819 04.08.2025 contract signed same category · 54% title match · similar size

ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…

ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 3 bidders 34,650 ₾
NAT260015930 03.08.2026 contract signed same category · 54% title match · similar size

ა(ა)იპ ხაშურის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საბავშვო ბაღების გაერ…

ხაშურის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → მამუკა ჭადაშვილი 2 bidders 14,864 ₾
SPA250001414 30.12.2025 contract signed same category · 45% title match · similar size

ა(ა)იპ ხონის საბავშვო ბაგა-ბაღების გაერთიანების სტრუქტურულ ერთეულში შემავალ 20 საბავშვო…

ხონის ცენტრალური საბავშვო ბაღი 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" 2 bidders 26,390 ₾
NAT250023132 11.12.2025 contract signed same category · 53% title match

გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგა-ბაღებისათვის კვერცხის შესყიდვა

გურჯაანის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწე… 03100000სოფლის მეურნეობისა და ბაღჩეული პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 1 bidder 47,100 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი
შპს გამა-გ
შპს მაიპისი
ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ხუხია
შპს თ&ე კომპანი