„ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალური სახლ-მუზეუმში“ არსებული 4 ერთეული (მის: ქ. თბილისი, ი. ჯავახიშვილის ქუჩა №7) და „ქ. თბილისის მერაბ კოსტავას მემორიალური სახლ-მუზეუმში" არსებული 1 ერთეული (მის: ქ. თბილისი, მ. ზანდუკელის ქუჩა №1) ლიფტების ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50700000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,354.64 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.06.2026 |
| 480.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 20.07.2026 |
| 677.32 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 20.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260003232 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | მუზეუმების გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 50700000-შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 5`932.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | 5 ერთეული |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 19.02.2026 17:46 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 25.02.2026 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 27.02.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 59.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 59 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 19.02.2026 17:46 Announced
- 25.02.2026 00:00 Bidding opens
- 25.02.2026 12:03 First bid placed (1 bidders in total)
- 25.02.2026 12:03 Last bid activity
- 27.02.2026 12:00 Bidding closes
- 02.03.2026 12:45 Buyer published: NAT260003232_ოქმი 2-SIGNED.pdf
- 10.03.2026 00:00 Contract signed: N12-26 — 6,577 ₾
- 23.08.2026 21:28 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" (ქ. თბილისი, ივანე ჯავახი…
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" (ქ. თბილისი, ივანე ჯავახი…
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" არსებული 7 ერთეული VRV და…
ქ. ზუგდიდში, სახანძრო-სამაშველო შენობაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული "თურქული" ლიფტის ტექ…
სსიპ გარემოს ეროვნული სააგენტოს მიერ ქალაქ თბილისისა და ქალაქ რუსთავის მასშტაბით სპლიტ …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" (ქ. თბილისი, ივანე ჯავახი…
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" (ქ. თბილისი, ივანე ჯავახი…
„ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალური სახლ-მუზეუმში“ არსებული 4 ერთეული …
"ქ. თბილისის ილია ჭავჭავაძის ლიტერატურულ-მემორიალურ მუზეუმში" არსებული 7 ერთეული VRV და…
This buyer usually awards to
across all categories
| სეზანი | 1× |
| შპს მეკრე | 1× |
| შპს ავე | 1× |
| შპს პრომოუტერი | 1× |
| შპს დანი | 1× |