სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუსთაველის ეროვნული სამეცნიერო ფონდის სამეცნიერო საგრანტო პროექტის NFR-22-1932 დაფინანსების ფარგლებში წიგნის „გვარ-სახელის გენეზისი მორფოლოგიური და გენეტიკური პოლიმორფიზმი“ ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდების CPV79823000 (ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები CPV79800000) სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
52% — fair, held back by our line of business and helped by expected competition.
- Our line of business 30% like our past bids — adjacent to what we sell, not core to it. Nearest of our bids: "სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერ".
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79800000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,940.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 11.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260001846 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 6`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.02.2026 11:06 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 11.02.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 13.02.2026 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 60.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 60 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | მასალების მიწოდებიდან 20 კალენდარული დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს უნივერსალი | 2,940 | 2,940 | won |
| NAT260001846_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი დანართი N1 გრანტი დ.ჭითანავა (1).xlsx.xlsx | |||
| ფავორიტი სტილი | 3,500 | 3,500 | — |
| NAT260001846_ფასების ცხრილი დანართი N1 გრანტი დ.ჭითანავა.xlsx.xlsx | |||
| შპს ეკო ივერია | 3,600 | 3,600 | — |
| NAT260001846_ფასების ცხრილი დანართი N1 გრანტი დ.ჭითანავა (1).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.02.2026 11:06 Announced
- 11.02.2026 00:04 Bidding opens
- 11.02.2026 12:10 First bid placed (3 bidders in total)
- 13.02.2026 12:08 Last bid activity
- 13.02.2026 13:30 Bidding closes
- 17.02.2026 17:54 Buyer published: NAT260001846_ოქმი 2 ფასის განხილვა და ფასწარმოქმნა (15).pdf
- 19.02.2026 15:06 Buyer published: NAT260001846_დასკვა ფასწარმოქმნის ადექვატურობაზე _საექსპერტო დასკვნა_NAT260001846-signed.pdf
- 19.02.2026 15:06 Buyer published: NAT260001846_სერტიფიკატები.pdf
- 23.02.2026 12:35 Buyer published: NAT260001846_ოქმი 3 ფასწარმოქმნის განხილვა და მოწვევა (16).pdf
- 27.02.2026 00:00 Contract signed: N157 — 2,940 ₾
- 23.08.2026 21:38 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუ…
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ შოთა რუსთაველი…
სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუ…
სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუ…
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ შოთა რუსთაველი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუსთ…
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ საქართველოს კუ…
სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუ…
საგრანტო პროექტის „XX საუკუნის ქართულ-აფხაზური ურთიერთობების საკვანძო საკითხები ისტორიი…
სსიპ – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ სსიპ შოთა რუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| პისიშოპ.ჯი | 18× |
| შპს უნივერსალი | 16× |
| "პოლიგრაფი" | 9× |
| შპს გარდენლენდი | 9× |
| შპს სითიტექ | 9× |